Zimní příběh (2014)

Naprosto absurdní žvanění. Nemám potuchy (očividně ani režisér) pro koho měl ten film být! 15%

Zkažená úča (2014) (seriál)

Hlavní představitelka je sexy, ale to je tak nějak všechno. Klišoidní převedení již tak průměrného filmu Zkažená úča do podprůměrných seriálových vod - řekl bych, že úča se v programu dlouho neohřeje. 40% [seriál "nečekaně" ZRUŠEN]

Zvrat: Washingtonovi špioni (2014) (seriál)

Historické drama z období boje o nezávislost v produkci televizní stanice AMC bohužel nedopadlo tak dobře, jak jsem doufal. Nejsem schopný deklarovat, co je vlastně špatně, ale bohužel je to celé takové normální, unylé, nudné. A tohle si říkat už u druhého dílu je prostě špatně. 65%

Život vzhůru nohama (2014) (seriál)

Trapárna s nesympatickou Jaime Pressly. V komediálním seriálu Jmenuju se Earl se dala strávit, ale to co předvádí tady je naprosto iritující. 20% [skončil jsem po pilotu]

96 hodin: Zúčtování (2014)

Klasické béčko, které bohužel sráží na kolena maximálně nepříjemná kamera a afektovaný střih. Z toho musí nejednoho diváka rozbolet hlava. 45%

Babovřesky (2013) odpad!

Po dlouhé době se musím opět poplácat po zádech .... vydržet totiž PŘES 2 HODINY čirého utrpení by chtělo alespoň uznání.

Černá listina (2013) (seriál)

Kriminální thriller, který je naštěstí něco malinko více než klasické epizodní kriminálky. Hlavní dějová linie se zatím rozjíždí stejně dobře jako např. v Castleovi, takže uvidíme dále. 80% [2. série BUDE]

Dads (2013) (seriál)

Tak jsem zklamán ... celou dobu jsem přemýšlel, jestli jen nemám špatnou náladu nebo zda mi něco uniká .... ale opravdu to nebylo vtipné. Seth MacFarlane a Seth Green zklamali na plné čáře! Z "podobných" komedií poslední doby (rodinná/pracovní tématika) to např. seriálům Better With You, Men at Work nebo dokonce Partners, Shit My Dad Says nesahá ani po kotníky. Hvězdička alespoň za sličnou asiatku.

Don Jon (2013)

Film, který bych označil jako "romantický film pro muže" a který (ač může působit na slečny trošku vulgárně) je i velmi pravdivý. Je to vlastně výpověď natočená chlapem pro chlapy, se kterou se určitě i většina ztotožní. Pointa sice trochu vyšumí do prázdna, ale možná to právě proto může být přepis Gordon-Levittova života, který už akorát neměl dostatečnou fantazii, aby vymyslel odpovídající konec. 85%

Elysium (2013)

Jsem z premiéry naprosto unešen! Čekal jsem povedené scifi a dostalo se mi brilantního multižánrového zážitku. N. Blomkamp překvapil stejně jako s District 9, přičemž vedle M. Damona zaujali nejvíce J. Foster a S. Copley. Jedinou vadou na kráse byl lehce chaotický střih ke konci filmu, ale to už je dnešní móda stříhat souboje co nejrychleji a co nejvíce třást s kamerou. Jinak opravdu špičkové. 95%