Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Světe div se, ale je to tak. 10. film v žebříčku je ten, u kterého je snad od 2. nebo 3. minuty jasné, jak se děj bude vyvíjet a jak dopadne. Navíc má neuvěřitelně špatně provedený závěr. Komentář pana "Cival" je podle mě výsměch všem, co film viděli.

Zeiten ändern Dich (2010)

Jednu chvili jsem chtel dat 2*, protoze nektery dialogy jsou jak pro blbečky. Zaver si me ale dostal, takze za 4*. Na 8. mili to nema, ale s Get rich.. se to muze smele rovnat, vlastne je to trochu lepsi, protoze zde je bozsky Karel.

Hon za svobodou (2004)

Americky prezident se spolu s Asiatama snazi vymyslet, jak by premluvili Evropskou Unii k humanitarni akci pro rozvojove zeme. To je gól. Kdyz jsou ve vsech filmech Americani brani jako pupek sveta, neni divu, ze si to pak sami jejich obcane mysli a dokud se budou tocit takovehle filmy, tak i myslet budou.

Pacifik (2010) (seriál)

2 hvezdy dolu za "Sledgehammera"

Serenity (2005)

Stejne jako je blbost pustit si nejdriv posledni dil kterehokoliv serialu a divit se, ze moc nedava smysl. Pustit si tenhle film( ktery je posledni dil serialu firefly), bez shlednuti predchozich dilu totalni kravina. Film jako takovej je paradni, objasnuje se spousta veci, spousta veci vysvetlena v serialu uz ale podruhe vysvetlena neni, takze se lidi nechytaji a filmu to zbytecne ubira hodnoceni. Uzivatele jako: canakja, Shit, Hitman_47, B!shop, lesumir, flanker.27, bassator, kaka, by to nemeli vubec hodnotit. Muze to mozna fungovat jako film samotnej, ale podle me by se to tak brat rozhodne nemelo, melo by se to brat jako zaver serialu a to je za 5*. Kvuli predcasnymu ukonceni se podle me neobjasnilo, co mel ten pastor za kartu a proc ten borec v jednom dile rekl, ze to neni zadnej knez. Podle me s tim meli tvurci jiny plany.

Krotitelé upírů (2003)

Scény s Jackiem to hodně vytáhly. Zbytek filmu podprůměr. Divčí souboj - katastrofa.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

100%!!! Propracované postavy, vynikající obsazení, skvělé scény s bláznivými dialogy, nenucené a uvěřitelné zápletky , vstupování a vystupování vedlejších postav, které zásadně mění děj a celá ta atmosféra bláznivého maloměsta. Narozdíl od sexu ve městě to není seriál ryze pro ženy a gaye, ač je za něj mnohými považován. Narozdíl od přátel se zde dějové línie táhnou několik dílu, takže je nesmysl zlomit nad tím hůl po jednom díle vytrženém z kontextu. Tento seriál by měli hodnotit až uživatelé, co viděli minimálně 10 epizod v řadě, protože jinak jim to nemůže dávat smysl (viz komentář pana Arx)