Nevinné lži (2013) (seriál)

Nedaří se. Nedaří. Díl 4. jest pak čirým zoufalstvím, představujícím esenci toho nejhoršího z televizní tvorby.

Nevinné lži (1995)

Poněkud úchylné, nicméně zajímavé. Dobré.

Nevinnost (2011)

Překvapení. Od autorské dvojice Hřebejk – Jarchovský bych je vskutku nečekala.--------- Navzdory několika logickým lapsům [postava Hynka Čermáka (???) atd.] se jedná o velice působivý počin. 3,5 hvězdy bez dlouhých řečí.

Neznámý (2011)

Hmmm. Dalo by se říci poněkud zbytečný film... 48 hodin v Paříži už tu přece bylo. Já, vím, zde je všechno rozehráno v opačném gardu. Takže co? Positiva převládají: 1) Stísněná, paranoidní atmosféra; odcizení a chlad. 2) Moc pěkný soundtrack evokující mimo jiné Bowieho Low (ano, Berlín). 3) Neeson, Ganz (výborní); Quinn, Langella (potěší). Ostatek trochu nezajímavý, nicméně neruší. Suma sumárum: 2,5* a najdeme se v Berlíně.

Neznámý voják (2017)

Život je (někdy) svině. A Finové rovněž dělali její práci... (jakkoliv s nimi Rusové sehráli nesmírně špinavou a zlou hru).---- Film je velmi podivně sestříhán.

Než si pro nás přijde (2007)

Hvězdičky jsou pro Morgana Freemana (prostě proto, že nejsem sběratelem pohlednic, ani neoblibuji hollywoodské dojáky, u nichž znáte pointu před započetím úvodních titulků).

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Bondovské univerzum je natolik zvláštní, že se většinou zdráhám jeho vyslance ověsit hvězdičkami přináležejícími k našemu bídnému časoprostorovému kontinuu... Někdy čirá parodie, jindy lehounce vtipný thriller. Nic více zatím říci nedokážu, neb jsem neviděla filmy s Craigem.--------- Ovšem tentokrát jsou zde "úchylná" osmdesátá léta (možná proto snadněji pochopitelná), Bond jaksi nepatřičný, a tudíž místy zábavný.

Nikomu to neříkej (2006)

Dá se z jisté materie uplést bič nebo nedá? Po shlédnutí tohoto filmu vážně nevím. Nebylo to špatné... A o co vlastně šlo? P.S. Po určitém váhání jsem se rozhodla, že se balamutit nenechám, tudíž snižuji hodnocení. 2,4*