Česká miss (2010) (pořad)

Van Damme to jako vždycky zachránil tím kopem do láhve a předváděním jak se kope do psa, ale jinak celá miss 2010 mě sklamala.

Hra (1997)

Naprostro mistrovský počin Davida Finche, začátek Jarmil Prdel info o CRS, postupně se vše zvtávalo dřevěný klaun, polití v restauraci, sanitka, zhasnutá světla atd. Dějově trochu podobné 13: hra smrti, ale na mnohem vyžší úrovni, míra psychologie je tu rozpitvávána na kousky a každá sekunda je dokonalá. A navíc ten konec, už jsem nevěděl jesti se to fakt vymklo z rukou jestli to byl další krok hry a nebo ne. Všem doporučuji.

Predátoři (2010)

Predátoři jsou opravdu hodně vysoko nad AVP ale na úroven Predátora 1 to nemá ani náhodou, efekty jsou skvělé, hlavně scela realistické spočítačování psů, kosmická lod, tábor predátorů, krásná džungle. Hlavní hrdinové také ujdou kdyby tam nebyl Taktarov můj oblíbený ruský zápasník a Danny Trejo tak by to nebylo tak pěkné. Bohužel se tu oba moc dlouho neohřáli. Brody se také předvedl, hlavně finálový souboj s predátorem, ale film má nevýhodu v tom, že naprosto vykrádá soundtrack s Predatora 1, jenom trochu ho upravil, aby se nneřeklo a písnička na konci filmu byla také v Predátorovi 1, jak Dutchovo komando, letělo vrtulníkem a pouštěl jí Ventura z magnetáku. Jinak džungle je asi nejlepší téma na lov co se týká predátů a ještě k tomu na cizí planetě. Mě se o fakt dost líbilo a určitě se na to dá dívat i víckrát, ale čekal jsem od toho mnohem více.

Země krvavého slunce (2005)

Po druhém shlédnutí tohoto filmu jsem došel k závěru, že tento film patří k těm lepším filmům co Seagal natočil po roce 2000, film má celkem dobrý příběh a odehrává se v Japonsku což mu hodně pomáhá, krásné města, chrámy, gejši atd. A Seagal tu dokonce předvede pár slušných soubojů s meči, dokonce jednou spadne na zem, takže tu není takový neporazitelný hrdina.Kvalita filmu 50% se zavřenýma očima.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

I když považuji X-Men Orign za nejlepšího x-mena má stále dost chyb a hluchých míst. Scényky z Loganova mládí jsou velmi krátké hlavně mě mrzí, že neukázali podrobnější život obou bratrů během světových válek, byly to jenom takové útržky. Jinak co se týká efektů je to paráda a hlavně to jak do něj napumpovali adamantium nebo souboj na věži. Bylo mi dost líto těch důchudců na té farmě kam Logan utekl, nemuseli to tam dávat. A stále mě vrtá hlavou jestli Loganovi ty díry v hlavě srostly nebo ne? Adamantium není živá tkán která se obnovuje, takže by tam měl mít 2 díry a v X-Men 1 tam na rentgenu má lebku neporušenou, chyba? Hmmm? Třeba bude další díl ještě lepší než tento, nechám se púřekvapit.

Piráti (2005)

Stejně si myslím, že Tommy Gunn alias Stagnetti měl jít dělat něco jiného než porno. Na to je ho škoda. Mohl být mezi akční elitou Van Damme, Stallone , Lundgren a místo toho se prská v pornofilmech. Jinak kočky jsou tu slušný hlavně Devon a Carmen Luvana za ně dávám 2* a za Tommyho další 2*

Šestý smysl (1999)

Film je velmi psychologický až hororový, místami jsem se opravdu bál. A ten konec, ten mě fakt dostal, ale pšššt, nebudu vám kazit podívanou.

Iron Man (2008)

Na můj vkus až moc velká pohádka pro děti. Málo akčních scén a ty v podání Downeyho nic moc. Nejvíc mě dostalo, to srdce na autobaterku. Efekty jsou celkem průměrné, herectví je o dost lepší. Sem tam se mi to i líbilo, hlavně to jak se Iron Man učil létat. Konec filmu je nejlepší a to zvedá mé hodnocení na 3. Z těchto zfilmovaných komixů, mám nejradši Batmana. Hellboy, Hulk a Spidr-man patří mezi ty špatně sfilmované. Mají totiž doobrý námět, zpracování a efekty, ale chybí zápletka a charisma.

Česká soda (1993) (seriál)

Asi nejvydařenější a nejvtipnější český seriál, obvzvláště vydařené jsou kurzy německého jazyka, aneb Alles Gutte!