Spider-Plant Man (2005) (TV film)

Sice je to totální kravina, ale je to docela vtipný:) Ani by mě nenapadlo, že by se tohle mohlo dostat na CSFD, jsem překvapen. Rowan Atkinson je dobrej komik. 80%

Království (2007)

Proč ne?.. Je to vysoce nadprůměrný film, se skvěle natočenými akčními scénami. Vážně dobře natočený a kvalitně natočený. Jamie Fox podal vynikající herecký výkon, spolu ostatními. Téma a zápletka filmu je dobře podaná, ani to neni moc o kecání, jak jsem se z počátku bál. Téma týkající se muslimů a teroristů je docela aktuální, bylo mi z nich až špatně. No nakonec z toho vyšel celkem dobrý výsledek. Závěrečné bojové scény jsou opravdu skvostně natočené, dodávají filmu další rozměr. Moje hodnocení je 80% což jsou 4*..

Do útoku (1987)

Náhodou docela dobrý snímek. Je to převážně kvůli Stallonovi a přidávám za něj jednu hvězdičku. Průměrný akční film, na který se dobře a příjemně kouká, v žádném případě neurazí. Sly se vydává na mistroství v páce, protože hlavní cenou je vysněný tahač, který chce získat. Sice je hlavní myšlenka vážně hodně slabá, ale tak proč nemůžou bejt dobrý filmy i s jednoduchou a nijak těžce pochopitelnou myšlenkou..? Mě se líbil, hodnotím 3* + 1* za Stalloneho... 70%

Maska (1994)

Jedna z nejlepších komedií Jima Carreyho. Je to sice občas trochu úchylné, ale to by nebyl Carrey, kdyby to v jeho filmu nebylo. Dobrá komedie, která je natočená podle komiksu. Jako jedna z mála se vcelku povedla. Ještě si pamatuju, jak vysílali v televizii kreslený seriál Maska, ten taky docela ušel. Film pobaví:) 80%

Ghost Rider (2007)

Hodně špatný film, tak trapný film jsem vážně nečekal. Komiks jsem sice nečetl, ale jestli je to stejné jako film, tak je to nejhorší komiks, co kdy vznikl. Nicolas Cage by měl začít hrát tak jako dřív, jestli to ještě umí. Dle mého má na lepší film, než ve kterých hraje. Jeho filmy jsou v poslední době opravdu nic moc. Scénař snímku hloupý, nudný a tupý. Zpracování triků nic moc, prostě odfláknuté. Námět a příběh je o ničem, nezaujme, takže po celý film provází člověka nuda. Mé hodnocení je nízké 1*, takže 15%

Kousek nebe (2005)

Celkem pěkný film na to, že je to film z Čech. Příběh je dobře podaný pro lidi, kteří nemají ponětí o tom jak to bylo ve skutečnosti. Skutečnost je krapet drsnější než je to ukázané v tomto filmu, přesto je to pořád lepší než jiné filmy. Dobré obdazení, dobře svou roli vězně zahrál Petr Forman. Musím říct, že jsem čekal něco o hodně horšího, ale částečně mě to překvapilo.:) Na to, že je to z České produkce to jde. 65%

D-Tox (2002)

D-tox je akční thriller v hlavní roli se Sylvestrem Stallonem. Dobré béčko, ale čekal jsem něco lepšího, no. Námět je podobný mnoha filmům, které se už natočili a dostali se na plátna do kin, jako například "Mind Hunters" apod.. Docela zajímavá je změna zápletek. Nejdříve je Sly agent, který hledá nebezpečného vraha a hned na to je to suspendovaný polda na odvykací kůře. Dávam čtyři hvězdičky, včetně hvezdičky za Roberta Patrica..:) 70%

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Docela příjemný rodinný film. Náměť cesty kolem světa byl dobře podaný. Průmerné zpracování i herci zahráli dobře. Animace, které doplňovali části mezi jednotlivými zeměmi, byli docela chabé na obsazení filmu. Obsazení známých herců do malých rolí byl docela dobrý nápad a to se mi na tom líbilo..:) Za Arnolda v roli Tureckého prince přidávám jednu hvězdičku, byla to snad nejlepší scéna z filmu:) Jackie si musel přitom filmu docela dost namlátit, po těch jeho akrobatických kouskách co předváděl. Ani se nedivim, že Chana nikdo nechce pojistit. Sečteno podtrženo, průměrný film s dobrým obsazení, takže 70%

Sejmi je všechny (2007)

Dost dobrá ační podívaná, která zůstane jen akční podívanou... Akční scény jsou natočené velice dobře a poutavě, ale to je asi tak všechno co mě na tomto filmu zaujalo. Clive Owen zahrál dobře ostříleného drsňáka plného černého humoru. Některé hlášky a scény jsou vtipné, ale jiné za moc nestojí. Dávam 60%, protože to má stejně kladů a záporů.

Babar (1989) (seriál)

Na to sem koukal, když mi bylo sedm. Dobrá pohádka.