• Hudební

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Jeden z nejlepších kreslených seriálů, který sleduju rád i v dospělosti a nestydím se za to! :) Pobaví mě to víc, než kdejaký hraný seriál nebo i film.

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Jak já ten seriál nenáviděl!

13 duchů (2001)

Film odehrávající se skoro výhradně jenom ve skleněném domě, který vlastně ani neni dům, ale jeden velkej stroj sestavený chlápkem, který chytá duchy a zavírá je do sklepa... Strašná patlanina, která mě ničím nezaujala a už vůbec mi nenahnala strach, což bych od duchařského hororu samozřejmě čekal! A po komediální stránce je to snad ještě horší. Ale i v tomtu snímku jsem našel pozitiva: masky duchů a hlavně tam hrála krásná Shannon Elizabeth. Jinak film nestál za nic!

Newark Athlete (1891)

Snímek, ve kterém chlapec točí žonglérskými kužely a kouká do kamery. Kdyby začal žonglovat, byl by to z dnešního pohledu na tu dobu docela povedený záznam, ale takhle se tam nic zajímavého neděje. Ovšem je jasné, že tehdy z toho lidi byli nadšeni.

Carmencita (1894)

Snímek ženy, která tančí opravdu zvláštní tanec. :) Dnes to sice skoro nikoho nenadchne, ale tehdy to pro všechny musela být úžasná podívaná!

Čepel smrti (2009) odpad!

První český slasher? Kdepak! Tohle je kopa hnoje od pana Tomáše Kučery, který si myslel, že se film chytne a odstartuje to mánii v Česku. No, místo toho se to pěkně propadlo mezi český odpad a to právem! Protože jestli tohle mělo ukázat jaký slashery Češi dokážou natočit, tak se stydím za svojí národnost! |0%|

Antologie Beatles (1995) (seriál)

Pro mě, jako beatlemaniaka, je to naprostý skvost! Dokument o celé kariéře Beatles, ve kterém se po letech setkávají tři ze čtyř brouků, aby zavzpomínali na společné chvíle strávené koncertováním, nahráváním nebo filmováním. Ani slovy se nedá vyjádřit, jak jsem byl z celého dokumentu nadšený! Určitě doporučuji všem!!!

Metro (2004)

Horor, který se ze začátku zdál být docela zajímavý, ale jakmile se objevila hlavní hrdinka, šlo všechno do háje, protože Franka Potente prostě není můj typ. A k tomu ještě záporák, kterej byl sice slušně namaskovanej, ale jakmile začal křičet jako opice a i se tak podobně spustil ze stropu, musel jsem se začít smát a všechen hororovej nádech filmu byl pryč! Takže suma sumárum: hodnotit se dá jenom začátek filmu a některé efekty, protože ostatní za moc nestojí!!!

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Seriál totálně bez nápadu a špetky vtipu! Snažil jsem se na to několikrát koukat, ale nevydržel jsem u toho dýl než 10 minut. Prosím už žádné podobné seriály. To je snad za trest!!!

VyVolení (2005) (pořad)

První a druhé řadě, za občasné zajímavé hádky a úkoly, dávám po jedné hvězdě, ale třetí a čtvrtá řada si nezaslouží ani ten odpad!