Špinavé ulice (1973)

ten film nie je dobry. je krasne nedokonaly a to ho robi neskutocne genialnym. scorseseho kariera mi pripada ako kariera jedneho dona, aj on zacal s malymi vecickami, potom prisiel prvy uspech a potom udalosti, vdaka ktorym sa stane legendou. a tie do oci bijuce prepojenia s francuzskou novou vlnou boli jednoducho uchvatne. ale nechapem preco je Robert De Niro, ktory sa predstavi v skutocne netradicnej roli, prvy v titulkoch. a inak, keitela moc nemusim ale toto mu fakt vyslo. skvela robota. krasne nedokonala :)

30 dní dlouhá noc (2007)

takto som sa nebal ani nepamatam. genialna atmosfera, divne dialogy, depkoidne stavy a silna zenska hrdinka. nevesely koniec, nevesela rezia skvela hudba a famozny Houston. GENIALNE!!! asi najlepsia upircina za poslednych desat rokov.

Robin Hood (2006) (seriál) odpad!

toto je diablova dielan!!! najhorsi serial aky som kedy videl.. NIKDY NIKY NIKDY NIKDY VIAC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Americký gangster (2007)

Americky Gangster vobec nie je zly film, je to len nieco, co zo svojho potencialu vyzmykalo iba tak 85 percent. Pre niekoho je to dost na to, aby tento film zhliadol v kine aj styrikrat. A prave pre takychto je aj film urceny. Necakajte umelecku saradu a la Vtedy v Amerike. Toto je gangsterka pre siroke publikum a ktora siroke publikum aj oslovi. Ale kurniksopa, Ridley to dokaze ovela lepsie.

Kabaret (1972)

Cabaret je viac nez film. Je to skusenost, zazitok, dobrodruzstvo... Je to nieco, s cim som sa este nikdy nestretol. Je to film ktory porazil cas. Nadherna hudba, uchvatne herecke vykony, genialna choreografia.. .

Rozum a cit (1995)

ten film je ako na rychlo urobena kytica divych kvetov: prekrasny, sensualny, nesputany a tak nadherne nedokonaly. herecky absolutne exceluju emma thompson a kate winslet.

Pupendo (2003)

..hrebejku kurva tykejme si

Pelíšky (1999)

nezabudnutelny vykon maestra Kodeta alebo genialny scenar povysuju Pelisky na taky maly filmovy zazrak.

Space Jam (1996)

nostalgia ma nepousti, ale je to sracka sracka sracka!!!! (ale..)