Terminátor (1984)

Akce akce, cista akce, to je film!

Znamení (2002)

Toto hodnoceni je jako film, vse co vidite, vam je na nic, protoze vse prozradim az na konci tehle vety..Je to super!

Armageddon (1998)

Kdybych byl v klimatizovan kine, bylo by to 5*, ale jelikoz jsem byl v Lucerne(drevene zidle, vyprodano, horko jak v saune, a jeste prede mnou sedel chlap s 2metrovim harem), tak davam 5*, ale kinu 1*

Vodní svět (1995)

Nevim, proc to Holywood tak odsoudil, je to dobry

Blade (1998)

Prvni pulhodina super=5*, pak nic moc=2*, a konec dobry=4* celkem:3*

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Skoda toho "nudneho konce", oproti zacatku a pulce filmu zaostava. 5* by bylo, kdyby nebyl konec takovy, jaky byl... P.S. Arnoldovy prvni brejle v tomhle filmu jsou fakt hustyyyyyy!

Slečna Drsňák (2000)

Sandra Bullock je fakt pekna divcina...A tady ji to naaaramne slusi

Modrý blesk (1999)

Sranda sranda sranda, ja mam Martina Lawrence rad a jeho gagy a vtipy jsou proste super, kamera je taky slusna...Hodnotim, tak jak hodnotim

Zvětšenina (1966)

Težký, přetěžký film, nad kterým se musí na konci hodně přemýšlet. Je zde perfektně zachycena atmosféra let 60-tých v Londýně, krásné stylové baráčky, budky a taky překrásný (snad to byl Jaguar) auta. Hudba vyrazi dech, a je primo umerna skvelemu napeti ve filmu(popr. uvolnene atmosfere). Nejlepsi ale je kdyz se clovek zaposloucha do krasneho "sumiveho ticha" v parku...Doporucuji snimek videt 2x, pak to clovekovi trochu neco napovi. A nakonec, pokud jsem film spravne pochopil, ma zachycovat spatne vlastnosti lidi(ne hlavniho hrdiny), kterymi hlavne jsou apatie(viz. vecirek a totalni nezajem) a vypocitavost(co pekne holky pro uspech neudeklaji). K peti hvezdickam mi snad jen chybi vetsi "lehkost", snad i srozumitelnejsi zaver(autor to asi tak mel v umyslu, vytvorit dezorientaci).