Za nepřátelskou linií (2001)

Film, i kdyz je to pekna blbost{realita=0], tak se mi libil. Kdyby nebylo poslednich 10 "holywoodskych" minut, ohodnotil bych lepe. Jen pro predstavivost-skutecny hrdina, kteremu se tento pribeh stal, zazaloval studio, za to, ze jeho pribeh zkreslili po svojem...

Notting Hill (1999)

Vyborna romatnicka pohadka o bohate princezne a chudem princakovi.

Hook (1991)

Asi nejhorsi Spielberguv film. Je to tak strasne nudny, ze jsem to chtel vypnout uz po 5 minutach. Vydrzel jsem to, dodival jsem se-a to jsem nemel delat. Kamera je na vysoke urovni, ale ten pribeh nestoji za nic.

Zemřít mladý (1991)

Smutny pribeh, ktery ode me dostane i smutne hodnoceni. Podle meho nazoru je zde i "smutna" kamera a hudba. Julia je na svem prumeru a Campbell taktez.

Hráči se smrtí (1990)

Celkem slusny thriller, ve kterem se predstavi dost filmovych hvezd...

Černý jestřáb sestřelen (2001)

I kdyz nektere veci ve filmu jsou pekna blbost, je i tak dobry. Jediny minus, ktery uvedu je to, ze jsem z kina odchazel uplne hluchej. A to doopravdy hluchej! P.S. jen pro vsechny ostatni> takto valka nevypada, toto je "holywoodska" valka. Jen se podivejte,jak tam ty somalci nabihaj do strel..Vy byste bezeli proti vojakum s Kalachem a strileli sem a tam? U toho se clovek(bohužel) musí smát.Jinak práce kamery je LIBOVÁ!

Forrest Gump (1994)

Nejlepsi film vsech dejin. Opravdu nejlepsi.

Trosečník (2000)

Pusobivy pribeh s Tomem Hanksem v rezii mistra Zemeckise jasne rika, jak moc tezke je prezit, kdyz je clovek sam. Je zde take videt, ze clovek dokazal v dobe kameny zit bez mobilu, mikrovlnek a vsech pocitacu.

Tele Tele (2000) (pořad)

Radoby se predstavuje jako nova "Soda". Vse korunuji debilni vtipy a pribehova pokleslost ke slovnim presmyckam. Podivejte se na sodu! Tam uvidite, co je sranda! P.S. i kdyz, hlaska se sportakem je fakt dobra

Česká soda (1998)

Tohle je zabava, zadny TELE TELE to nenahradi. Ale stejne jsou nejlepsi stare dily, a hlavne ty reklamy