2 $ocky (2011) (seriál)

Ták a máme tady další seriál a musím říct, že první tři díly byly fakt supr. Jsem zvědavý kam se dále posune. Určitě velké seriálové překvapení.

28 týdnů poté (2007)

Tohle pokračování je mnohem lepší než první díl. Je to celkem stupidní, ale zase na druhou stranu dost zábavné a střetů s fakt rychlými zombiky je tady až až.

Cesta do středu Země (2008)

Hvězda Fraserovi, kterého vždycky rád vidím, i když to je taková sračka jako toto a hvězda za to, jak to hýří pěknými barvami.

Green Lantern (2011)

Green Lantern je mnohem zajímavější hrdina, než superman, batman, ironman nebo spiderman a je škoda, že tak propad. Tenhle zelený týpek má mnohem na víc. Film je dost nevyvážený, hlavní padouch strašně divný, děj plochý, šilený profesor v podobě Petera Sarsgaarda absolutně nesnesitelný. Vizuál skvělý, triky a Ryan Reynolds taky. I když je akce fajn, chybí tu nějaké kulervoucí scény nebo nějaká pořádná akce, po které bych si řekl tak to bylo fakt dost cool a chcu to vidět ještě jednou. Prostě to jenom tak odsýpá a je konec filmu.

Růžový panter (2006) odpad!

Opravdu děsně stupidní film se stupidním Stevenem Martinem v hlavní roli. Zasmál jsem se jednou, když se na scéně objevil Clive Owen , jinak to jsou strašně trapné vtipy a nuda.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Heh supr akční film, ale až tak kulervoucí mi to zas tak nepřipadalo. Všichni prostě jedou trošku více rychle a zběsile. Série je fajn a už se těším na další díl.

Dračí srdce (1996)

Výborná hudba, výborný drak, Dennis Quaid se taky dobře chytá. Pravá pohádka jak má být.

Kazatel (2011)

Béčka zabalená v pěkném vizuálu mám celkem rád. Priest je ale strašně nudný a nic neříkající film. Paula Bettanyho je mi celkem líto. Musel si vyholit hlavu, pácnout na čelo obří kříž a ještě z toho vznikla taková sračka. + Nejhorší zpomalovačky jaké jsem kdy viděl. 1* pro Maggie Q, která mi jako jediná ve filmu líbila. Po tomhle si Legii určitě nepustím.

Opravdová kuráž (2010)

Očekávál jsem, že mi to nesedne, ale přesto jsem se do toho pustil. Bude u mě asi problém v tom, že nemám rád a nic mi neříká western. Ještě méně nemám rád a vůbec mi nesedí styl bratrů Coenů. Film je vcelku jedna velká nuda, když nepočítám konec, kde se konečně něco děje. Z mého pohledu zbytečná nominace na Oskary. A ještě k tomu málo Joshe Brolina.

Captain America: První Avenger (2011)

Chlapík zabalený do americké vlajky si to namířil do Evropy ukázat náckům zač je toho loket. Většinou se s tím nesere a namíří si to hlavním vchodem přímo do nějaké te pevnosti, kde to vpodstatě sám vybije. Hell yeah!! Origin vcelku povedený. Čekal jsem víc, ale zklamaný nejsem. Potěšil mě hlavně konec filmu. Jsem zvědávý jaké bude pokračování.