Lovci pokladů (2004)

Dobrodružný, kýčovitý a občas trochu zdlouhavý. Ale jinak to jde. Bavilo mě to. 65%

Moonwalker (1988)

Ou, tak tohle je utrpení, ale Jackson je stejně výbornej. Hudba, tanec, prostě super.

Michael Jackson - pohled do soukromí (2003) (TV film)

Michael byl vážně king a pořád je, i když jeho život vypadá tak jak vypadá. Škoda, že televizní dokumenty a noviny jsou zaujatě prezentovány proti MJ. Lidé pak nevědí co si myslet. No, tento dokument až tak špatný nebyl, ale stejně nic moc, hodně věcí tam chybělo. Hodnotím tak jak hodnotím hlavně z důvodu, že je to dokument o MichaeloviJacksovi, někdejším králi popu. 70%

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Válečný akční film plný hvězdného obsazení, přesně tak jak má být. Skvost mezi filmy 21. století. 100%

Mr. GS (2008) (pořad)

Pokud to má být konkurence pro Krause, tak je to hodně špatný. Ani to nekonkuruje. Ale Genzer a Suchánek jsou docela dobrá dvojka, takže tam vždycky vymyslej něco vtipnýho. 35%

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Celkem průměrný pořad, ale myslím, že Nikdo neni dokonalý je znatelně lepší. I když je pravdou, že při položených otázkách různým lidem se člověk baví docela dost. 45%

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Když seriál začínal, tak mohl být dobrý. Ale v porovnání s teď vysílanými pořady je to na hodně nízké úrovni. Už jenom ty ceny, který se dostávaj. Vadí mi tam Zbořil.

Sedm životů (2008)

Will Smith je Pan Herec. Absolutní skvost mezi novodobými filmy s trochou kýče. Příběh je emotivní a člověka v některých chvílích nutí k zamyšlení se na myšlenkou filmu. Podobných námětů už tu asi pár bylo, ale tenhle absolutně vyniká vším, převážně svým hereckým obsazením. I když je začátku krapet zmatený, tak se divák hned po prvních pár scénách z orientuje a film vtáhne do děje a jen tak nepustí. Skvělý film, s ještě lepším Willem Smithem, kterýmu jsem tu věřil, každý jeho gesto. Možná tu budu za troubu, ale mě Smith svým výkonem přesvědčil. Prostě bomba film, já si to užil do sytosti! 95%

Na samotě u lesa (1976)

Rozhodně jedna z nejlepších komedií všech filmových dob. Nezapomenutelní herci, nezapomenutelné hlášky, prostě film, který zůstane v paměti snad každého, který to viděl. - Co ještě říct - 100%

Dovolená s Andělem (1952)

Naivní komedie, kde se mají všichni rádi, pracují a mají dostatek všeho co chtějí. Je z toho cejtit ta atmosféra komunismu, která se snaží skrze film ukázat štěští a spokojenost občanů do světa. Celkem nadprůměrná česká komedie s výbornými herci, kteří se vůbec nedají srovnát s dneškem. 70%