Nespoutaný Django (2012)

Přiznám se, že Tarantina nemám rád. Ale Pulp fiction jsem snesl. Když tu teď čtu komentáře o vtipných dialozích, o tom, že ten film možná až moc krátký atd, tak kroutím hlavou, protože to bylo přesně naopak. Film se táhne jako sopel, jako divák jsem byl neustále myšlenkama napřed, říkal si OK, všichni víme, co se stane, tak to nenatahujte, ale neee, natahuje to jak se dá a skutečně se pak stane to, co všichni očekávají. A scéna s přepadením zubařského povozu? Škoda mluvit. Kromě toho, že bylo dopředu jasné, co se stane, tak ty dialogy o pytlích přes hlavu měly být co? 2* a to jsem ještě štědrý.

Ali (2001)

Neuvěřitelně zdlouhavé.

Panna nebo orel (2010)

"Jenom mě napadlo, jestli tu někde není duchovní. Tak ne duchovní? Reverend? ...Čaroděj?"____"...a žádný nemoci nemám, přísahám" "No, dcera roku". Tak tyto dvě hlášky, plus sympatická hlavní hrdinka a originální zápletka ve filmu plném vulgarit by člověka mohly zaujmout. Jinak se to místy spíše vleklo. Mimochodem, Lisa Kudrow je zde stejně otravná jako v přátelích.

Absolventka (2009)

Tady mi vadila ta obrovská předvídatelnost. Film jako kdyby byl napsaný podle šablony na ostatní takové. Určitě se na něj dá dívat, Alex Bledel je sympaťačka a nebude vás to nudit. Těch 50% si to zaslouží. Ale pokud doufáte, že vás to nějak překvapí nebo že se na to jednou budete chtít podívat znovu, jste vedle.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pozor obsahuje spoilery! Co mi vadilo? a) Nebyla vám scéna, kdy nad schovanými trpaslíky stojí skřet povědomá? Celkem se podobala té v LOTR1, kdy nad schovanými hobity stál černý jezdec? Ale to by bylo ještě to nejmenší. b)Jak si navlékl Bilbo prsten poprvé? Normálně, nebo pádem na ruku stejně jako Frodo? Tak ale proč úplně totožně? C) Gandalf pošeptal motýlům to samé, co v Pánovi prstenů a najednou bum, padá do prázdna a pod ním orel (prakticky ta samá scéna) d) 2x se objevil na poslední chvíli Gandalf deus ex machina a jednou ti orli... vždy jde do tuhého a někdo z nich přišel... asi je to chyba knihy Tolkiena, ale toto mi tam vadilo... Jinak se mi to teda líbilo víc, než Pán Prstenů a daleko víc se těším na pokračování, než sem se těšil u LOTRa. :-)

Český slavík Mattoni 2012 (2012) (pořad)

Opět je to tu. „Dám odpad nově, abych byl taky IN!” Jen dávejte, ovce, dávejte. :) Netvrdím, že to bylo za 5*, ale vysílat to jinde, má to výrazně lepší hodnocení, holt objektivita chybí. Jinak ten Ondra Brzobohatý, to je tragéd. Za rok Karel opět na trůnu!

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Nemyslím si, že bylo potřeba vytvářet tu na čsfd nový „seriál”, když je to jen další řada.

Go On (2012) (seriál)

Vypadá to trochu slibněji, než vyloženě slabý Mr. Sunshine (kterého jsem ani nedokoukal), ale musí přidat. Radši bych Mathew Perryho viděl opět v roli jedné z vedlejších postav, než v roli někoho, na kom seriál stoji.