j.linhi

j.linhi

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4
    • 3.3.2018  11:08

Už nikdy nic nebude jako Nagano. I slza ukápla... Rázem jsem byl zase sedmiletej kluk, co se ve škole místo výuky kouká na hokej a v neděli ráno odpočítává poslední vteřiny zápasu s Ruskem, a rázem to zapíjí rychlejma špuntama. Tenkrát jsem z toho samozřejmě neměl tolik rozum, o to ale radši se mi na to ted vzpomíná. Na ten finálový den do smrti nezapomenu! Navrhuji tenhle dokument zařadit mezi národní kulturní dědictví, proč ne když to muže bejt i Helenka von Dráček, a na základní škole jeho promítání vyhradit jednu hodinu tělocviku.

• 23.12.2017  08:23

Já sem teda dost na rozpacích, ale přišlo mi to ke konci už moc natahovaný a ukecaný. Není ta špatnej film, rozhodně posun od VII. která byla jen předělávkou IV., ale je to strašně ukecaný. Luke Skywalker tady není ten Luke Sawalker a scéna se supermanem Leiou... WTF? Hodně sem váhal jestli tomu dát 5 hvězd, ale nakonec dávám 4... Jumanji mě bavilo víc ;)

• 22.6.2017  15:54
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Zajímavej pohled z druhý strany, zároveň je ale potřeba nevěřit uplně všemu Putin řekne, ale spousta věcí spousta věcí vede zamyšlení. Dodávám že rusáky rád nemám a američani jsou pro mě jen navoněný rusáci.

• 15.6.2017  18:43
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Ze všech debilních českejch seriálů, je tenhle asi nejmíň debilní. Pořád je ale tak debilní že se na něj dívat nedá. Jo a tady jsem poprvév životě viděl vietnamce, kterej dělá že mluví jako vietnamec ale nejde mu to :D

• 14.6.2017  21:59
    Smrtihlav (2017)

Anthropoid, verze pro američany. Historicky hodně nepřesnej, ale potěšilo mě když "naši" vojáci ve skotsku začali zpívat, ČESKY, naší a posléze i slovenskou hymnu, tu už samozřejmě slovensky.

• 13.5.2017  14:47

Hrozná spatlanina, chvílema se člověk v těch věčnejch flashbacích úplně ztrácí.... těsně před koncem sem v kině usnul.

• 11.3.2017  15:55

Sorry jako, ale na můj vkus až moc vážný...

• 15.12.2016  23:53
    Parťáci (TV pořad) (2016)

Česká YouTube scéna je hnůj a podle toho taky vypadá tohle...

• 3.12.2016  08:15

NE! Tohle není Hvězdná Brána! Dvě hvězdy za občasný cameo členů SG-1, jinak ani prd... Naprostý znásilnění značky SG. Ještě štěstí že se dalšímu znásilňování a vykuchání, a to Rolandem Emmerichem, učinilo přítrž. Děkuji bohu... A to jsem ateista.

• 19.11.2016  22:46

Oddychovka a kupodivu i zábava, ani ten českej Bíbr mi tam nějak nevadil.

• 17.11.2016  14:37

Film uplně špatnej není, návrat do HP světa je taky fajn, ale nějakej silnější dojem to ve mě nezanechalo, bohužel.

• 13.11.2016  15:48

Troufnu si říct, že je to nejlepší válečnej film, od vojína Ryana. A vůbec nevadí že hl. hrdnina nezabije hordy nepřátel, o jatka se staraj všichni ostatní.

• 6.11.2016  10:25

Nejvtipnější na celym filmu je asi Hemsworth, ten děkan, starosta, camea původních herců, sprajer, poslíček s jídlem, vládní agenti.... prostě všichni mužští herci, i když se tam objeví na pár minut se dost snaží a jde jim to, ženský fakt vtipný nejsou, nejhorší byla ta negřice a rádoby střelená vědkyně...

• 25.9.2016  10:19

Western jak má bejt, srovnání s původní "sedmičkou" se sice nabízí, ale srovnávat to, je kravina. Tohle je prostě western podle 21. století, bud se vám to líbí, nebo ne. Musím ocenit, že i když se to nabízí tak tam není žádná přiblbá romantická dějová linka, prostě jen sedm pistolníku se dá dohromady, "obsadí" město, přichystá obranu a v parádní přestřelce nakonec... No... To, na co tam stejně všichni půjdou, tam na konci přece jenom je ;)

• 21.7.2016  19:56
    Comedy Club (TV pořad) (2016)

Většinou jsou ty stand-upy vážně blbý a přítomíní "baviči" tu až moc tlačí na pilu, až si člověk říká čemu se tam ty lidi sakra smějou.... Ale najdou se tam i světlý momenty, kdy se člověk opravdu zasměje, zpravidla u osvědčených komiků, Knor, Čech...

• 2.6.2016  08:51

Za mě se reparát prvního dílu poved. Konečně sem dostal klasický želvy, tak jak je znám z dětství.... teda téměř. Je totiž jasný, že se pár věcí muselo hodit do moderního hávu, ptz by to jinak dnešní fakany nebavilo, ale už to není tak zmršený jako v prvnim díle. Až po shlédnutí tohohole přijdete na to, jak moc to všechno chybělo v prvnim díle. Vrcholem nostalgie byly závěrečný titulky s byť trochu předělaným, klasickým, želváckym THEME.

• 27.3.2016  12:48

Řeknu k tomu jen málo. V tomhle fiilmu prostě nejde Batmanovi nefandit, ptz vsechny důvody proč dělá co dělá dávaj smysl a Superman je pitomej skautík. No a pak sem čekal že střetnutí dvou největších superhrdinů ever bude prostě velkolepější než jen pár ran pěstí, umyvadlem a nakonec to skončí pádem z 8. patra... Jo a Wonder Woman má malý kozy ;)

• 10.3.2016  07:05

Zbytečně dlouhá srágora, která se neskutečně vleče. Podle trailerů sem čekal bitvy bohů a aspoň nějakou, jakž takž dobrodružnou cestu, prostě asi tak tříhvězdičkovej film na způsob souboje, nebo hněvu titánů. Místo toho sem dostal spoustu mluvení za chůze, přehnanýho a neustálými hledění na něco, přiblblý keci o ničem a jenom sem tam nějakej ten souboj, kterej stejně skončil téměř hned jak začal... takže dávám jednu hvězdu víceméně z milosti.

• 19.12.2015  22:14

Co k tomu říct, snad jen : Star Wars jsou zpátky tak, jak je známe. A jde to i bez Lucase ;)

• 21.11.2015  09:37

Nemůžu za to, nestydim se zato. Kdyby mi to někdo třema roka tvrdil tak bych ho měl za blázna, ale tahle série mě prostě dostala. Když mi tenkrát říkali: "hele, na to by jsme mohli jít", já sem to měl za další pitomej "twajlat". Pak sem to viděl a úplně mě to dostalo, že jsem si prostě musel přečíst knížky, abych věděl jak to dopadne. V první řadě bych chtěl říct že srovnání s právě s "twajlatem" je uplně mimo. Jasně není to Treminátor, Rocky, Rambo, ale prostě to má svoje kouzlo. Někoho to prostě chytne někoho ne, s tim se nedá nic dělat. Já patřím těm který měli na začátku předsudky a nakonec sem rád že jsem i přes to do toho prvního dílu čel, byť ně do kina ale doma u televize. O mojí slaposti pro Jen se zmiňovat nebudu ;) Tolik teda shrnutí. První díl byl opravdu jen o kecání a přípravě na revoluci a ocenit ho dokážou především čtenáři, ale druhá část je plná akce a přesto nic z knížky nechybý. Takže za prvé, díky bohu že to rozdělili, jasně že kvůli prachům, ale to je mi jedno ptz sem dostal v podstate celou knížku převedenou do filmový podoby. Parádní konec další "éry" a já ted prostě cejtim že nemám na oc se těšit, teda aspon ne tolik jako na to až opravdu uvidim všechny díly HG. Tohle je jedinej díl serie na kterej pujdu víc než jednou ;)

• 26.10.2015  21:30
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Po prvních dílech sem si řikal: no teda nic moc. Byla to docela zábava, ale občas to bylo taky dost pitomý. Koukal sem na to spíš jako doplněk ke kino Marvelovkám, ale okolo 11.-12. dílu se to konečně rozjelo a konečně se vyprofiloval nějakej ten protivník... takže z původních 3* to stouplo na 4*.... pokud to ode mě bude chtít i tu pátou hvězdu, bude se z toho muset vyklubat další Hvězdná brána...

• 24.10.2015  19:43

Co k tomu říct.. úplně blbý to není, akce ujde, kdyby jí bylo víc, byl by to plus. To nekonečný kecání mě prostě uspávalo, a v podstatě nikam nevedlo. Vůbec si myslím, že se měli vyprdnout na současnost a zasadit to celý do středověku, nebo to udělat víc "fantasy", absolutně nevyužili potenciál s tím utajeným čarodějnickým světem, to mohlo bejt víc propracovaný.

• 15.6.2015  21:48

Tenhle film mi přišel dost pitomej a několikrát sem si myslel, že zažívám dežavů, například když nejdřív Čaning přeruší svatbu a o čtvrt hodiny uplně stejně přeruší defakto totožnou situaci, jedinej rozdíl byl, že to nebyla svatba. Jinak já zjistit, že jsem reinkarnací nejvyššího vládce vesmíru, tak bych se určitě nevrátil čistit hajzlíky ( čistě osobní poznámka). Jinak místama se na to dalo celkem koukat, takže odpad to spíš není. Akorát si myslim, že to je zbytečně dlouhý, hoďka a půl by na to všechno úplně stačila. Jednu hvězdu navíc dávám za to, že Sean Bean tu vyjímečně přežil.

• 11.5.2015  11:33
    Interstellar (2014)

Film je jako takovej je dobrej, dobrej nápad, dobře natočenej i délka mě vyhovuje. Tyhle hrátky s časoprostorem okolo černeých děr mám prostě rád už od Hvězdný brány (seriálu), s postavama je to už horší a ten konec... WTF? Film je docela přesně založenej na obecně uznávanejch, vědeckejch faktech, takže mi tam ten konec absolutně nesedí! ale čtyři rudé hvězdy si to zaslouží.

• 15.3.2015  15:29

Nebylo to zas tak špatný jak sem slýchal a čet. Jo, slušela by tomu trochu temnější atmosféra, ale jinak si nemužu stěžovat. Na plnej počet to každopádně není, není to rozhodně ani na čtyři a tak tomu dávám solidní průměr, nenadchne to, ale ani neurazí.

• 15.3.2015  10:55

Jako jo, nápad je to celkem pěknej: válka mezi Démony (ty zlý) a Chrliči (ty hodný) trvá už po staletí a Frankensteinovo monstrum (jmenuje se Adam) jakožto tvor který jako jediný není výtvorem boha nebo satana, ale člověka stojí mezi nima a sleduje vlastní zájmy, ale ten zbytek... no dokoukat do konce se to dá a dokonce mi ani tolik nevadil můj "oblíbenec" opičák Jai, ptz tam bylo spousta jinejch blbostí co byli daný scénářem kterej by naposto evidentně ušitej horkou jehlou.

• 25.12.2014  18:53

Což o to, pohádka je to jistě pěkná, ale tak trošičku nuda a neskutečně profláknutá a mě osobně už navždy zprotivená. Tim neustálím opakováním každý vánoce je z toho prostě odrhovačka, horší už je snad jen Mrazík!

• 2.12.2014  21:47
    Kancl (TV seriál) (2014)

Mohlo to bejt trošičku originální.... tohleto bezhlavý kopírování Britský a US verze je zbytečný, většina to už stejně viděla a ted to vidí znova jen s jinejma ("domácíma") hercema

• 22.11.2014  18:02
    Pivo: Průvodce pro zasvěcené (TV seriál) (2004)

Dokumenty o pivu absolutně ignorující (až na dvě mizerné zmínky v prvním a posledním díle) pivní supervelmoc. Soutěž o nejlepší světové pivo kterou vyhraje nějakej pochybnej patok z Novýho Zélandu o kterym nikdo jak živ neslyšel... spousta australanů tvářících se jako pivaři.... Čekal sem trochu objektivnější pohled na světovou pivní kulturu.

• 21.11.2014  15:57

Ono tolik diskutované rozdělení na dva díly, tu jaksi dává smysl, nedokážu si představit co všechno by museli vypustit, aby se to vešlo do stopáže cca 2,5 hodiny. Nestává se často že film naprosto odpovídá (dějem i atmosférou) knižní předloze, ale tady je opravdu všechno + ještě něco navíc. Jinak Jenn zase úžasná.

<< předchozí 1 2 3 4