chrispe

okres Vyškov

4 body

1 2 3 4 5 11 22 32 42
    • 21.6.2014  12:35

Za mě - skvělý díl. Vždycky uroním slzu.

• 15.2.2014  14:30

,,Kde jste se naučil střílet?" - ,,U sedmi statečných!"

• 8.2.2014  11:11

U všech Skotů! Krapet slabší jak jednička... ale opravdu jen krapet.

• 1.2.2014  13:57

Jeden z těch filmů, na který se člověk vždy rád podívá a který i v postupujícím čase neztrácí nic ze své kouzelnosti. Christopher Lloyd je u mě už od malička neskutečnej sympaťák a Michael J. Fox je v této roli naprosto super.

• 17.1.2014  19:53
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Krkonošské pohádky miluju!

• 29.12.2013  15:27

,,Vidíš! To jsi celý ty Harry. Říkáš takové věci a já tě pak nemůžu pořádně nenávidět. A já tě nenávidím Harry. Nenávidím tě!" Jsou romantické komedie... a pak jsou romantické komedie o několik levelů výš. A právě k těm When Harry met Sally patří. Film plný životní pravdy, situací, okamžiků, řešící jednu z otázek, na kterou dříve či později dojde vždycky. Může existovat čisté přátelství mezi mužem a ženou? Smála jsem se, byla trošičku dojatá, přikyvovala jsem a taky záporně vrtěla hlavou, říkala si, že je to snad první film, kde můžu o Meg Ryan říct, že je kočka a nemohla se rozhodnout, jestli se mi Billy Crystal líbí nebo ne. Tohle je jeden z filmů o kterých si dovolím tvrdit, že člověku něco doopravdy dají. Takže za mě jasné hodnocení.

• 29.12.2013  12:25

Kdepak... "Hříšňák" nežere jen generace mý mámy. A pod komentář Kleopatry se podepisuju.

• 25.12.2013  10:35

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Hodně v tom mají prsty písničky, ale nejenom ty. :-)

• 10.12.2013  20:11

Velká škoda toho konce. Nicméně opravdu doporučuju.

• 29.10.2013  16:36

Klasika... u které vždycky na konci přemýšlím, jestli Leontýnka skončila v děcáku. Ale nebuďme zlí.

• 27.10.2013  18:05

Oblíbený film mé mámy a velmi povedený český muzikál.

• 13.10.2013  14:28
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Pokaždé mi to vykouzlí úsměv na tváři.

• 16.6.2013  17:58
    Jamieho rodinné Vánoce (TV pořad) (2009)

Já, která miluje všechny vánoční díly nejrůznějších pořadů, si Jamieho rodinné Vánoce užívám i teď v létě. Není to tak MOC vánoční (když pominu výzdobu), jako třeba podobný pořady od Ramseye či Lawson, ale tím nechci říct, že by to bylo lepší či horší. Já si to prostě užívám a líbí se mi to moc.

• 9.6.2013  21:21

Původně jsem chtěla dát čtyři, protože jsem si pomyslela, že starou dobrou Popelku (1969) si vždycky pustím radši. Ale byla bych nespravedlivá. Tato Popelka není o třech plesem, třech krásných šatech, dokonce se ta holka ani "nepopelila" v chlívku. Přesto je ale natočena tak dobře a se skvělými herci, že ční nad mnohými pohádkami jako královna. Takže za pět. // 25.12.2013 A!! Pavel Trávníček je jeden z nejhezčích princů, co znám! Ne-li ten nejhezčí :-)

• 4.6.2013  19:25
    Jamie vaří rychlovky (TV pořad) (2010)

Sice ne tak půvabné (lepší slovo mě fakt nenapadá) jako Jamie vaří doma, které mě doopravdy dostalo, ale pořád hodně dobré. Pastva pro oči pro ty z nás, kteří u těchto pořadů slintají a slibují si, že to a to musí taky jednou zkusit uvařit. A navíc Jamie nenudí. Super.

• 19.5.2013  20:01

O pozdní lásce, o sobectví a taky o naději. Úžasná dvojice Medřická-Höger ve velmi lidském filmu.

• 18.5.2013  20:17
    Bažanti (1971)

Bažanti jsou moje srdcová záležitost. Já ty kluky ušatý prostě miluju!

• 9.4.2013  12:02

Plná palba. Líbilo se mi to dřív, líbí se mi to i dnes! Lidi... berte to s nadhledem a neremcejte.

• 8.4.2013  18:59
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

Ta pevná trojka Stiles - Mochrie - Brady jsou prostě úžasní! To jsou páni improvizátoři!! a naše odnože můžou jít jen plakat do kouta.

• 2.4.2013  19:57

Tuto pohádku na svátky nikdy nevynechám. Princeznu Ladu jsem měla vždycky moc ráda, těšila jsem se hned na začátek na troje šaty... a vůbec... líbí se mi celá atmosféra této pohádky.

• 24.3.2013  19:56
    Skins (TV seriál) (2007)

(1.řada) Já bych to liskala po těch tlamách! Ať ty puberťáky, nebo "dospělý", kteří se kolem nich objevují. Mám slabost pro loosery a slabý jedince, takže mými oblíbenci se hned stali Sid, Cassie (s tím jejím -wow, okey, lovely, cool- a věčným úsměvem za který vše schovává), Chris (já se na ty věkový rozdíly prostě vždycky chytím)... ale pak jsem si je ve finále oblíbila všechny, i toho blbce Tonyho (kterej mě začal opravdu zajímat ve chvíli, kdy to zkoušel na Maxxieho). Sjela jsem to skoro nonstop (jedinej díl, kterej mě moc nebavil byl osmej)... a ten konec byl vážně dobrej. // 31.3. (2.řada) Už je to takovej návrat ke starým známým, i když moji hlavní oblíbenci se trochu změnili, teď to byli Chris, Sid, Tony, Maxxie. Rozjezd je hodně slušnej, docela masakr... ke konci to jde trochu dolů, nicméně pořád je to na velmi dobrý úrovni. Konec jsem čekala alespoň stejně dobrej jako u první řady a byla jsem trochu zklamaná. Teď se začínám těšit na další generaci i když nepochybuju, že mi tato první bude kapku chybět. // 16.4. (3 řada) S druhou generací odešla syrovost. Je celkově taková "líbivější" a děj se stává prostě seriálovým - nebo nevím, jak to líp popsat. Ale lhala bych, kdybych řekla, že jsem se nebavila. Co mě doopravdy iritovalo, byla postava mafiána - co to bylo za směšnou figurku, proboha? Taky mě moc nebavil milostný trojúhelník... a řešit to celou závěrečnou epizodu? Pro mě mírné zklamání. Oblíbenci: Thomas, Emily.

• 21.3.2013  22:18
    Miranda (TV seriál) (2009)

Trošku mám s Mirandou problém, protože někdy zajde až do krajností a já se jen se zmrzlým úsměvem koukám na obrazovku. Ale jelikož se při sledování toho seriálu většinou řehtám na celej pokoj jako idiot, tak nemůžu jinak, než dát vysoký hodnocení. Btw: Tom Ellis alias Gary je... vrrrr! (22.3. Po první řadě musím jít do plnejch.)

• 21.3.2013  13:16

Tak jasně že zestárli :) a já, pitomec, si na to musela chvíli zvykat. Ale je to jak návrat starý lásky! Díky za nový díly!

• 11.3.2013  20:26

Nejsem na muzikály, ale tohle je výborné. Skvělý Jidáš, skvělá hudba.

• 10.3.2013  13:12
    Gumídci (TV seriál) (1985)

No nemůžu jinak než za pět! Gumídkovská parta (ještě dnes někdy v hospodě vzpomínáme na jejich jména - Babča, Brůča, Brumla, Bára jsou ještě v pohodě, ale na Bíďu mám vždycky problém si vzpomenout), kníže Igor (nevím, proč vždycky říkáme Ignor :D) a samozřejmě Stoupa a tupouni :) často jsme si hrávali, že máme hopsinkovou šťávu a vůbec. Pěkný vzpomínky.

• 10.3.2013  13:08
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Spolu s Rychlou rotou a Gumídky absolutní top v disney seriálech, které mám ráda z dětství (a na které jsem koukala víkend co víkend). Nejoblíbenější díl: s vikingy! :)

• 10.3.2013  13:05
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Rychlá rota patří k mýmu dětství! O víkendu ve velmi brzkých hodinách jsem se vždycky s bráchou posadila k televizi a sledovali jsme dobrodružství téhle party (znělku bych dokázala přezpívat ještě teď). A můj nejoblíbenější díl byl ten, kde se zlýmu kocourovi dostala do rukou kouzelná lampa s džinem. :)

• 12.12.2012  17:43

Kdyby mi ten film nebyl (jen tak mezi řečí) doporučen, asi bych ho nechala v programu bez povšimnutí. Kdyby se můj táta nad tím programem nepozastavil a neprohodil (jen tak mezi řečí), že je v televizi konečně něco, na co se dá koukat, asi bych nezačala být vážně zvědavá. Westerny a já? Nevidím žádné spojení! A víc jak tři hodiny? Ne... to nedám. Nicméně... bylo to dobrý. Neříkám, že jsem se z toho posadila na zadek a že si ten film zvonu podívám dřív jak za pár let, ale rozhodně je to film, který stojí za to vidět (a třeba i jen jednou). Brečela jsem asi tak čtyřikrát, napětí, které jsem prožívala hlavně na začátku mi způsobovalo až husí kůži a taky jsem si děsně zamilovala Cheyenna (SPOILER: Ten konec to mělo být jako co?! Sprostá hra na city!) // Hodně lidí tu chválí hudbu, já se musím přiznat, že mě chvílemi rušila (ale dost možná za to může prostě jen známá verze (jen tuším) Věry Špinarový?, kterou jsem si nikdy nezamilovala). Ten člověk, co mi film doporučil (jen tak mezi řečí) mi řekl, že tam ani tak nejde o děj, jako ty... momenty. Tak jsem byla zvědavá. No, a ty "momenty"... jó ty byly.

• 27.11.2012  23:01

Toho motýla jsem jako malá milovala! :)

• 25.11.2012  00:53

Klasika. Je těžký k tomu psát víc.

1 2 3 4 5 11 22 32 42