Everest (2015)

Zprvu jsem dal 4*, ale do druhého dne se mi to rozleželo tak, že je to na plnou palbu. Film má sice celkem pomalý rozjezd, ale konec je fakt napínavý a já neznalý situace jsem tolik mrtvých opravdu nečekal. Hned jsem zalapal po dalších článcích a skoro mám chuť přečíst si i knížku.

Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Komentář může obsahovat spoilery. Dokud tam byl Rupert, tak mě to neskutečně bavilo, ale vrácení dvou vypadnuvších a dost brzké sloučení změnilo tempo a od té doby už to nebylo ono. Konec už jen o taktizování a alespoň Jon, kterého by jinak člověk zabil, si získal trochu sympatií, ke konci už jsem mu v tom stádu slepic snad i fandil.

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)

Já jsem tím zájezdem vysloveně zklamanej. No dobře, zas taková tragédie to nebyla, ale chyběla jedna zásadní věc - pozitivní nálada. Celý seriál se vyloženě nese na pozitivní notě, mně libovolný díl kdykoliv zlepší náladu, jenže tyhle čtyři roční období vás dostanou maximálně do deprese.

Vinnetou (2016) (seriál)

Možná reálnější podání "divokého západu", ale takové nudné a obyčejné, především herecky. Lokace jsou vybrané pěkně, ale už nezbyly peníze a pořádné bitvy.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Takový Prostřeno na ostrově, taktizování, pomluvy, kecání... Survival si teda pamatuju jinak.

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

Zatím takovej průměr, klasika od ABC, seriál asi nemá žádné větší ambice, co se týče originlity scénáře. Uvidíme, co bude dál, zatím 70%.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Máme se dobře, nic nám nechybí, tak pojďme něco zvrtat, třeba zachránit Kennedyho... a Sadie, životní láska, máte možnost resetovat čas a on to s ní ani nezkusí? Čekal jsem druhé Edge of Tomorrow, ale Jake to vzdal.

Stranger Things (2016) (seriál)

Neskutečný. Ty smutný oči Millie Bobby Brown vidím ještě po dvou dnech. Nejlepší seriál za poslední roky.

Píseň moře (2014)

No ty vole, takovýhle emoce nevykouzlil Pixar za posledních 10 let ani náznakem. A zase jednou kouzelnej dabing.

Vinyl (2016) (seriál)

Komu nestačily tři hodiny Vlka z Wall Street, tady je ta atmosféra v desetidílném seriálu a pořád je to boží!