Wanted (2008)

Úžasná Angelina, úžasná akce, napínačka... Celou dobu jsem byla na vážkách, jestli je ta Fox vlastně dobrá nebo špatná.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Váhala jsem, zda neudělit pět hvězd, ale ti mluvící vlkodlaci jsou tak trapní, že jen za ně jedna hvězda dolů. Ovšem to byl jediný trapný moment celého filmu. Jinak je pro mě tento díl nejsilnější z celé ságy. S maskami si někdo hodně vyhrál a s počítačem taktéž, Bellin skoro-smrtkovský vzhled v těhotenství je až děsivý! Rozhodně je sága Stmívání krásnou dívčí romancí a je neprávem zavrhována. Mnoho lidí hodnotí v averzi, což je špatně. Až na mluvící hafany to byla nádherná podívaná. Dvě hodiny utekly jako voda a já chci vědět jak to s Bellou, Edwardem a jejich miminkem vlastně dopadne. Zatím nejlepší díl z celé ságy.

Lidice (2011)

Důkaz, že Češi dokáží natočit něco jiného než-li černou komedii. Sexu a smrti se sice nevyhneme ani zde, ale pokud se chcete cítit hrozně, proto co se v minulosti dělo, pusťte si Lidice.

Tohle je válka! (2012)

Naprosto neblbé, kupodivu akční akce a dokonalý britský akcent Toma Hardyho. Opravdu nechápu proč se nakonec postava Reese rozhodla, jak se rozhodla...

Casino Royale (2006)

Craig je pro mě nejlepší Bond. Představitel toho bezcitného a zároveň nekompromisně sexy agenta. (Omlouvám se panu Connerymu, ale pro mě je Craig lepší.) Bohužel, v tomto díle se Bond zamiluje, což z toho sexy bad-ass chlapa dělá bábovku a nekňubu. Vždycky mu něco důležitého uteče, něco mu nedojde, všechno kazí... jistě, kvůli Evě Green a jejímu výstřihu by blbnul celý svět, ale Bond?! Akce je v tomto díle výborná! Ale ta pilcherovská láska mi to docela kazí. Nutno ovšem podotknout, že Bond má poprvé city, protože Craig je hercem natolik kvalitním, že takového chalapa může hrát. Jako první v řadě herců, jež Bonda ztvárnili. Dalším skvělým bonusem filmu je Mads Mikkelsen, který je výrazově silný herec a jím ztvárněný "bankéř" je pro láskou paralyzovaného Bonda více než rovnocenným soupeřem.

Neřízená střela (2010)

Britové jsou králové mého srdce a komedie. Ron Weasley není Ron Weasley. Emily Blunt je krásná, i když mi její postava kapku lezla na nervy. Bill Nighy s knírem jako vražedný stroj bez emocí. No paráda.

Nedotknutelní (2011)

Ještě nikdy jsem nic tak úžasného neviděla. Tak pozitivního a plného naděje...

Slečna nebezpečná (2012)

Typický film pro mladé ženy, který byl obdařen trochu neobyčejným prostředím pro jiskření mezi hlavními postavami. Katherine Heigl je skvělá, jako vždy a dost jí závidím, že vždy vyfasuje herecké kolegy mužského pohlaví přímo k nakousnutí.