Noc v muzeu 2 (2009)

Sice hodně přeplácané a dějově trochu zmatené, ale pořád vcelku slušná rodinná zábava 60%

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Stejně jako pv případě prvního dílu. Děj stupidní, naprosto o ničem, ale celé to zachraňuje slušně natočená akce a parkurové dovednosti, takže 45%.

Pátek třináctého (2009)

Vcelku slušnej remake s naším starým známým hokejistou. Konec se dal naprosto předpokládat...celkově žádnej zázrak, ale když to srovnám s jinýma současnýma vyvražďovačkama, tak nemůžu jít prostě pod 3 hvězdy 58%

Peklo s princeznou (2009)

No nebylo to až takové peklo jak jsem čekal..ale faktem je, že jediné co mě zaujalo byl ten see-through princezny Voříškové, jinak celkem nezáživná česká pohádka 35%

Piráti na vlnách (2009)

No tak tohle jsem dokoukal jen silou pevné vůle, vůbec nechápu jak tohle může někdo nazývat komedií roku, nebo byť jen komedií!! asi 6 povedených vtipů na skoro dvě a čtvrt hodiny je hodně málo...možná mi něco uniká, možná jsem ten film úplně nepochopil, možná to mělo být pro někoho nostalgické - vzpomínky na 60. léta, ale já si začínám uvědomovat, že jsem Distaster Movie pěkně nedocenil, měl jsem mu dát taky aspoň dvě hvězdy, protože u toho jsem se nasmál víc, byť je to trapárna 42%

Policajt ze sámošky (2009)

Určitě jedna z těch lepších komedií. Mohu určitě doporučit 65%

Poslední dům nalevo (2009)

Stručně řečeno...slušný a napínavý thriller, spokojenost 70%

Push (2009)

Další z řady filmů s hrdiny se superschopnostmi. Je to mnohem slabší než X-meni i než Fantastická 4. Přesto se na to dalo koukat jakožto na jednohubku 50%

Rok jedna (2009)

Film je sice doslova nabušen vtipnými momenty a gagy, ale jen asi jedna třetina jich je opravdu povedená, nedá se to srovnávat ani s Životem Brina ani se to nedá považovat za parodii na 10 000BC, ale i tak jsem se jakž takž bavil a nenudil se, jenom bych uvítal změnu obsazení hlavní dvojice, která je nevtipná a i celkem nesympatická, přesto 62%

Rudý písek (2009) odpad!

Ježiš že já na to koukal, další z řady nízkorozpočtových béčkových, nebo snad až céčkových hororů....15%