Krvavá neděle (2002)

Naprosto přirozené, čisté dílo, bez hudby, jenom tak, jak to opravdu bylo. A takhle to opravdu bylo. Tenhle film si na nic nehraje. Má své kouzlo, je tady Greengrassův osobitý styl a ruční kamera, která sem prostě patří. Nad poslední zhruba desetiminutovkou by se mělo hodně lidí zamyslet. Zamyslet hlavně nad tím, jaká má člověk vlastně občanská práva. Není to film na jasných pět hvězd, ale lepší čtyři tomu dávám už jenom za typického Greengrasse. ____ Velká Británie si to u mně posrala! ____

Partička (2011) (pořad)

1. díl - 100%, 2. díl - 100%, 3. díl - 99%, 4. díl - 100% - nejlepší díl (Němci ve válce), byl další pátek, já čekám na další díl a on nepřišel ... jděte do háje, fakt! Konečně něco dobrýho a vy to zrušíte po čtyřech dílech. Běžte se bodnout. ____ K pokračování konečně došlo a já do 23.7. 2012 zatím nepropásl ani jeden díl. Stále velká show, která se ale začíná malinko kazit, jelikož už to sami aktéři nedělají tak poctivě, lépe řečeno na to docela dost serou a vtípkují mezi sebou než mezi nimi a divákem. Po té pauze dávám hodnocení všech ostatních dílů - 90%. ____ Docela mi vadí, jak na to nikdo nekoukal. První díly nikdo neviděl, ale teď jak každej dělá znalce a dělá z toho nejlepší pořad. To je kouzlo české společnosti. Kouká na to jeden, mrknu na to taky, hlavně když se u toho zasměju. ____

Rváčův deník (1995)

____ Rváčův deník = droga ve velkém!!! ____

Poznáš, až to přijde? (2010)

Tenhle film je absolutně bez nápadu. Chybí tomu nějaká neobvyklá pasáž, při které bych dokázal film ocenit větším počtem hvzěd. Uvažuju mezi odpadem a jednou hvězdou. Proč né odpad? Jednoduchá odpověď. " Jack Nicholson a Owen Wilson"!!! Tihle dva z příšerně nudného filmu udělali alespoň trošičku ale opravdu trošičku zábavu. Holt kvalita se vždycky ve všem projeví. Příšerně zlý film a lituju Owena a Jacka, že tam vůbec lezli. Asi mi nechtěli dopřát chvilku, ldy dávám odpad. Tohle ale na víc hvězd než na jednu nemá. ____ Morální zrůdo! ____

Český lev 2010 (2011) (pořad)

Hodně sympatický, co předváděl Jan Budař. Co se týče výsledků, tak jsem docela spokojený. Ať se nějaké trapné americké zmanipulované oskary jdou zahrabat. ____ Česko alespoň Ameriku v něčem natírá. ____

Zlaté oko (1995)

Pro mně nejlepší bondovka, navíc mi to oživilo vzpomínky na hru z Nintenda 64 natolik, že jsem si tak starou hru na tak starém přístroji prostě musel opět zahrát. Tento díl jsem viděl mockrát a chci ho vidět zase! ____ OST 5/5 ____

Casino Royale (2006)

Tenhle film je sám o sobě taková jedna velká loterie, která si hraje s vedlejší zálibou, kartami. Akcí se může rovnat se slávou mé srdcovky Skálou, Bournem, Smrtonosnou pastí nebo Rambem. Vítej v klubu Casino Royale!!! ____ Úkol splněn, potvora je mrtvá.

Jackass 3 (2010)

Genialita sebepoškozování potřetí! Když brečí, brečím taky. Když se smějí, směju se taky. Když nejsou, jako bych taky nebyl. Součást americké kultury a odhodlanosti, největší sranda, nejcharakternější zábava v Americe, kterou budu nadosmrti milovat. Také součást mně. Tahle zábava se mi vždycky líbila a navíc tuhle zábavu dělají ti nejvíc fajn "střeštěnci"____ Hi, I'm Johnny Knoxville! ____

Temná bouře (2006) (TV film) odpad!

A sakra! Máme tu vážného kandidáta na největší a nejodpornější sci-fi humus na světě. Sem tam mi hlavou probleskla genialita Vetřelců, Star Wars, Hvězdné brány, ale pak jsem se vrátil zpátky na zem a bum na to tohle odpadní dílo. Na ty triky se prostě nedalo koukat! To se ani nedá nazvat triky. Vrchol amatérčnosti a vrchol toho nejhoršího sci-fi na světě. Nezlobte se na mně, pane režisére Bourque, ale vaše jméno spíše vynikne v NHL v týmu Calgary Flames, ale vaše jméno jako by neexistovalo. Je to drzost natočit tak něco odporného. ____ tento film je u mně v TOP 5 nejhorších filmů na světě! ____