Bílý tesák (1991)

Hodnocení na csfd opět velice špatné. Už se zamyslete! Na tomhle filmu jsem začínal, tenhle film měl vždycky tolik emocí, ať ho vidíte poprvé nebo podesáté. ____ Krásná příroda a krásný a dojemný příběh! ____

Smrtonosná past 3 (1995)

Naprosto skvělá jízda Bruce Willise a jeho nového parťáka. Neskutečné, ohromné, úctyhodné a neustále v pohybu. Tenhle akční film patří mezi nejlepší ve svém žánru. Je to třetí díl, ale je to pořád skvělá Smrtonosná past, možná ještě trochu hlasitější, co se týče sprostých výrazů. Najdete zde několik filmových scén, které se stávají po shlédnutí kultovními např: Willis v Harlemu, Willis u telefoních budek, Willisova zkratka k metru, noo, bylo toho hodně. ____ Navíc mám kocovinu jak vrata! ____ To je vyčerpávající zpráva hoši! ____

Smrtonosná past 2 (1990)

Už jsem si film moc z dětství nepamatoval, tak jsem si musel dát opáčko. Smích + akce= ♥navždy Smrtonosná past!!! ____ Nejlepší je akce, kdy vchází John McClan k policistovi Lorenzovi! Nepřetřžitý smích!!! Glock 7 neexistuje, kdyby něco :DDD ____

Treevenge (2008)

Na vánoční stromy, které zde oplácí stejnou mincí lidem se prostě zapomenout nedá. ____ A já ty stromy chápu! ____

Útěk ze Sibiře (2010)

První viděný film od Petera Weira a hned si o něm dělám docela pozitivní mínění. Aby také ne. Tohle zvládl totiž hodně dobře. Nudné to nebylo ani omylem, sem tam nějaká nudná minutovka, ale jinak hodně dobrý píběh. Co se mi ve filmu nejvíce líbilo? Výkony herců, především zkušeného Eda a Colina, ale i ostatní, pak byla naprosto geniální barva filmu, jak byl film proveden, jak byli herci namaskováni na vyvýjející film. Úvodní pasáže na Sibiři mi neskutečně připomněly CoD - Black ops svou Ruskou pravou válečnou atmosférou. To je to, proč film hodně obdivuju. Film, který je postavený na pravdě a na tom, jak to doopravdy bylo. Nicméně nemůže to dostat pět hvězd kvůli jednomu důvodu. Pět hvězd dávám často dobrým filmům, které wse mi líbí a které jsou o něco bohatší"okořeněné". Útěk ze Sibiře tohle nemá, nicméně dávám mu "suprové" čtyři hvězdy. Jen můj styl hodnocení nedává filmu pět hvězd.

Banánové rybičky (1999) (pořad)

____ Takže, moje poslední rada je: Chlastat se nemá, to je chybička, nechceš-li být němá, jak banánová rybička. Žejo(Halina)____

Grindhouse: Machete (2007)

____ Dostal takovou nabídku, kterou nemohl odmítnout! ____ A přesně o tom to je!

Zkažená mládež (2007)

Nemám slov... a pak že Estonci filmy nemají. Neskutečně dobrý film. Tohle se nedá popsat, to se prostě musí vidět.