Nenarozený (2007) odpad!

Musím být sprosý: Píčovina. :))

Hostel (2005)

Na IMDb tento film nízké hodnocení nemá a hold Američani pošpinily Slovensko...Ovšem jen idiot si myslí,že se tam skutečně zabíjí.Je to super film!A slováci ať jsou do prdele.Stejně je to díra!

Dům voskových figurín (2005)

Je to celkem dobrý film ale trochu nudný.Moc mě nebavil ale zes takový průsel to fakt nebyl.Scénář je místy nesmyslný ale je k tématu.Je to sračkofilm čekal jsem víc.

Úkryt (2002)

Klasika :)

Kořist (2007)

Odpočinková jednohubka kterou klidně nakousnu vícekrát. 4 hvězdičky nedám kvůly tomu,že je to stáleopakované klišé :) Jinak je to hodně zábavné.

Mlha (2007)

Hrozně mě tenhle film bavil.Jediný co mě na filmu švalo bylo to,že ta bohabojná mrcha neumřela dřív.Proto 4*.Ale jinak horor?Ne ani náhosou spíš dobrodružný.Ale fakt jinak dobrý.

Souboj Titánů (2010)

Přeúžasný zážitek jak z efektů tak z příběhu.Dynamicky úžasné.Není co dodat rozhodně na tenhle díl ten starý absolutně nemá.To by bylo absurdní kdyby někdo tvrdil opak.To je má verze.

Dračí doupě 2 (2005)

Jednička mi přišla poněkud lacinější záležitost bez děje.Intersonic je taková ta (CSFD) tmavě zelená společnost ve které nejsou ty herecké výkony moc dobré.Ale tak tenhle film odsejpal i když byl často akčí v částech které by zas tak akční být nemusely.