Úplně vzhůru (1998)

Uz v tomto filmu ukazuje Shyamalan sve kameramanske kvality. Jinak ilm stoji za prd, nicim vas nezaujme, nicim vas nenudi. Takze je to prumer.

Bedhead (1991)

Zajimavy bonus k DVDcku. Rodriguez snad umel tocit i kdyz mu bylo 5.

Poslední loupež (2001)

Dobry film, kteremu se da vycist snad jen "Colombovska" prekombinovanost.

Krvavý příliv (1995)

Dobry a napinavy film, ktery tezi z uspechu Honu na ponorku a protiruskych filmu.

Věc (1982)

Tak hutnou atmesferu jen tak nekde{nikdy] neuvidite! Tenhle horor je opravdovy skvost! P.S. Lighter and wire are necessity

Cesta do zatracení (2002)

Sam Mendes si nasadil americkou krasou hodne vysokou latku. Sice se ji primo nevyrovnal, ale je k ni hodne blizko.Krasne vizualni provedeni vse jen podtrhuje. Spoluprace Hanks a Newmam neni na zavadu.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Dalsi Spielberguv klenot. Je zde videt, ze Hanks je opravdu vyborny herec, a upadajici hvezda-DiCaprio-znovu zacina stoupat.

Apollo 13 (1995)

Vyborny film, kteremu se da vytknout jen jedno - pokud se budete na tento film divat podruhe, bude vam pripadat nudny a dlouhy.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Zcela vyjimecny valecny epos. Zde Spielberg ukazuje na co ma a co umi. Krasna kamera, bozi zvuk a trosku pokulhavajici pribeh. Opravdova krasa.{teda ne ze bych se vyzival v krutostech valky, ale berte to filmove]