Kingsman: Tajná služba (2014)

Nějak nechápu tu zábavnost, co tu všichni zmiňují. Vtip jsem tam nezaznamenal snad žádný. Když to porovnám se Špiónem, je to o třídu horší ve všech ohledech, kromě akčních scén. 50%

Atlas mraků (2012)

3x jsem u toho usnul, pak jsem to vzdal. Jednou to třeba dokoukám...

Kmeny - Rap (2015) (epizoda)

Popravdě nejlepší na tomto dílu je číst ty komentáře tady, upřímně jsem se u nich zasmál (a to nemyslím ve zlým). Někteří totiž čekali od Kmenů ten typ dokumentu, kde na vás vychrlí data, fakta a reálie o české rapové scéně, které třeba nejsou tak známé a místo toho dostanou tohle. Mně osobně se ten náhled na Orionovu osobnost líbil, je to zkrátka takový ten český flákač, co má všechno v péči a když ho něco sere, tak to zapije a hotovo. Upřímně bych chtěl být u toho, když natěšení uživatelé tady z ČSFD (například Angelic-77, geklon, Romario a další) sedí u televize a s protaženým obličejem čumí na to, jak si Orel pomalu vytahuje nákup z igelitky. :D

Chutně a levně s Láďou Hruškou (2014) (pořad)

Každou chvíli někde uslyšíte omílanou frázi, že je uspěchaná doba a lidi nemají moc peněz. Tak jak se pak můžete divit, že se prodává kuchařka, která nabízí rychlé a levné recepty. Chápu, že je in nadávat na TV Nova, která se tak nějak posouvá do role TV pro burany, tím pádem se hejtuje i to, co na této TV boduje nejvíc. Moc ale nechápu nadávání na Láďu. Lidi mu zasílají recepty, on je v TV zveřejní a uvaří, nepřijde mi to jako něco hrozného. A že není kuchař a vaří. To právě symbolizuje to, že si ten recept doma může uklohnit kdejaký jouda. Navíc to ani původně nebyl nějaký Láďův nápad a tak nějak to na něj vyšlo. Já TV nesleduju, ale Láďovi fandím, je to celkem sympaťák. Kdo nevěří, může si s ním třeba pustit rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=5uyYM4uXEvg

Příběh kmotra (2013)

Čeho si nejde nevšimnout hned od první scény jsou naprosto tragicky - nedůvěryhodně psané dialogy, které mají jen diváky uvést do obrazu, ale je až moc průhledné, že byly napsány pouze za tímto účelem. Celý film je takový neslaný-nemastný. Vzhledem k tématice se to dalo natočit výrazně líp a moje hodnocení je ještě celkem milosrdné. Atmosféra nulová, příběh nic-moc, buď měl být "umělecký", ale podán líp a nebo nechat ten podle původního scénáře. Toto byl takový kočkopes bez koulí, který tu hlavní špínu na Langera, Zemana a spol nechal v šuplíku.

Hudební masakry (2013) (pořad)

Konáš se nesnaží hodnotit objektivně. Zkrátka co se nelíbí jemu, to je špatná hudba, co se mu líbí, to je dobrá hudba. 2* jsou za snahu.

Legenda 17 (2013)

Film to sám o sobě nebyl špatný, ale vadila mi do očí bijící vykrádačka Hokejového zázraku, hodně pohádkově vymyšlený a dosti zkreslený děj a samozřejmě všudepřítomný ruský nacionalismus, který je ještě větší, než ten slovenský. Potom v zápasech se fauly proti Rusům nepískaly, ale ruské fauly ano? Samozřejmě ;-). Je to udělané dost černobíle a jak pro blbečky.