G. I. Joe (2009)

Tak tento film mě nadchnul. Akce, vtipné hlášky a fajne zbraně. Prostě sci-fi jaké mám rád

Noc úplňku (2006)

Skvělá fantasy, konečný souboj je fakt super. Efekty jsou výborné a ta romanticka část se snést dá, ale kdyby ji bylo míň, vůbec nic by se nestalo.

Blade Runner (1982)

Film, který nenudil, ale že by mě vysloveně nadchnul.

Noc v muzeu (2006)

Tak toto, to je moc. Smál jsem se od začátku do konce. Být nočním hlídačem je náročná práce, obvzlášť v muzeu. Nejvíc se mi asi líbil Jade a Octavius, no to je dvojka k pohledání a když to pak brázděk autíčkem an ovládání, to byl vrchol. Prostě zábava od začátku do konce.

Noc v muzeu 2 (2009)

Očekával jsem cokoliv, ale to co přišlo mě nadchlo. JEdnička bylá skvělá a i dvojka se vydarila. Hodně jsem se zasmál, i když je fakt že některé věci byli nedomyšleny, jako třeba zničení největšího muzea na světě, ale jak mi jednou bylo řečeno, nad Fantasy se nesmí přemýšlet. Jde o to, že se člověk zasměje. Hlavně, kde člověk uvidí jak spojí své síli Napoleon, Faraon, Al Capone a Ivan Hrozný(Podzim) a ještě větší sranda je když do party nechtějí vzit Dartha Vadera. Všem vřele doporučuji

Číslo 5 žije (1986)

KDe jsou ty dny kdy jsme na tento skvělý snímek koukali každé odpoledne v družině?

Dogma (1999)

Alan Rickman se mi co by herec začíná líbit čím dál víc. Navíc vtipné dialogy a skvělé narážky na církev, jasných 5*

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? (1995)

Jen se divím tomu hodnocení, mě se to líbí ještě víc než jednička, asi to není humor na tak vysoké úrovni, jakou by potřebovali zdejší ,, kritici ,,