Tahle země není pro starý (2007)

urcite nie zly film, len asi najvacsie sklamanie ake som v kine zazil. jeden skvely herecky vykon nestaci na utiahnutie celeho filmu. oscari su na drogach, ale ruku na srdce: keby ocenili There Will Be Blood tak by si pekne nasrali do hlav.

Zbouchnutá (2007)

moc pekny film. ma to strasne vela chyb ktore by pri inych filmoch znamenali hodnotenie odpad!, ale zachranuje to uchvatna Katherine Heigl a Seth Rogen. tvoria strasne sympaticky par. je tu zopar vrazedne srandovnych momentov ale aj slzicka ukapla. taky poctivy nadstandard. PS: sexizmus ospravedlnuje rozdelenie filmu na imaginarne dve casti ,, pohlad zeny" ,,pohlad muza"

Paní Miniverová (1942)

narodovecka snimka ktora vyraza dych aj po sestdesiatich rokoch. strhujuci vykon hlavnej hrdinky alebo vynikajuca rezia williama wylera- pri kazdej sirene som tajil dych robia s pani miniverovej jeden z najlepsich filmov vsetkych cias. velmi silny film. patos, britsky prizvuk, caj o piatej a hlboke posolstvo.

Já, legenda (2007)

atmosfera dost popici, will smith ma prvykrat presvedcil o tom ze je vynikajuci herec, francis lawrence ma nesklamal, efekty ako v televiznom katastrofickom filme nemeckej produkcie, miestami fakt hrozny scenar (goldsmana jednoducho naozaj nemusim) a trosicku zbytocne prebepty na zaver. inak to u mna obislo celkom v pohode. cakal som vacsie sklamanie.

Noc patří nám (2007)

3 a 1/2 *. pekne natocena, skvele zahrana ale inac hrozne tuctova, miestami fakt trapna morilstka.

Top Gun (1986)

tak trochu symbol osemdesiatych rokov, ale Top Gun po Horucich strelach nikdy nebude tak ako predtym.

Demolition Man (1993)

jeden z mala tich kultovych akcnakov ktore si fakt necham lubit. aj so vsetkymi tymi krasnymi nelogickostami a stallonovymi umelymi svalmi.

Akta X - Film (1998)

malokedy sa podari tak dobre spravit film podla serialu. spravne napinave, mystikus.. len ma trocha uz stve to, ze scully si to vzdy musi odsrat za muldera. aj on si zasluzi analnu sondu!

Solaris (2002)

samoucelne jak svina, par peknych momentov a clooneyho hola rit. kvoli nej som ochotny prizmurit oko ;)