Buřtcajk (2012) (pořad)

Izer je v současnosti asi náš nejepší bavič a to i přes to že se dost často opakuje, stejně je to v jeho podání pořád vtipný. Bohužel má smůlu na "kolegy" nebo tv stanici a každý jeho nový pořad jde rychle ke dnu, ne nutně jeho vinou.

Shaolin fotbal (2001)

Jasně, je to strašná kravina, ale ja se u toho vždycky vyborně pobavim.

Probuzení tmy (2007) odpad!

Absolutní volovina, postrádající hlavu a patu. Škoda slov a 95 minut života v řiti! Zaplať bohu za toho jezdce kterej vam čas od času vlastně připomene o co v ty kravině jde.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

oproti naprosto otřesným Olympijským hrám je to zase slabý návrat k hláškám a parodizování všehomožného, ale pořád to nedosahuje takových kvalit jako geniální dvojka. Nevim komu příjde vtipný když se někdo jmenuje Škrabopis, Zničehonix nebo Jaksitax.... navic ninkdo asi nemuže Asterixe ztvárnit lip než Clavier v prvních dvou dílech, i když tady je to o dost lepší než ta šílená karikatura Asterixe ve 3. filmu. Ani ten Obelix už neni co bejval v prvnich dvou dilech. Na celem filmu jsou nejlepší Římani, Normani a Britové, Asterix s Obelixem, to je dost velká slabota.

Gympl (2007)

Nejsem přiznivcem téhle hip hopové kultury mích vrstevníků a tak ten film asi neocenim jako oni. Na celym filmu se mi asi nejvic libil ten zhulenej ezop.

Robocop (1994) (seriál)

Jako šestiletej smrad jsem to žral, ted bych se na to asi nedival ani omylem.

Jack a obři (2013)

Nebejt obrů, Ewana McGregora a Stanley Tucciho tak je to totalni kravina. Ona sama o sobe predloha je dost blba pohadka, tady z toho dela totalni ptákovinu fakt, že se nam fimaři snaží namluvit že britská královská koruna, je tou korunou která ovládá obry, nebejt toho mozna by to byli i 4*.

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

O posledním vítězi už vím jen to že byl slovák, pokud to už náhodou nebyl ten předposlední, nebo oba poslední vítězové byli slováci... každopádně si říkám jestli má cenu dělat takovou soutěž, když po oné mega Superstar do několika měsíců neštěkne ani pes? Takovejch můžu za hodinu vys**t kýbl a oni s tim dělaj takový ceráty.

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Není to nic převratného, ale jako alternativa k bandě zpívajících teenagerů a v přímém přenosu vřeštících puberťaček je to super.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Tuctová Troškova pohádka, holt další "S čerty nejsou žerty" už asi nikdo nenatočí. Ale tohle se dá vydržet až do konce i se u toho trochu pobavit.