Hranice smrti (2007)

Rádoby divácky atraktivní a zároveň angažované. Nevyšlo to. Škoda.

Vyšší zájem (1996)

Slušný film s uvěřitelným Pacinem a Cusackem, který mu překvapivě nestačí (řekněme o dvě koňské délky). Minus hlavně za "hurá" konec (ale třeba to tak doopravdy chodí... tedy v New Yorku, samozřejmě).

Svatý Václav (1929)

Monstrózní. Jenomže ani kníže Václav neunese všechno. V roce 1929 stejně jako dnes.

Rock ze střední (2009)

Ach ne. Tolik dobré hudby v naprosto špatném filmu. 1,5*

Vyprávěj (2009) (seriál)

Sametová cela. Vcelku věrná. Vcelku odpudivá, pro někoho v zásadě přijatelná. Nevím, zda záměrem autora bylo vyvolávat nostalgické nálady; ale ČT se snaží vůčihledně: Vydáme DVD, jako bonus pak CD s dobovými písněmi atd.. Suma sumárum: Je to smutné účtování. A je dobře, že "na věčné časy" už je pryč.

Ztraceni (2004) (seriál)

Počátky byly interesantní a zábavné. Ještě stále jde o velmi slušný počin (byť úroveň kolísá), nicméně na jedno použití. A stejně mě zajímá, jak celá anabáze skončí :).

Ocas ještěrky (2009)

Prý atmosférický film... Všechno špatně, všechno. Jak se říkávalo na českém venkově: Anděl Páně zlámal sáně, svatý David dal je spravit.

Osudové peníze (2010) (TV film)

No, bylo to takové... nechtěně groteskní. Myslím, že z této adaptace by Karel Čapek velkou radost neměl. A utěšovat se faktem, že existují mnohem horší filmy, takřka postrádá smysl. 1,5*