Spider-Man (2002)

Pekny film, ktery mel super efekty a klasicke hrdinovske klise. Tomuto filmu muzu vytknout snad jen tu "holywoodskost", ale-u Holywoodskych filmu to tak je skoro porad.

Bonnie a Clyde (1967)

60ta leta jsou pryc a snimy i tyto skvele filmy. Plne souhlasim s oskarem. Jinak bych doporucoval precist i knizni zpracovani, ktere je trochu pozmenene a je podano v daleko ironictejsim smyslu.

Americký ninja 4 (1990) odpad!

"Acko" v amaterskem filmu. "Zetko" v celovecernich filmech. Snad uz je to posledni pokracovani...doufaaam{i kdyz, u ceho si ma clovek odpocinout a pobavit se?, kdyz ne u Dudikoffa]

Americký ninja 2 (1987)

Lepsi nez jednicka, ale stejne to je ubohe a beckove". Jinak souhlasim s movie-opravdu je "neodolatelna".

Boxer (1997)

I kdy "IRA: filmy nemam rad, tak tenhle rad mit budu. Jsou zde perektni boxerske sceny a pravdive vyobrazene prostredi anglie a predevsim irska.DDL hraje opravdu v zivotni forme.! TI CO NEVIDELI-NECTETE TO!. Scena, kdy ma byt DDL zabit je opravdu exceletne natocena z hlediska psychiky herce.

Zděšení (1994)

Nemam rad problemy spojene s IRA a rad je mit nebudu, je tak jasne, ze me tenhle film nijak moc nezaujal. Snad jen mnozstvim hereckych hvezd, ktere zde hraji a krasnou muzikou.

Bouřlivé dny (1990)

Velmi dobre natoceny film, ktery ale zaujme jen male osazenstvo automobilovych priznivcu. Je zde i prvek, ktery se nazyva "laska", ale zda se mi moc prknenna a dosazena. Jinak ty kaaaaryyy jsou super, zvuk je dost dobrej, ale realita se zase = 0.

Riskantní podnik (1983)

Film nic moc. Na nic si nehraje a nic po nem nechceme. Nicim nezaujme, snad jen mladym Tomem Cruisem a krasnou Rebbeccou De Mornay. Jak dodava Denny, humor zde nechybi, toho cynismu by mohlo byt mene. Jinak to ujde

Banditi (2001)

Ac pribeh ma na vic, tak Barry Levinson tenhle ilm dokonale zpackal. Je mi to hrozne lito, protoze dokaze tocit i lepsi filmy. Bruce Willis mi do role Joea nejak nesedne a BBT nemusim

Nebezpečná síť (1995)

Pokud to mam brat s nadsazkou-je to blbost. Pokud to mam brat realne, je to totalni blbost. Vse co se ve filmu ukazuje jako hack je nesmirne smesny. !Ti co nevideli, nectete dal! To co me dokazalo opravdu rozesmat je jen to, jak pikolik prinesl panu senatorovi kreditku{zlatou American Express] a v klidu mu ji rozstrihl.