Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Po prvních dílech sem si řikal: no teda nic moc. Byla to docela zábava, ale občas to bylo taky dost pitomý. Koukal sem na to spíš jako doplněk ke kino Marvelovkám, ale okolo 11.-12. dílu se to konečně rozjelo a konečně se vyprofiloval nějakej ten protivník... takže z původních 3* to stouplo na 4*.... pokud to ode mě bude chtít i tu pátou hvězdu, bude se z toho muset vyklubat další Hvězdná brána...

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Co k tomu říct.. úplně blbý to není, akce ujde, kdyby jí bylo víc, byl by to plus. To nekonečný kecání mě prostě uspávalo, a v podstatě nikam nevedlo. Vůbec si myslím, že se měli vyprdnout na současnost a zasadit to celý do středověku, nebo to udělat víc "fantasy", absolutně nevyužili potenciál s tím utajeným čarodějnickým světem, to mohlo bejt víc propracovaný.

Jupiter vychází (2015)

Tenhle film mi přišel dost pitomej a několikrát sem si myslel, že zažívám dežavů, například když nejdřív Čaning přeruší svatbu a o čtvrt hodiny uplně stejně přeruší defakto totožnou situaci, jedinej rozdíl byl, že to nebyla svatba. Jinak já zjistit, že jsem reinkarnací nejvyššího vládce vesmíru, tak bych se určitě nevrátil čistit hajzlíky ( čistě osobní poznámka). Jinak místama se na to dalo celkem koukat, takže odpad to spíš není. Akorát si myslim, že to je zbytečně dlouhý, hoďka a půl by na to všechno úplně stačila. Jednu hvězdu navíc dávám za to, že Sean Bean tu vyjímečně přežil.

Interstellar (2014)

Film je jako takovej je dobrej, dobrej nápad, dobře natočenej i délka mě vyhovuje. Tyhle hrátky s časoprostorem okolo černeých děr mám prostě rád už od Hvězdný brány (seriálu), s postavama je to už horší a ten konec... WTF? Film je docela přesně založenej na obecně uznávanejch, vědeckejch faktech, takže mi tam ten konec absolutně nesedí! ale čtyři rudé hvězdy si to zaslouží.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Nebylo to zas tak špatný jak sem slýchal a čet. Jo, slušela by tomu trochu temnější atmosféra, ale jinak si nemužu stěžovat. Na plnej počet to každopádně není, není to rozhodně ani na čtyři a tak tomu dávám solidní průměr, nenadchne to, ale ani neurazí.

Já, Frankenstein (2014)

Jako jo, nápad je to celkem pěknej: válka mezi Démony (ty zlý) a Chrliči (ty hodný) trvá už po staletí a Frankensteinovo monstrum (jmenuje se Adam) jakožto tvor který jako jediný není výtvorem boha nebo satana, ale člověka stojí mezi nima a sleduje vlastní zájmy, ale ten zbytek... no dokoukat do konce se to dá a dokonce mi ani tolik nevadil můj "oblíbenec" opičák Jai, ptz tam bylo spousta jinejch blbostí co byli daný scénářem kterej by naposto evidentně ušitej horkou jehlou.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Což o to, pohádka je to jistě pěkná, ale tak trošičku nuda a neskutečně profláknutá a mě osobně už navždy zprotivená. Tim neustálím opakováním každý vánoce je z toho prostě odrhovačka, horší už je snad jen Mrazík!

Kancl (2014) (seriál)

Mohlo to bejt trošičku originální.... tohleto bezhlavý kopírování Britský a US verze je zbytečný, většina to už stejně viděla a ted to vidí znova jen s jinejma ("domácíma") hercema

Pivo: Průvodce pro zasvěcené (2004) (seriál)

Dokumenty o pivu absolutně ignorující (až na dvě mizerné zmínky v prvním a posledním díle) pivní supervelmoc. Soutěž o nejlepší světové pivo kterou vyhraje nějakej pochybnej patok z Novýho Zélandu o kterym nikdo jak živ neslyšel... spousta australanů tvářících se jako pivaři.... Čekal sem trochu objektivnější pohled na světovou pivní kulturu.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Ono tolik diskutované rozdělení na dva díly, tu jaksi dává smysl, nedokážu si představit co všechno by museli vypustit, aby se to vešlo do stopáže cca 2,5 hodiny. Nestává se často že film naprosto odpovídá (dějem i atmosférou) knižní předloze, ale tady je opravdu všechno + ještě něco navíc. Jinak Jenn zase úžasná.