We Are Your Friends (2015)

Dokonce to mohlo být ještě lepší, ale ten závěr ze Summerfestu to pro mě zabil.

Ronaldo (2015)

Poctivě udělaný dokument, který o všem vůbec nijak nevybočuje. Některé věci byly hodně klišé, ale bez toho se to asi nedá.

Cupcakes (2013)

Za Eurovizi a Prahu, jinak bída.

Matroš (2015)

Zajímavý a hlavně dobře zpracovaný mírně satirický film o bezmála geniálním Malcomovi, jehož jediný problém je, že je geek. Černej geek. Příběh solidní a casting více než nadprůměrný. Takový milý snímek, kde, i když se to nezdá, barva kůže a popřípadě rasismus hraje vedlejší roli.

Narcos (2015) (seriál)

Skvělá jízda pro trochu náročnější. Netflix prostě netrefuje vedle a pro mě je tenhle seriál lepší než True Detective, se kterým asi bude nejčastěji srovnáván, i když je tématicky trochu jiný.

Mimoni (2015)

Takhle stupidně mě rozesmát umí v poslední době jenom Minioni.

San Andreas (2015)

Prosím vás, více stereotypně a kýčovitě to neumíte?! Katastrofické filmy jsou jak přes kopírák, akorát grafika se zlepšuje.

Temný případ (2014) (seriál)

První sérii jsem si docela užil, i když žádně terno a ten neuvěřitelně pomalý začátek mě opravdu nudil, ale konec byl opravdu úžasný. No ve druhé sérii na to už náladu nemám, hlavní protagonisté a jejich výkony mě doslova iritují a po 5 dílu jsem se rozhodl raději skončit.

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Tak Karen Gillan jsem tam vážně nečekal. Jinak skvělá podívaná v režii HBO, do které bych ale takovou parodii neřekl. Obscénní až hrůza, ale velmi vtipné.

Jurský svět (2015)

Jurský svět předčil Jurský park. Asi nejmíň pravděpodobná věta, kterou jsem si myslel, že vyřknu, než jsem začal sledovat tento film. Druhá polovina byla opravdu skvostná.