Nákaza (2011)

Konec není nic pro milovníky zvířat a vegetariány.

Bůh masakru (2011)

Netradiční, vtipné, skvěle herecky obsazené.

Elvis a Anabelle (2007)

Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru, který jsem kdy viděla. Neobvyklé prostředí pro zrození čehokoliv, natož lásky, je pohřební služba elvisova táty, který je už hodně nemocný a Elvis se tak musí o rodinný podnik starat sám. A pak je tu dívka, kterou matka od malička tahala po pitomých soutěžích krásy a ona tenhle život prostě nechce. Poruchu příjmu potravy jí také naordinovala matka. Elvis, který příliš brzy dospěl se od Anabelle učí být dítětem a Anabelle si za to od Elvise bere svobodu a obyčejný život. Užívají si spolu, zamilují se, dokud nepřijde lživá zpráva o elvisově smyšlené úchylce. Elvis jde za katr a když je konečně venku nakonec zůstává úplně sám a nemá pro co žít... Vlastně jsem film jako je tento, ještě nikdy neviděla. Je to jediný svého druhu.

Všemocný (2011)

Tohle je přesně ten film! Když se rozjedou závěrečné titulky říkáte si: "Wow! Tak tohle musím mít ve své sbírce!" Film jako horská dráha. Život jako horská dráha. Nahoru a dolů, přežít, užít. Být lepší než ten nejlepší. Výborná podívaná do poslední minuty!

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Když se oprostíte od toho, že si účastníci této soutěže dělají šílenou ostudu, protože jsou do jednoho dokonale vypatlaní ("Ale tak jo... vohřál jsem si krocana!"), tak se budete i bavit. Sice není hezké smát se cizímu neštěstí, ale já osobně se u toho občas ráda zasměju.

Báječné dorty (2010) (seriál)

Skvělý pořad. Jen těžko se odolává!

Hurricane Season (2009)

Výborné sportovní drama. Tragédie jménem hurikán celému příběhu dodává až děsivě blízký a reálný rozměr.

Pýcha a předsudek (2005)

Tluču se do hlavy za to, že jsem tímto úžasným snímkem tolik let opovrhovala kvůli Keiře Knightley! Keiro, hluboká omluva, jste skvělá herečka! Matthew MacFadyen zahrál pana Darcyho přesně tak, jak jsem si ho představovala. Od počátku je to přesně ten muž, kterého musíte nesnášet, ale zároveň jej v koutku duše milujete, protože víte, že tenhle příběh lásky, příběh pýchy a předsudku, bude naplněn! Nádherné prostředí, dokonalá kamera, úžasná hudba, perfektní kostýmy... Já této adaptaci nemám absolutně co vytknout! Navíc Elizabeth Bennet není hlavní hrdinkou, která vás štve svou hloupostí nebo hysterií. Elizabeth je charismatická dívka, která touží po sňatku z pravé lásky, ne proto, že pokud se nevdá budou si lidé šuškat. Je to dívka, na svou dobu, značně moderní. Je krásná a je nesmírně inteligentní. Milovat nafoukaného snoba jako je pan Darcy? No to ne! Vždyť udělal tolik zlých věcí! Ale pak se ukazuje, že to vše byl jen předsudek a pýcha nedovolovala obhajobu. Po dlouhé době film plný lásky, kterou dnes vidíme málokdy. Žádný uhekaný sex, jen jediný polibek na ruku. Film, který dává obrovský prostor představivosti, čehož si velice cením.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Jsem asi taky trochu narušená, protože mám až příliš ráda filmy z prostřední psychiatrických léčeben. Možná je to ale taky tím, že zahrát věrohodně šílence je těžké a filmy z tohoto prostředí jsou tak silné. Přelet nad kukaččím hnízdem je jeden z těžších filmů na strávení. Často se setkávám s názorem, že tenhle film vidět jednou a dost. Stejně tak to mám s filmem Marley a já (nesnáším, když umře ve filmu zvíře), ale na Přelet nad kukaččím hnízdem se můžu dívat pořád dokola. Nemusím ani zdůrazňovat jak božský výkon podal Jack Nicholson. Miloš Forman je Čech světového formátu. Je to jeden z mála Čechů, kterým se povedlo prorazit ve světě. Forman má čuch na herce i scénáře. Dobře, že Michael Douglas tento film podpořil, čert ví, možná by film bez jeho peněz ani nevzniknul. Což by byla šílená škoda. Nedovedu si ani filmový svět představit bez Přeletu nad kukaččím hnízdem či bez Amadea. Forman udává stále směr.

Oko dravce (2008)

Kvalitní thriller, ve kterém září především Billy Bob Thornton a akční efekty. Rozhodně je to jeden z nejlepších nápínáků, co jsem v poslední době viděla.