Pelíšky (1999)

Tohle nepotřebuje komentář! 99%

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Nejlepší komik který kdy spatřil světlo světa! 99%

Proboha! (2008)

No God? No Problem! 95%

Sherlock Holmes (2009)

Herecký výkon Roberta jr. byl brilantní a těžko by jsem hledal někoho s větším charisma a důvtipem, který by ztvárnil hlavní postavu v tomto "novodobém" a né tak upjatém (jako starší kusy) filmu. Téměř dokonalý příběh i zpracování kdy jsem opravdu věřil, že lord ovládá černou magii. Zbývá jen zatleskat a těšit se na pokračování. 85%

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Určitě jsem se u toho bavil daleko více než například u filmu Prázdniny pana Beana. Čísla a humor Rowana Atkinsona můžu zařadit mezi nejlepší One Man Show. 90%

Pozemšťan (2007)

Jednoduché a přesto tak dokonalé dílo. 90% (DĚJ***** DRAMA***** HERCI***) IMDb: 8,0/10

Temný rytíř (2008)

Nejlepší Batman, který byl dosud natočen. Bezchybný scénář i efekty a naprosto nadlidské herecké výkony Bala a Ledgera. Dlouho jsem na tento trhák čekal a vyplatilo se to. 85% (DĚJ**** AKCE**** THRILLER*** EFEKTY***** ANIMACE**** HERCI*****) IMDb: 8,9/10

Dobré ráno, Vietname (1987)

Jedna z těch lepších stránek Vietnamu, která byla zfilmována. Naprosto nadlidský herecký výkon Robina Williamse. 90% (DĚJ **** VTIP **** AKCE * DRAMA ** HUDBA ***** HERCI ****) IMDb: 7,2/10