Dark (2017) (seriál)

Kult.

Čokoláda (2000)

Nádhera, lék na špatnou náladu.

Pravidla moštárny (1999)

Jako tisící film určitě dobrá volba. Pravidla moštárny jsou skvělý film, ale zároveň by mohl mít klidně o hodinu víc. Takhle je to takovej Forrest Gump ustřiženej v půlce. Charlize Theron byla zamlada sakra kočka, teda, ne že by to teď neplatilo. :-) edit.: 22.2.2022 22:22:22 Musím jít o dvě hvězdy dolů, po přečtení knihy zjišťuju, že film je hrozně plochej. Ve srovnání s tím Forrestem Gumpem je stopáž úplně nevyužitá, z knihy je tam asi tak 30% a půlka filmu jsou hluché scény.

Divoké historky (2014)

Jedna velká jízda. Historka "auta" je památná.

Místo u moře (2016)

No já nevím, v tom filmu je ukrytá perla, ale než k ní dojdete, musíte se prokousat takovejma nudnejam sračkama... Chvílema je to na 2*.

Spáči (1996)

Námět je to dobrej, ale postrádal jsem ve filmu emoce. Pokud se i přes dlouhou stopáž s žádným hrdinou neztotožníte, těžko se vám film dostane pod kůži.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Po dvojce Strážců Galaxie jsem toho nechtěl moc, stačilo mi jen, aby mi vykouzlila dobrou náladu. Ani to se nepovedlo. Navíc dobré osmdesátkové songy asi vybrakovaly jiné filmy, protože tady hrajou celkem sračky.

Baby Driver (2017)

Není to dokonalý a ze začátku hrajou na můj vkus dost sračky, ale druhá půlka mi hrozně sedla, tak dávám plnou palbu.

Temná věž (2017)

Idris Elba překvapivě dobrej a Matthew McConaughey to naopak spíš kazí. I tak nevím, co to mělo být. Film měl asi vzniknout před 20 lety, aby tak nevymýšleli takový digi píčoviny. Ten svět je úplně strašně vykreslenej.