Okouzlení - Jste na seznamu? (2023) (epizoda)

#teampreston se právě otřásl v základech. Marco se tu většinu dílu chová jak vůl. Ale on to takhle hrál vlastně celou dobu, takže sklízí, co zasel. A zásadní otázka zní: Kde je sakra Teddy!?

Okouzlení - Máme plno (2023) (epizoda)

James je divnej. Marco se v tom plácá. A já nemám favorita. A závěrečná záchranná Chadova mise? :D Skvělá! A ten úplnej závěr?! Za ten čtvrtá! *

Okouzlení - Nemůžu vás pustit dovnitř (2023) (epizoda)

Takže vedle jak ta jedle. A Chada od teď už máme rádi všichni, že jo? Parker se dá pochopit, stejně tak Marco… no zapeklité to ti kluci mají.

Okouzlení - Nezapomeňte dát spropitné! (2023) (epizoda)

Na závěrečný díl mi to přišlo slabší. Půda pro další řadu vytvořena a já se na ni s chutí kouknu. A ty řeči o přátelství a hranicích? Já jim to nežeru!

Okouzlení - Prosím, potvrďte účast (2023) (epizoda)

Nalákaná na ukázku s Kim Cattrall, kde vráží do chlápka, který v ní poznává slavnou dámu a zve ji na rande, jsem pustila první díl. A tam na mě vybafne Marco :D. Přiznávám, že v prvních minutách jsem si řekla, že to nebude pro mě, ale dala jsem tomu šanci. Je to vlastně šablonovitý příběh o obyčejné holce, která se náhodou dostala do velké firmy a začíná si plnit svůj sen. Akorát tady je namísto holky nalíčenej kluk s vysokýma podpatkama. Vadí mi to? Stále jsem se nerozhodla. Každopádně Marco poznal už TŘI pohledné gaye - bohatého synka, stydlivého kolegu a fešného svalovce z Uberu. S kým asi skončí!?

Okouzlení - Tajná lokalita (2023) (epizoda)

Malé intriky, hodně přátel. Popravdě jsem myslela, že se z našeho nápadníka pro Madolyn vyklube majitel té druhé firmy (klišé ke klišé ne?).

Okouzlení - Zpátky do fronty (2023) (epizoda)

,,Jsem teplejší, než si myslíte!!” Chytlo mě to, je to klasická oddechovka s neklasickým obsazením (heteráka abys zde pohledal) a když vynechají poznámky o otevřených zadcích, budu ještě spokojenější.