Sex Drive (2008)

Už tak měsíc mám náladu dívat se na podobny filmy. Že by se vracela puberta? To snad ne, každopádně opět solidní film, který mě velmi pobavil. Skvělé herecké výkony. 70%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První 4 série jsou neskutečná jízda a i když seriál pomalu začíná upadat a čekání na matku je až přehnané, je to moje srdcovka. Legendary Musím jednu ubrat protože to už s prvními sériemu moc společného nemá a moc mě to nebaví. Ještě že je to poslední série.

Princ z Persie: Písky času (2010)

To bylo dobrýýý, sice jsem si místama připadal, že držím v ruce ovladač a hraju Asassin´s Creed, ale jinak to bylo povedeny, bavilo mě to po celou odbu. Nemůžu si stěžovat. 75%

Wall Street (1987)

Trochu mi tam chyběla akce, ale když jste burzovní makléři, nemůže být přece zároven Rambo. 75%

Magie kouzla zbavená 2 (1998) (TV film)

Navazuje na úspěšnou tradici první řady. Pořád mě ohromuje, jak je to ve skutečnosti vlastně jednoduché...

Fontána (2006)

To bylo zas co? :D Viděl bych to na druhou projekci, celé se to strávit najednou asi nedá.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Velmi solidní jednohubka. Taková trochu střelená kanadská "pohádka" o řeckých bozích, ale mě se to líbilo a svůj účel to splnilo. 70%

Eloïse (2009)

Španělština je nádherný jazyk a Španělské ženy mají neuvěřitelný sexapeal. V tomhle filmu se nám však ukazuje v jiném světle. Poněkud temnější. Asia je v komatu a pomalu se nám odkrývá příběh, co k tomu vedlo. Její přítel, její vztah k matce a zvláště pak k Eloise, tajemné dívce, která Asii učaruje. 75%

Úžasňákovi (2004)

Řekl bych, že tenhle film a podobný, stál před zrodem stejných, hraných filmů, jako Kick-Ass a podobně.

VALL-I (2008)

Asi nejlepší animák co jsem viděl za poslední 2 roky. Ale musím souhlasit s Civalem, že i když to bylo skoro bezchybné kdyby z toho Pixar udělal kraťase, zařadilo by se to mezi klasiky. 80%