Povinnost a čest (2012)

// Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 3,053 // Otvárací Víkend USA: $24,476,632 // Ako tak čítam koment za komentom, nevidím nič iné, než len jak slabý a nudný tento akčný snímok je. Neviem čo pozerali ostatní, ale ja som pozeral výborne zrežírované akčné operácia amerických mariňákov bojujúcich za dobro veci. Je pravda, že tempo filmu po úžasnom začiatku jemne opadne, ale to nieje dôvod aby som svoje hodnotenie menil.

Kde je Albert? (2012)

// Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 3,016 // Otvárací Víkend USA: $4,101,017 //

Nic nás nerozdělí (2012)

// Distribútor: Summit Entertainment // Počet premietajúcich kín v USA: 886 // Otvárací Víkend USA: $2,531,117 //

Sněhurka a lovec (2012)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,773 // Otvárací Víkend USA: $56,217,700 // Čistých 5* za herecké obsadenie, audio-vizuálne efekty, temný dej, temnú atmosféru a soundtrack. Nemám čo iné dodať.

Bídníci (2012)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 2,927 // Otvárací Víkend USA: $27,281,735 //

Pí a jeho život (2012)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 2,946 // Otvárací Víkend USA: $22,451,514 //

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

// Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,703 // Otvárací Víkend USA: $39,637,079 // A Game of Shadows je lepšie, kvalitnejšie a hlavne prepracovanejšie pokračovanie. Úžasné scény, ako šachová partia, boje z blízka a spomalené zábery v lese, sú hlavné dôvody, kvôli ktorým som z filmu najviac nadšený. No slabší začiatok a miestami nudnejší dej môžu zato, že film hodnotím na 85%.

Útěk z MS-1 (2012)

// Distribútor: FilmDistrict // Počet premietajúcich kín v USA: 2,308 // Otvárací Víkend USA: $6,231,836 // Hlášky Guya Pearcea a herecká retardácia Josepha Gilguna sú hlavným dôvodom úspechu filmu. Tvorcovia si však kľudne mohli odpustiť posledný zoskok a začiatočnú digitálnu naháňačku, ktorá bola asi tak kvalitná, jak 15 minútová práca v skicári. No na spríjemnenie večera je Lockout určite postačujúci.

Devil May Cry (2007) (seriál)

// Distribútor: Madhouse //