• Hudební

Noční let (2005)

Výborný a napínavý thriller od mého oblíbeného režiséra. Rachel McAdams je tu opět skvělá a role jí sedla. Co se týče Cilliana Murphyho, tak tomu to "sviňáctví" kouká přímo z očí, takže to jeho počáteční divadýlko jsem mu nežral. Film sice není žádné mistrovské dílo, ale já jsem, i díky přijatelné stopáži, spokojen.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Pravidelná dávka obrny mozku! Je až s podivem, že ty největší seriálové odpady se v ČR těší velké oblibě...

Skřítek (2005)

Groteska se prostě musí umět! Tohle se mi nelíbilo.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Je to prý nekonečný seriál, ale už by ten konec mohl přijít!

V pasti (2005)

Pořádně napínavý thriller! Ellen Page to zahrála bravurně...

VyVolení (2005) (pořad)

První a druhé řadě, za občasné zajímavé hádky a úkoly, dávám po jedné hvězdě, ale třetí a čtvrtá řada si nezaslouží ani ten odpad!

Co dokážou pavouci (2004) (TV film)

Docela zajímavý dokument, dozvěděl jsem se pár zajímavostí. Teď jsou pro mě pavouci ještě strašidelnější! :D

Eurotrip (2004)

Celkem pohodová komedie. Nejvtipnější z celého filmu je asi okamžik, když přijedou do "jakože" Bratislavy, i když se ta scéna natáčela v Česku. Je to ten druh komedie, při které člověk nesmí moc přemýšlet, ale jen se bavit!

Metro (2004)

Horor, který se ze začátku zdál být docela zajímavý, ale jakmile se objevila hlavní hrdinka, šlo všechno do háje, protože Franka Potente prostě není můj typ. A k tomu ještě záporák, kterej byl sice slušně namaskovanej, ale jakmile začal křičet jako opice a i se tak podobně spustil ze stropu, musel jsem se začít smát a všechen hororovej nádech filmu byl pryč! Takže suma sumárum: hodnotit se dá jenom začátek filmu a některé efekty, protože ostatní za moc nestojí!!!

RRRrrrr !!! (2004)

To se takhle jednou Chabat a parta kolem něj totálně zdunili, načež si řekli: „Pojďme natočit ujetou komedii z pravěku, která bude v podstatě bez děje, ale zato plná dokola se opakujícího křečovitého humoru. To přece nemůže nevyjít“. Jak je možné, že někdo, kdo natočil Asterix a Obelix: Mise Kleopatra, se pak uchýlil k tomuto skvostu?