Sucker Punch (2011)

I found it very easy to masturbate to this.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Anální znásilnění Indyho otevřeným deštníkem za všeobecného potlesku. Nemůžu uvěřit že tohle napíšu, ale kéž by celý film byl takové milé a vtipné wtf jako začátek v lednici. Cate Blanchett zde ukazuje vztyčený prostředníček herectví, Indy dostane asi 608 facek do tváře s nápisem seš už starej, Shiovy vlasy vypadaj stejně skvěle jako od Cage. K tomu neskutečný digitální bordel. Další díl Indy vs Predátor feat Godzilla?

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Největší sračka tuzemských stanic. Nejhlubší žumpa, která je jen smutnou ukázkou toho, jak hluboko mohlo zpravodajství klesnout. Při sledování Televizních novin stanice TV NejvětšíHnusCoKdySpatřilObrazovky se mi vždy chce nejen zvracet, ale také poslat hodně velkou a smrdutou stolici celému týmu, který tento skvost tvoří. Nemá smysl se rozepisovat nad naprosto nulovou informační hodnotou, neprofesionálním předáváním informací či degradací prostřednictvím obrazovky. Vše by se dalo přejít s tím, že se to prostě nepovedlo. Ale to, že je to NEUVĚŘITELNĚ urážející, že to přímo prezentuje "Divák je pro nás obyčejný extrement, který není schopný individuálního úsudku", to se prostě přežít nedá. Srdceryvný podkrys u JAKÉKOLIV patetické sračky, s komentářem že lidi jsou svině a svět je zlý, následně dementovaný symblickou zprávou, že svět je vlastně skvělý. Celý tvůrčí tým(a pravděpodobně i celé vedení této nejhorší stanice) si musí myslet, že lidi jsou obyčejní a sprostí kokoti. Led se nečekaně na slunci roztaje! Je horko, tak se připravte že Vám bude vedro! Je zima, takže voda zmrzne! 10 let po povodních už to nevypadá jako po povodních! Moderátoři, kteří se Vám všem vysmějou do ksichtu. Odporné jako zpravodajství na TV Prima.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál) odpad!

Nudné, laciné, zkopírované, otravné. // Snížení na odpad za totální kopii Přátel. Snad žádný seriál mi nikdy tak moc nehnul žlučí. Zrůdnost, u které každý dal oči a mozek někam do prdele. Show na úrovni Jyrky Blbice.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Má oblíbená učitelka ze SŠ přišla s nápadem, že půjdeme všichni do kina na společný film. A jelikož to byla učitelka ČJ, museli jsme jít na český film. Věděl sem, že peklo je blízko, ale přeci jen sem si řekl "Předsuky se mají překonávat.". A tak jsem šel na popravu dobrovolně. 112 minut jsem v kině uvažoval, jak moc velký úchyl a sadomasochista jsem. Došel jsem k názoru že jsem blázen, kterému může pomoct jen pořádná domina s obrovským bičem .Poté jsem ale přišel na podstatu celé věci. Bylo to celé jen geniální plán mé učitelky jak se mi pomstít za to, že nemám rád filmovou Kytici od Brabce. Že jsem nic nenapsal k filmu? Inu, nerad píšu o stolici. Je to totiž celé o hovně.

S tebou mě baví svět (1982)

Tak tenhle svět me kurevsky nebavil. Když jsem byl ještě malej kluk, tak jsem nenosil péro šíp a luk, ale kroutil hlavou nad touhle zoufalostí. Je smutné, že z "Veselohry století" si pamatuju jednu jedinou zábavnou scénu, kdy Satinský se myje skoro nahý a vedle něj Postránecký s tunou oblečení. Matýsek se posral. Hmmm, aha, tak to je náznak na domácí humor, že to probíhá v normální rodině? Ale doma se tomu nesmějete ne? Vyměnítě plenku. Nebo Poledňáková viděla budoucnost, protože fekálnímu humoru se dnes směje obrovská část populace? A pozor, nyní budeš Václave mávat před budkou rukama, aby jsi do ní potom naprosto nečekaně spadnul, k popukání že! Můžeme být rádi, že nám zůstala aspoň jedna kadibudka. To, že děti vřískaj a smějou se je k popukání? Zvažte potom návštěvu mateřské školky. Poslední kapkou bylo naprosto buranské rozdělení-otcové jsou frajeři a je s nima strašná sranda, ale na správnou výchovu je tu jen a jen maminka, která vždy vše uhladí, ví kdy zakročit a je to prostě strašně správný a morálně čistý člověk. Nulová dějová linka, skoro nulový humor, nulové vlastně skoro vše na co pomyslím. Sladké mámení?Ty vole, to jdu radši žrát kopřivy.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Sotisfikovaný humor a nádherné zobrazení mnoha podob nejen vztahu učitel-žák, ale také vnitřního rozpoložení studenta. Klenot.