Herkules v New Yorku (1970)

Jedna hvězdička za Arnieho. Tenhle film je totální blbost bez jakejchkoli kompromisů. Arnold Stang se tváří v celym filmu na pěst, nejradši bych mu jednu natáhl. Akční scény jsou vtipně zpracovaný, scénář o ničem, tak jako celý film. Prostě Schwarzeneggerův první film.. Hodnotím * hvezdičkou 10%

Ajťáci (2006) (seriál)

Hned na první pohled je z toho poznat typický britský humor, který všem úplně vtipný nepřipadá, mě tedy ano.:) Další skvělý seriál z britské tvorby s výbornými hláškami, u kterých se prostě musí každý řezat smíchy. Super seriál, který vážně stojí za shlédnutí, škoda jen, že je dílů tak málo. Hodnotím 100%

Východní přísliby (2007)

Vynikající výkon předvedl Viggo Mortensen, který se do své role dokonale vžil a role na něj přesně padla. Další je Armin Mueller-Stahl, kterému jsem věřil téměř všechno co udělal, zahrál taky skvěle.:) Příběh je celkem jednoduchý, nic komplikovaného, přesto je to velice dobře podaný příběh doprovázený úchvatnými hereckými výkony, jak už tu psal "Adrian". Film asi neni moc pro slabé nátury, protože by to nemuseli snést, když v některých scénách je vidět, jak člověka chladnokrevně podříznou a i horší věci. Je, ale pravda, že takovéhle scény tomu vlastně přidávají na autentičnosti, si myslím. Výborný scénář, žádná hluchá místa a skvělý ruský přízvuk všech herců, nedokážu si to představit nadabované. Hodnotím 4*, přece jenom nějaké chyby to má..:) 80%

Dokonalý trik (2006)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů se skvělým obsazením. Christian Bale a Hugh Jackman podali vynikající herecký výkon, který mě opravdu zaujal. Zábavný a napínavý příběh, který diváka vtáhne do děje a celou dobu ho nadměrně baví. Charaktery postav jsou hodně silný a buď si je oblíbíte nebo je budete nesnášet. Scénář je plný, skvělý a hlavně je o něčem zajímavym a ani jsem nezaregistroval žádné hluché místo. Tohle je další Nolanův dobrý tah, další dobrý film pod jeho taktovkou. Teď mě nenapadá co dál napsat, všechno kladné už tady bylo řečeno a nic negativního psát nechci, tak nevím proč se ve všem opakovat?. Jednoznačně 100%

Killer (1989)

Hustě krvavavý film v hlavní roli s Yun-Fat Chowem. Krev není to jediné co tento film má, jedna z dalších věcí je vynikající příběh, který člověka opravdu zaujme. Yun-Fat Chow předvedl úchvatný výkon, lepší jsem u něj zatím neviděl. John Woo natočil spoustu dobrých filmů, ale tohle je od něj ten nejlepší. Závěrečná přestřelka stojí za to, museli při ní vyplejtvat několik litrů červené barvy. Snad nejlepší film, který jsem z Hongonské produkce viděl... Moje hodnocení 5*****, což je 95%

Želvy Ninja (2007)

Nadprůměrný animák se znovu oživeným příběhem, který je o Nijna Korytnačkách. Musím říct, že jsem od toho nic moc nečekal a celkem mě to příjemně překvapilo, nenudil jsem se. Jako animák je to sice velice nadprůměrné a dobré, ale na hrané Želvy Ninji to prostě nemá. Pět hvězdiček dát nemohu, žel jsem na ŽN seriálu odkojen nebyl.. Hodnocení 70%

Boj (2007)

Nuda nuďoucí, jedna hvězdička za obsazení, které se v tomhle filmu teda moc nevyznamenalo. Od obsazení Jason a Li jsem očekával o hodně víc, než jen podprůměrnou akci. Při sledování jsem se neskutečně nudil a po celou dobu filmu jsem očekával aspoň nějakou tu akci, když tam hraje Jet Li, žel mé očekávání se nevyplnilo. Celý příběh je divně zamotaný, takže se v něm člověk hodně špatně orientuje a občas i ztrácí. Jason Statham mě v tomto snímku moc neoslovil, skoro vůbec tam nebyl, takže kdyby tam nehrál tak by to asi ani nikdo nepoznal. Je to zbytečně dlouhé a hloupé, takže mé hodnocení je 20%

Divočáci (2007)

Příjemná odpočinková komedie, která vcelku pobaví a potěší.:) Dobrý námět a příběh, z kterého se v žádné minutě filmu neujíždí. Příběh už je sice několikrát ohraný, takže je to krapet klišé, ale tak dá se to přehlédnout. Myslím si, že obsazení je dobré. Obsadit stárnoucí filmové "star" byl dobrý tah a určitě se díky tomuto obsazení film dostal o úroveň výše. John Travolta vypadal asi nejvíc jako drsný motorkář ze všech těch ostatních pamotkářů. Potěšila mě tam i přítomnost Raye Liotty, který zahrál skvěle pošahanýho motorkáře.:) No, do kina bych na to asi nešel, tohle se hodí akorát do televize nebo DVD. Pobavilo, potěšilo, neurazilo, takže hodnotím 4* - 75%

Osudový dotek (2004)

Ještě předtím, než jsem se na to začal koukat, jsem si o tom myslel, že to bude totální kravina v čele s Ashtonem Kutcherem(což jsou skoro všechny jeho ostatní filmy), ale postupem času jsem začal zjišťovat, že to ani tak špatné není, ba naopak. Opravdu mě tento film hodně překvapil v dobrém slova smyslu.:) Toto byla asi Ashtonova životní role, kterou zatím ještě nezopakoval. Příběh o chlapci, který může ve svých vzpomínkách měnit minulost a zároveň i budoucnost docela dost zaujme a drží si své dobré tempo po celou dobu filmu. Zpracování je dobré, vše jak má být, nevím co víc k tomu napsat. Obsazení postav bylo vybráno dobře, až na Amy Smart, která sice zahrála dobře např. roli feťačky, ale uměl bych si tam představit i někoho jiného. Trochu mě zklamal konec, kvůli kterému to nebude čistých sto procent. Čekal jsem konec, nad kterým po shlédnutí filmu budu muset přemýšlet a zamyslet se nad ním, žel byl to v podstatě HAPPY END.:( Moje hodnocení 4*... 80%

Once (2007)

Písničky jsou vážně vynikající, chytlavý a příjemný na poslech. Jsou něco na způsob melodie jako má James Blunt, prostě britskej Pop. Film sám o sobě je v podstatě o ničem, takže v něm nenajdete žádnou hlubokou zápletku, nad kterou by člověk víc jak den po shlédnutí přemýšlel. Je to jednoduchý film s nízkými náklady na výrobu a přesto je to lepší než jiné vysoko rozpočtové filmy.:) Scénář je bez jakékoli hluboké myšlenky, což ani tak nevadí, protože tenhle film na scénáři nestojí. Hlavní v tomto filmu je hudba, která je vážně pěkně podaná. Dávám 4* včetně několika hvězdiček za hudbu... 80%