Orel Deváté legie (2011)

Jsem na váškách je to tak na hraně 3-4 * . Opravdu slušná podívaná s příjemnými herci. Channing Tatum mi vůbec nevadil a roli jsem hustého velitele jsem mu zbaštil i s navijákem. Začátek nastolil vysoké tempo a celý flim se ho drží. Škoda jen te krve, které by mohlo být mnohem více.

Cesta samuraje (2010)

Vubec špatné to nebylo. Je to fajn nápad hodit na bitevní pole ninji a kovboje a dívat se co z toho vznikne. Nevadila mi ani ta první rozvleklá polovina filmu. Právě naopak. Velký béčko, ale povedené.

Sucker Punch (2011)

Tohle je film pro mě. Torální OMG, kde je všechno nemožné možné. Snyder zase udělal vizuální peklo, který má grády. . Už se těším na Supermana :)

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Ty jo pár dílu jsem viděl a stylizace je fakt pěkná, ale nedovedu si představit, že bech tohle sledoval díl po díle. Herci mi nevyhovují a vtipů je tu celkem málo, málokdy se zasměju. Pro mě seriálová ztráta času.

Tik ťak (2011) (studentský film)

Celkem dost hustý :)

Hon na čarodějnice (2011)

Season of the Witch mě příjemně překvapil, po těch řečech jak strašný a špatný film to je.To že scénář není více propracovaný a, že se jedná o dost ohranou záležitost mi ani tak navadilo. Závěr je když to vezmu kolem a kolem překvapivý a dost zmatený( zombíky si mohli fakt odpustit).

Jackass 3 (2010)

Pár dobrých věcí jinak samý sračky a to nezmění ani to, že tuhle partu mám celkem rád. Nějak si nedovedu představit, že bych do toho šel ve 3D

Requiem za sen (2000)

Velmi silné Aronofskyho filmové peklo.

Na sv. Valentýna (2010)

Pohodová podívaná plná klišé, aneb jak se všichni rozejdou a zase dají do kupy n asv. valentýna. Průměr všech průměru, ve kterém jsou nacpaní známí herci. Film není sam o sobě moc dobrý, ale celkem slušně vydělal.