• Krátkometrážní

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Já nevím co si o tom myslet... Na jednu stranu občas velice dobře pobaví, jindy je to vrchol ubohosti a trapnosti. Takže; na žehlení a jiné činnosti naprotost geniální věc.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Japonci jsou prostě šílenci. Tento pořád není nejhorším počinem, avšak zároveň mu k dokonalosti chybí hodně - třeba by si autoři mohli odpustit naprosto šíleně "ukecané" komentáře, které jsou po čase stereotypní.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Co to je? Do to do.... je? Taková.... Vždyť to není ani trapný. To je úchylný... Dvě hvězdičky za baketu a jedna dolů za to, co s ní pak udělali.

The Chubbchubbs! (2002)

Na svou dobu geniální, dnes velice ale velice dobré. Každého potěší spousta odkazů na sci-fi a každého rozveselý optimistický příběh.

Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Tučňáci jsou pdole mě silně komerční. Prostě se už jen snaží třískat peníze z již tak vyčerpaného konceptu. A to je znát na každém dílu, či dokonce až scéně,. Příbehy jsou plytké, bez myšlenky, humor se vytrácí. Výrobu takovýchto "seriálů" by měl někdo zakázat.

Erin Brockovich (2000)

Dle mě mnoho povyku pro nic. Asi vidím svět jinýmo očima, ale Erin Krockovich byl průměrný film, který hodně sázel na hlavní představitelku.

Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Autorům už asi dochází dech a ze svých předchozích děl si berou spíše ty špatné vlastnosti než ty dobré - všechno ještě víckrát opakují, ještě vícekrát zdůrazňují a ještě více hrotí. Naopak se vytrácí jistý "detektivní duch", který tomuto pořadu dodával jeho kouzlo.

Letecké katastrofy - Série 2 (2005) (série)

V podstatě stejný komentář jako k leteckým Katastrofám 1: Potenciálem rozhodně na 4 hvězdičky, ale 1 srážím za hrozné natahování. Vše je v pořadu minimálně 10× zopakováno a 2× zdůrazněno. Autoři se snaí každou věc hrotit o 106, což mi hodně vadí. S tímto námětem se by dal udělat čtyř až pětihvězdičkový 30 minutový pořad. Škoda, že se tak nestalo.

Letecké katastrofy - Série 3 (2005) (série)

Potenciálem rozhodně na 4 hvězdičky, ale 1 srážím za hrozné natahování. Vše je v pořadu minimálně 10× zopakováno a 2× zdůrazněno. Autoři se snaí každou věc hrotit o 106, což mi hodně vadí. S tímto námětem se by dal udělat čtyř až petihvězdičkový 30 minutový pořad. Škoda, že se tak nestalo.