chrispe

okres Vyškov

3 body

1 2 3 4 5 10 18 27 35
    • 27.10.2013  18:05

Oblíbený film mé mámy a velmi povedený český muzikál.

• 13.10.2013  14:28
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Pokaždé mi to vykouzlí úsměv na tváři.

• 16.6.2013  17:58
    Jamieho rodinné Vánoce (TV pořad) (2009)

Já, která miluje všechny vánoční díly nejrůznějších pořadů, si Jamieho rodinné Vánoce užívám i teď v létě. Není to tak MOC vánoční (když pominu výzdobu), jako třeba podobný pořady od Ramseye či Lawson, ale tím nechci říct, že by to bylo lepší či horší. Já si to prostě užívám a líbí se mi to moc.

• 9.6.2013  21:21

Původně jsem chtěla dát čtyři, protože jsem si pomyslela, že starou dobrou Popelku (1969) si vždycky pustím radši. Ale byla bych nespravedlivá. Tato Popelka není o třech plesem, třech krásných šatech, dokonce se ta holka ani "nepopelila" v chlívku. Přesto je ale natočena tak dobře a se skvělými herci, že ční nad mnohými pohádkami jako královna. Takže za pět. // 25.12.2013 A!! Pavel Trávníček je jeden z nejhezčích princů, co znám! Ne-li ten nejhezčí :-)

• 4.6.2013  19:25
    Jamie vaří rychlovky (TV pořad) (2010)

Sice ne tak půvabné (lepší slovo mě fakt nenapadá) jako Jamie vaří doma, které mě doopravdy dostalo, ale pořád hodně dobré. Pastva pro oči pro ty z nás, kteří u těchto pořadů slintají a slibují si, že to a to musí taky jednou zkusit uvařit. A navíc Jamie nenudí. Super.

• 19.5.2013  20:01

O pozdní lásce, o sobectví a taky o naději. Úžasná dvojice Medřická-Höger ve velmi lidském filmu.

• 18.5.2013  20:17
    Bažanti (1971)

Bažanti jsou moje srdcová záležitost. Já ty kluky ušatý prostě miluju!

• 9.4.2013  12:02

Plná palba. Líbilo se mi to dřív, líbí se mi to i dnes! Lidi... berte to s nadhledem a neremcejte.

• 8.4.2013  18:59
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

Ta pevná trojka Stiles - Mochrie - Brady jsou prostě úžasní! To jsou páni improvizátoři!! a naše odnože můžou jít jen plakat do kouta.

• 2.4.2013  19:57

Tuto pohádku na svátky nikdy nevynechám. Princeznu Ladu jsem měla vždycky moc ráda, těšila jsem se hned na začátek na troje šaty... a vůbec... líbí se mi celá atmosféra této pohádky.

• 24.3.2013  19:56
    Skins (TV seriál) (2007)

(1.řada) Já bych to liskala po těch tlamách! Ať ty puberťáky, nebo "dospělý", kteří se kolem nich objevují. Mám slabost pro loosery a slabý jedince, takže mými oblíbenci se hned stali Sid, Cassie (s tím jejím -wow, okey, lovely, cool- a věčným úsměvem za který vše schovává), Chris (já se na ty věkový rozdíly prostě vždycky chytím)... ale pak jsem si je ve finále oblíbila všechny, i toho blbce Tonyho (kterej mě začal opravdu zajímat ve chvíli, kdy to zkoušel na Maxxieho). Sjela jsem to skoro nonstop (jedinej díl, kterej mě moc nebavil byl osmej)... a ten konec byl vážně dobrej. // 31.3. (2.řada) Už je to takovej návrat ke starým známým, i když moji hlavní oblíbenci se trochu změnili, teď to byli Chris, Sid, Tony, Maxxie. Rozjezd je hodně slušnej, docela masakr... ke konci to jde trochu dolů, nicméně pořád je to na velmi dobrý úrovni. Konec jsem čekala alespoň stejně dobrej jako u první řady a byla jsem trochu zklamaná. Teď se začínám těšit na další generaci i když nepochybuju, že mi tato první bude kapku chybět. // 16.4. (3 řada) S druhou generací odešla syrovost. Je celkově taková "líbivější" a děj se stává prostě seriálovým - nebo nevím, jak to líp popsat. Ale lhala bych, kdybych řekla, že jsem se nebavila. Co mě doopravdy iritovalo, byla postava mafiána - co to bylo za směšnou figurku, proboha? Taky mě moc nebavil milostný trojúhelník... a řešit to celou závěrečnou epizodu? Pro mě mírné zklamání. Oblíbenci: Thomas, Emily.

• 21.3.2013  22:18
    Miranda (TV seriál) (2009)

Trošku mám s Mirandou problém, protože někdy zajde až do krajností a já se jen se zmrzlým úsměvem koukám na obrazovku. Ale jelikož se při sledování toho seriálu většinou řehtám na celej pokoj jako idiot, tak nemůžu jinak, než dát vysoký hodnocení. Btw: Tom Ellis alias Gary je... vrrrr! (22.3. Po první řadě musím jít do plnejch.)

• 21.3.2013  13:16

Tak jasně že zestárli :) a já, pitomec, si na to musela chvíli zvykat. Ale je to jak návrat starý lásky! Díky za nový díly!

• 11.3.2013  20:26

Nejsem na muzikály, ale tohle je výborné. Skvělý Jidáš, skvělá hudba.

• 10.3.2013  13:12
    Gumídci (TV seriál) (1985)

No nemůžu jinak než za pět! Gumídkovská parta (ještě dnes někdy v hospodě vzpomínáme na jejich jména - Babča, Brůča, Brumla, Bára jsou ještě v pohodě, ale na Bíďu mám vždycky problém si vzpomenout), kníže Igor (nevím, proč vždycky říkáme Ignor :D) a samozřejmě Stoupa a tupouni :) často jsme si hrávali, že máme hopsinkovou šťávu a vůbec. Pěkný vzpomínky.

• 10.3.2013  13:08
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Spolu s Rychlou rotou a Gumídky absolutní top v disney seriálech, které mám ráda z dětství (a na které jsem koukala víkend co víkend). Nejoblíbenější díl: s vikingy! :)

• 10.3.2013  13:05
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Rychlá rota patří k mýmu dětství! O víkendu ve velmi brzkých hodinách jsem se vždycky s bráchou posadila k televizi a sledovali jsme dobrodružství téhle party (znělku bych dokázala přezpívat ještě teď). A můj nejoblíbenější díl byl ten, kde se zlýmu kocourovi dostala do rukou kouzelná lampa s džinem. :)

• 12.12.2012  17:43

Kdyby mi ten film nebyl (jen tak mezi řečí) doporučen, asi bych ho nechala v programu bez povšimnutí. Kdyby se můj táta nad tím programem nepozastavil a neprohodil (jen tak mezi řečí), že je v televizi konečně něco, na co se dá koukat, asi bych nezačala být vážně zvědavá. Westerny a já? Nevidím žádné spojení! A víc jak tři hodiny? Ne... to nedám. Nicméně... bylo to dobrý. Neříkám, že jsem se z toho posadila na zadek a že si ten film zvonu podívám dřív jak za pár let, ale rozhodně je to film, který stojí za to vidět (a třeba i jen jednou). Brečela jsem asi tak čtyřikrát, napětí, které jsem prožívala hlavně na začátku mi způsobovalo až husí kůži a taky jsem si děsně zamilovala Cheyenna (SPOILER: Ten konec to mělo být jako co?! Sprostá hra na city!) // Hodně lidí tu chválí hudbu, já se musím přiznat, že mě chvílemi rušila (ale dost možná za to může prostě jen známá verze (jen tuším) Věry Špinarový?, kterou jsem si nikdy nezamilovala). Ten člověk, co mi film doporučil (jen tak mezi řečí) mi řekl, že tam ani tak nejde o děj, jako ty... momenty. Tak jsem byla zvědavá. No, a ty "momenty"... jó ty byly.

• 27.11.2012  23:01

Toho motýla jsem jako malá milovala! :)

• 25.11.2012  00:53

Klasika. Je těžký k tomu psát víc.

• 23.11.2012  17:02

Podle mě je to prostě perfektní. Snipes je skvělej záporák a Stallone tomu taky pěkně dává. Takže, i když to není bůh ví jakej trhák, dávám za pět.

• 9.11.2012  11:15
    Jamie vaří doma (TV pořad) (2007)

I když jsem měla zezačátku problém s Jamieho pusou... a tím jak vypadá, když mluví, tak jsem si po třech dílech uvědomila, že to už vůbec nevnímám. Tenhle pořad je prostě pohodový, skoro je mi vždycky líto, že díl končí. Skvělý prostředí, líbí se mi jak Jamie vyzdvihuje jednotlivé suroviny, jeho lehkost a přirozenost. Paráda. A Brian je taky sympaťák. :)

• 13.10.2012  23:23

Můžu se dívat stále a dokola... a stejně mě ten film nejspíš nikdy neomrzí. Velký bonus pro mě - pan Plachta. ,,Tak co je to zase za berptání? Co to dnes máte? Co je to s vámi. Peterko. Vždyť vy ani dnes nečtete. Proč nečtete, Peterko? Kde máte třetí díl Žlutého ďábla?" - ,,Prosím nemám. Prosím, jsem dneska jaksi nesvůj." - ,,Zklamal jsi mě, šejku Peterko!"

• 22.9.2012  19:35

Pro mě srdcová záležitost, od úvodní písně přes řadu skvělých herců. Dívám se vždy a ráda, klidně i po tisící.

• 8.9.2012  12:04

Westerny opravdu nevyhledávám... ale pokud se jedná o Sedm statečných... pusťte to tam!!

• 19.8.2012  14:25

Kouzelný člověk ke kterému půjdu na návštěvu kdykoliv.

• 19.8.2012  11:56
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Co si budeme povídat, M*A*S*H je záruka kvality. I přes její vysílací smyčku v našich televizích se mi tento seriál neomrzel a to je co říct. A navíc... Hawkey... Hawkey :)

• 10.6.2012  13:40

Hotel modrá hvězda je film, který na mě vždycky dýchne jakousi poklidnou atmosférou. Oldřich Nový jdoucí po stopách svých rodičů, kteří si hotel natolik zamilovali, že zrušili zájezd... roztomile opilá Nataša Gollová, píseň Slunečnice (zpívám si vždy, třeba i v duchu) a hlavně vtip! A dnes budu veselá... hodně veselá!

• 31.5.2012  20:28

Shlédnuto náhodou, naprosto mě to strhlo, výborné.

• 31.5.2012  20:26
    Proti zdi (2004)

Tento film bych rozdělila na dvě poloviny SPOILER před tím, než se Cahil dostane do vězení a potom. // První polovina je prostě skvělá, má spád a šmrnc. Druhá polovina je pro mě slabší, ale jen o trochu. Birolu Ünelovi sedla role Cahila jak hrnec na prdel a Sibel Kekilli vyzařuje něčím, co vás donutí se zamilovat stejně jako Cahila (i kdyby jste se bránili :) Je to drsný příběh, kterému bych SPOILER přála konec s pořádným happy endem. Fakt moc.

1 2 3 4 5 10 18 27 35