Na stojáka (2004) (pořad)

Někdy to s těmi lacinými vtípky Ivi Pazderkové fakt přeháněj,ale možná jediná ona je tim důvodem,proč dávám tak vysoké hodnocení.Být tak hrozně hloupý ve své roli je akorát důkazem,že je ten člověk buď superinteligent nebo úplnej idiot.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Viděl jsem sice jen pár dílů,ale oddychu jsem se u toho dočkal.Hrozně mě straší jak tam Jason Lee vypadá jako 60ti letej obstarožní panic (navždy panicem).Fakt sranda,ale někdy je ta sranda trapná.Já myslím že za Jasona 1* za humor 1* a za prostředí které se do seriálu strašně hodí poslední *.

Pod kůží (2008)

Rozhodně jsem se teda fakt nudil.Jediný co to zachraňovalo byl ten plešatej týpek kterýho v ČŘ daboval Gondík.Jinak ten film byl lehce podprůměrný,alespoň pro mě.Myslím,že nemá cenu to jakkoli vysvětlovat ;)

Noční let (2005)

Tady se Wes Craven předvedl v nejlepším světle.Rachel McAdmas ne,protože ta je božská ve všem.Příběh 5* a zábava taky na 5*.Vše co má thriller mít 90%

Poslední dům nalevo (2009)

Není co dodat než že je to nejnapínavější a nejlepší thriller co znám.A to bezkonkurenčně!

Jezero smrti (2008)

Miluju to.Jeden z nejnapínavějších filmů co znám.Utíkačky po lesích mě prostě užírají zábavou.Musim jen říct,že tak rozlehlý les a oni se tam furt potkávají bylo trochu přitažené za vlasy ale bavil jsem se na plné otáčky.97%

Spolek nemilosrdných (2009)

Já se bavil na jedničku.Příběh který by byl klidně možný mě nenudil a to je super!

Kill Bill (2003)

Výborný film.Výborný režisér.Výborný soundtrack.Vždy mě tehle krvák bavil,přesto že je v některých směrech tupý,až to bolí.Scény které byly černobílé nebo animované.Hlášky na jedničku.No prostě film,jak to má být.

Silent Hill (2006)

Moc jsem některé pasáže nepochopil!