Pekelná ženská (2001)

Tak já nevím. Pro mě je tato komedie trochu výjimečnější než ostatní, jelikož zde absolutně převládal můj smích nad nevěřícním kroucením hlavou! ... Gagy opravdu pobaví a při vypnutym mozku jde o parádní výsledek! :-D ... "Jsou tady. Policajti. Chevrolet. Je za náma. Zatracený zmetci. Jeden blbej útěk z vězení a už jdou po tobě!" ... "Radši se nechám pokropit samopalem, než abych se vrátil do toho domu!"

24 hodin (2001) (seriál)

Tak po 8. sezóně a filmu 24: Redemption se musíme s Jackem rozloučit. Za TOP sérii považuji 4., i když to je těžké určit a Jack nám v každé sezóně ukázal, jak se dokáže se vším vypořádat! Teď už se jen těšme na zakončující film, který by se snad měl začít brzy natáčet!

Vřískot 3 (2000)

Přikláním se k uživateli Tosim, že jsou všechny 3 filmy stejně dobré! .... Já jsem se totiž konečně až teď (2007) odhodlal pustit si tyto horory, které jsem viděl už mnohokrát parodované (např. Scary movie; Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.; ...). Skoukl jsem všechny 3 (v CZdub) za sebou v jeden den - a je to pro mě prostě jedna velká "hororová trilogie :-)", u které si zaslouží všechny díly stejný kus dortu! :o)

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Opravdu nesmírně povedená věcička! ;o) Lepší jak první díl a to se stává zřídkakdy! ...... Jízda od začátku až do konce bez hluchého místa! Vřele doporučuji - záruka mimořádné zábavy! ... Prostě nejlepší animák!

Vraždy podle Jidáše (1999)

Prvních 40 minut filmu je velice nudných, ovšem ve zbývající hodině začíná ten správný hon na psychopata. Thriller, který sice nedosahuje kvality nepřekonatelné žánrovky Sedm, ale díky překvapivému vývoji v ději nezaostává až tak daleko. Zvládnout lépe seznamování s případem a bylo by to na více procent. Takto musím dát nevyvážených 70% (a se zavřenýma očima se přikláním přecijen ke 4*).

8 MM (1999)

Kvalitní thriller se skvělým hereckým obsazením Nicolase Cage a Joaquina Phoenixe, který vás zavede do zvrhlého podsvětí pornografie. Zejména musím vyzdvihnout perfektně stavěné dialogy, kterých se popravdě ve filmech moc často nevidí!

Big Hit (1998)

Cool obleček skrývající přiblblý film (slovo "přiblblý" zde není myšleno chválihodně, jako u jiných akčních komedií). Omlouvám se příznivcům, ale takový to na mě holt udělalo dojem. :o(

Tváří v tvář (1997)

Film který mě až nyní po velice dlouhé době (ale konečně na DVD) chytl a nepustil! Dechberoucí akce, velmi zajímavý děj a skvělé představení CageTravolta vs TravoltaCage! Jedna z mála akčních podívaných, u které mě mrazilo a kde mi postupné vyvrcholení děje vtrysklo slzy do očí! Můj TOP film = mohu jen doporučit! ;o)

Krasavec Beauty (1994)

Pro mě z dětství nezapomenutelný a i nyní dojemný příběh, disponující také nádhernou hudbou!