• Hudební

Další hroznej pátek (2002)

Třetí díl už není tak vtipnej jako předchozí dva, ale i tak to celkem ujde!

Dnes neumírej (2002)

Ze začátku se film zdál být docela v pohodě, jenže postupně začal ztrácet šťávu a nudit. Navíc ty strašné triky a celkové filmové nesrovnalosti ke spokojenosti rozhodně nepřidají... Škoda že se Brosnan s rolí agenta 007 rozloučil zrovna tímto snímkem!

Neporazitelný (2002)

Čekal jsem že to bude lepší! Film má strašně nezáživný děj... Nebýt těch boxerských soubojů, tak by to pro mě byl totální propadák!

Ohnivá linie: Bitva u El Alameinu (2002)

Výborný válečný film, i když je tu málo bitev, ale diváka vtáhne ta atmosféra a příběh vojáků, kteří trpí v poušti kvůli fašistickýmu tyranovi, který jim nepošle ani jídlo a pití. Je to něco jako český Tobruk, ale s tím rozdílem, že je to o mnoho lepší!!!

Pavoučí teror (2002)

Dobrý film, spíše taková oddechovka na odpoledne, když venku prší. Já jsem se u toho bavil, ale jen když to beru jako komedii a akční film, pokud bych to měl brát i jako horor, musel bych dát míň hvězd!

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Pokud Sám doma 3 byl špatný film, tak tohle je ultra mega hovadina na entou!

Spider-Man (2002)

Nevím proč, ale tenhle filmový Spider-Man se mi líbí ze všech nejvíce, sice je ve filmu pár chyb, ale má tak skvělý děj a herecké obsazení, že mi to ani nevadí. Navíc film režíroval můj oblíbený režisér...

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Soukup opět v akci! Se svým typicky trapným humorem a otřesnou režií. Nejhorší je, že to pořád cpou do televize!

Jeepers Creepers (2001)

Průměrný horor, který patří spíše k těm horším průměrům a to hlavně díky tomu, že to působí dost lacině. Záporák zblízka vypadá spíš jako černošský kovboj, než jako monstrum z pekla. Také tu jsou velmi tupé a nudné scény, a k tomu ještě ten uspěchaný konec...

13 duchů (2001)

Film odehrávající se skoro výhradně jenom ve skleněném domě, který vlastně ani neni dům, ale jeden velkej stroj sestavený chlápkem, který chytá duchy a zavírá je do sklepa... Strašná patlanina, která mě ničím nezaujala a už vůbec mi nenahnala strach, což bych od duchařského hororu samozřejmě čekal! A po komediální stránce je to snad ještě horší. Ale i v tomtu snímku jsem našel pozitiva: masky duchů a hlavně tam hrála krásná Shannon Elizabeth. Jinak film nestál za nic!