• Fantasy

Bezmocná (1995)

Lepsi nez Prava blondynka

Tajemství polévky rámen (2008)

ctyri a pul hvezdicky za krasny film o tom, jak muze byt tvrde v cizi zemi premyslet, co si pocit s vlastnim zivotem:) Brittany mam rada a na jeji roli "smutne kucharky" jsem byla na konci hrda stejne jako jeji sensei:)

Stmívání (2008)

Na první shlédnutí jsem si říkala, co to je za ptákovinu. pak jsem si to pustila ještě jednou a nějak se mi to zalíbilo:)

Velkej biják (2007)

Na Scary Movie to sice nemá, ale i tak jsem se dost nasmála, obzvlášť českému dabingu, který poukázal na jednu čistě českou záležitost s kožichy :D Připouštím, že hodně scén bylo celkem trapných a zbytečných, ale zbožňuju tyhle blbosti:) Nejdokonalejší ovšem byl Jack Swallows:D Přestože váhám, jestli dát dvě nebo tři hvězdy, tak to nechám mezi, spíš 2* a 3/4 :)

Othello (1995)

zdařilé, velmi dobrý Othello a perfektní Jago:)

Na stojáka (2004) (pořad)

Vždycky se ráda podívám, Ivu Pazderkovou zbožňuju a Matonoha je king:) a scénka "halali hip hop" Lumíra Tučka je krutá :)))

Street Kings (2008)

Napínavé a parádní :) jen Laurieho mohl dabovat někdo jinej, to bylo trochu jako když se dr. House převlíkne za fízla, aby mohl vyšetřit Reevese (ten svou roli hrál opravdu zdařile). Příště se na to podívám v originále:)

Mrtvý muž přichází (1995)

Trest smrti z jiného úhlu pohledu. Brilantně zahrané, velmi silně působivé, hluboce smekám.

Není co ztratit (1997)

Povedená komedie, kde je sice pár hluchých místeček, ale jinak nabitý vtipnými situacemi a dialogy:) nejvíce pobavily scénky "hořící nohy" a "noční hlídač" :)))

Cena za něžnost (1983)

Otravný a přesto velmi charizmatický Nicholson, svým způsobem nesnesitelná MacLaine, Winger působící chvílemi úplně mimo realitu a Daniels představující typického muže, který si až pozdě uvědomí, co má doma. Zajímavá směs, výborně zahrané a smutný konec. Opravdu hodně hodně slušné 4* :)