chrispe

okres Vyškov

4 body

1 2 3 4 5 11 20 30 39
    • 8.5.2018  20:24

Přiznávám, že konec mi přišel kapku našroubovanej, ale to nic nemění na tom, že je to můj nejoblíbenější díl této série.

• 8.5.2018  20:23

Jo, Rimmer, ten nikdy nezklame! A kdo nikdy neřešil "koupi Míchače kávy" v jakékoliv alternativě, ten pěkně kecá! Super vstup do další série, kluci jsou v srdci pořád stejní, jako by žádná letitá pauza ani nebyla.

• 5.5.2018  22:36

Ten kdo miluje tučňáky, nebo Carreyho, nebo oboje!! bude ten film milovat. Mě ten film nechal úplně chladnou. Klišovitý příběh do kterého prostě narvali tučňáky, kteří mají za úkol spolu s Jimem vytvářet vtipné situace, aby se zaplnila doba mezi začátkem a očekávaným koncem. No... já tučňáky nijak zvlášť neprožívám a Jim, ačkoliv čím starší, tím více okouzlující, to pro mě neutáhl.

• 5.5.2018  22:32

Vánoční příběh, o kterém jen málokdo neslyšel a který je už x-krát natočen a jehož kostra je xxx-krtá zneužita v kdejakém (i pochybném) snímku. Tady to hodili do animace a nechali klasiku žít. A mně se to moc nelíbilo, ale já se musím přiznat, že mě moc v tomto případě ta klasika nebere... hlavně jsem čekala, že mě to vánočně strhne a tak jsem na to poctivě čekala v TV, ale nic. Pro mě trochu bez atmosféry. Tak třeba příští vánoce to bude vidět jinak. ;) Ještě tomu šanci určitě dám.

• 5.5.2018  22:26

Jo, člověk se zasměje a ne že ne! ... Ale... ALE! Na mě je to zkrátka chvílemi fakt nechutný a ani Ace mi tu už nepřipadá jako takovej sympaťák. Ne, už to zkrátka není ono.

• 5.5.2018  22:23

Ne, opravdu se asi nedá říct, že to byly Jimovy začátky a že se teprve hledal a hlavně hledal tu správnou míru šklebení, protahování slov, natřásání se a já nevím čeho ještě. Jeho Ace je prostě poděs a já se na ten film vždycky ráda podívám, taky hlavně díky nostalgii, protože jsme na to jako děcka čuměli furt. A prostě se u toho člověk fakt zasměje a ty hlášky má v hlavě pořád.

• 4.5.2018  15:33

Jsem příjemně překvapená. Nové lapálie okolo miminka jistě přinesou spoustu zajímavých situací. Jen kdybych u té hlavní dvojice zase viděla aspoň nějakou jiskru! Když se dívám na Martina, tak se jen marně snažím najít důvod, byť sebemenší, proč by po něm měla Louisa opět zatoužit. Ale co není může být! Snad bude tato řada nejmíň stejně tak dobrá, jako byla řada třetí, zatím je to nadějné. Btw: Vypadnutí Pauline bylo takové divné, prostě se řeklo, že je pryč a šmitec. Žádný vysvětlení, proč aspoň nezůstala, aby se koukla na miminko a u takové všetečky by mi to přišlo logické. Předpokládám, že o ní ještě bude mluvit Al. Smrt tety Joan... možná je lepší, že to už herečka nechtěla hrát, nebo to tak prostě udělali, protože to, kam její postava směřovala bylo naprd. Trochu nadsazuji a dám čtyři! Budu pozitivní! :-)

• 1.5.2018  13:38
    Nejlepší přítelkyně (TV film) (2011)

Kupodivu na mě blondýna působila lépe jak bruneta. Nenáročný film pro romantiky, na který se podíváte jednou a víckrát už po tom toužit nebudete. Velmi předvídatelné, ale tak už to u těchto filmů bývá a kdo se na ně dívá, tomu to nevadí.

• 1.5.2018  11:23
    Mia a milionář (TV film) (2010)

Spíše podprůměrný německý romatický film, který sice není označen Rosamundou nebo někým podobným, ale trochu se mu přibližuje. Dá se na něj dívat, to jo, ale musí na to být fakt nálada. Taková ta s vypnutým mozkem. :-) Nezatracuji, ale ani nedoporučuji. Pravda je, že jsem to viděla dvakráta podruhé už jsem u toho nevydržela a jen se sem tam koukla, jak to pokračuje.

• 27.4.2018  23:15

Tohle se mi líbilo moc. Lepší jak jednička. Ludo a Anna už jsou spolu nějaký ten rok a tak se mezi ně vkrádá rutina a blažený pocit stálosti. A protože ten film musí i o něčem být, tak dva bývalí partneři. Opravdu jsem se nasmála. Rozhodně bych vynechala tu fekální linku, Moric tam byl zkrátka navíc. Til Schweiger je fakt kus chlapa a unese naprosto vše, slzy i ženský oblečení.

• 26.4.2018  21:59

Musím říct, že dokud se hlavní představitelka chovala jak zamindrákovaná kachna, tak mě to moc nebavilo, ale potom jo. Je to takové průměrné, přiměřeně sladké a jedno podívání asi stačí. Nora Tschirner je fakt kočka, když chce. A ta malá holčička, co hrála Čejen blů - fakt nevím, jak se to píše - byla rozkošná. Tři a půl *.

• 26.4.2018  16:08
    Doktor Martin - Série 4 (série) (2009)

Tato série se mi jevila jako velmi slabá. Zpočátku mě rozladil nový dabing, ale ve finále jsem byla ráda, že seriál vůbec pokračoval a zvykla jsem si (ale ten první byl prostě lepší a zvlášť doktorovi nový hlas dost uškodil). Moc se mi nelíbil vývoj postavy tety Joan. Louisa byla trochu na vedlejší koleji a její těhotenství, postoj a nálady mě k ní blíž rozhodně nedostali - a to jsem ji na konci třetí série začala mít ráda. Zklamalo mě malé využití potenciálu nové postavy Edith, která pro mě byla v této sérii asi nejzajímavější. Těším se na pátou sérii a fakt doufám, že bude lepší jak tato, abych - jak už jsem psala do komentáře k nějakému dílu této série - začala zase seriál sledovat s chutí a ne ze setrvačnosti a zvyku.

• 26.4.2018  16:02

Pěkné zakončení čtvrté série. I když ten porod... já jako vím, že ten seriál je sluníčkový a ne naturalistický... vždyť i to roční období je tam pořád jen jedno a snad nikdy nebylo jinak, než slunečno... ale nakonec jsem se musela u toho čisťounkého růžolícího miminka a perfektně upravené, svěží Louisy pousmát. Taky mě překvapilo, že zrovna Martin se bojí držet dítě, když jindy si poradí naprosto se vším a sám i jedno dítě odrodil. ,,No není krásný?" ,,Má šišatou hlavu."

• 25.4.2018  12:21

Je to tak, asi budu prostě vždycky v týmu Edith. Jasně, je divná a to velmi podobně jako Martin. Emočně je taky někde na spodní hranici, ale mám za to, že to hlavně díky ní se Martin dokázal znovu podívat na krev, aniž by se pozvracel, nebo omdlel a že právě ona mu otevřela nové možnosti. Zatímco Louise tu scénáristi přisoudili těhotenské hormony, díky kterým se mezi naše dva hlavní hrdiny staví jen vysoká zeď - která ale padne, co si budeme povídat. To, co dělají z tety Joan se mi taky moc nelíbí, existenční problémy jsou fakt naprd a dokáží s člověkem pořádně zamávat, ale ona se začíná chovat jako Bert a dva Berti by byli na tento seriál fakt moc. Taky si neodpustím rýpnutí do postavy Pauline, bože, oni mi tu herečku ještě zprotiví! :D Dějově se mi v tomto díle moc líbila doktorova linka.

• 21.4.2018  23:17

Koukám, že nejsem jediná, co chtěla jít s hodnocením níž jak na tři hvězdy a dává je spíš z důvodu, že má pocit, že si to ten seriál nezaslouží. :D Ale pak jsem si řekla, že se přece jen v tomto díle pohnul děj zase o kus dál, i když pro mě trochu nudně. Hele... já doufám, že se to trochu vzpamatuje a bude líp, protože já už se, přiznávám, nevydržím dívat na epizodu v kuse - za mě čím dál větší nuda. Ještě dvě epizody a máme konec této řady a já pořád doufám v mnohem větší zapojení Edith, která by mohla do dění (aspoň v té hlavní milostné lince) přinést trochu toho vzrůša. Fakt nevyužitá a přitom tolik zajímavá postava.

• 21.4.2018  23:10

Ani dvojka nebyla špatná. Pokud jste si po prvním dílu udělali obrázek, jak se osudy šestice mužů ubírali dál, tak máte možnost srovnat s tímto filmem. Vsadím se, že vás překvapí. Bylo to příjemné pokoukání, ale nemělo pro mě ten správný "drajf", chvílemi jsem se nudila a proto jdu s hodnocením mírně dolů. Za mě by to chtělo prostříhat.

• 19.4.2018  22:45

Ale jo... já tomu ty čtyři dám, přestože to mělo svá slabá místa. Příběhy šestice mužů a jednoho malého chlapce, některé s větším prostorem, jiné s menším, některé lepší, jiné horší. Ale líbilo se mi to pozitivní vyznění.

• 17.4.2018  21:16
    SMS pro tebe (2016)

,,No vida, zrovna sis sjednala normální rande s chlapem. Bez blbejch seznamek jenom tak. Biorande. Organický, pravý. Příroda. Hustý." Máte chuť na romantickou komedii na nic jinýho si nehrající, předvídatelnou, klišovitou, trochu vtipnou, trochu smutnou? Jak vidím, tak kromě hlavní role si to Karoline Herfurth i napsala a zrežírovala. A řekla bych, že dobře. Přiznávám, že při šesti SMSkách jsem slzela jak malá.

• 17.4.2018  16:33

Úvodní pohled na Londýn byl osvěžující. Ne, že by Cornish nebyl malebná vesnička, ale po tří a půl seriích je pro mě kapku okoukaná a mám pocit, že se tam děje pořád to samé v různých variantách. Bohužel ani v tomto díle nebyl dán větší prostor Edith a z doktora Martina mám čím dál horší pocit (dost možná je to i tím novým dabingem, který ho dělá ještě víc ostřejším). Zkrátka čekám na nějaký zvrat, díky kterému se přestanu na seriál dívat spíše ze setrvačnosti, ale že mě zase vtáhne.

• 16.4.2018  22:53

Jak udělat zase jinou romantickou komedii? Nechme hlavnímu hrdinovi zrasovat koule fretkou! Jo, od toho už se dá odrazit! No... tenhle film stojí na úsměvu Matthiase Schweighöfera a za to ta čtvrtá hvězda. Isabell Polak by se měla nutně začít jinak líčit. Já se bavila. Hlavní hrdina byl fešák, divnej brácha blázen tak akorát. Jasně, bylo to bláznivý tím německým způsobem, ale řekla bych, že na dost snesitelné úrovni... kratičká linka z minulosti byla hodně laciná a fakt blbě natočená. Hmm... už jsem psala, že je Matthias Schweighöfer FAKT fešák?

• 13.4.2018  21:53

Už to chce pořádný vzrůšo. Tahle série mě zatím vůbec ničím nezaujala (kecám, snad jen novou postavou Edith, která určitě zamíchá kartami... ale už tu máme čtvrtý díl a tvůrci ji pořád drží na uzdě, což je škoda).

• 10.4.2018  20:25

Louisa mi pomalu ale jistě zase začíná jít na nervy. Doktora nechápu.

• 5.4.2018  21:59

Louisu nám trochu rozpačitě opět zaměstnali a vypadá to, že Edith dostane více prostoru. Proč ne, v tomto díle byla rozhodně sympatičtější, než v tom předchozím. Asi bude stejně "divná", jako milý pan doktor. :-)

• 3.4.2018  15:52

Po třech sezónách mě ten změněný dabing kapku rozladil. Ale co už. Jsem ráda, že to vůbec je. Doktor chce od vidláků vypadnout a tak si namlouvá nemožné. Osud ho však stejně nenechá. Jsem moc zvědavá, jak to bude pokračovat.

• 2.4.2018  21:41
    Korunní princ (TV film) (2015)

Za mě spíše ne. Dnes je tomu potřetí, co jsem se na to zkusila podívat. Vždy se zaseknu na pocitu, že další pohled ala dement Patrika Děrgela už asi nedám (nevím jak výstižněji to napsat) a to i ve chvíli, kdy je "při sobě", nebo že Kryštof Hádek už více přehrávat nemůže. Pohádka má 92 minut, pro mě má pocitově asi tři hodiny. Takže si říkám... už to končí? Ne? Proč? .... Už?... Ne. Hm... kde je ten mobil?

• 31.3.2018  20:53

Fakt jsem si nepamatovala, že to byla až taková k*kotina a že to bylo místy faaakt hodně nechutný. Hvězda za Alyson Hannigan u které fakt nechápu, proč do toho šla (do parodie jo, ale proč s takovou úrovní).

• 27.3.2018  21:30

Navždy mám v sobě z tohoto filmu tři věci, které věřím, že do smrti smrťoucí nezapomenu. Scéna se skalpováním, závěrečná scéna na skále, hudba.

• 27.3.2018  21:26

Ve své době jsem to viděla asi třikrát. Jenom kvůli Murrayovi... no vkus se může časem hodně měnit. :-) Teď se tomu musím trochu smát. Popelka nahodila teenage kabát a možná právě teenagerům to ke štěstí stačí. Mně už dnes rozhodně ne. Tak dvě za to, že podle mě je cílový divák uspokojen. ;)

• 27.3.2018  21:12
    Doktor Martin - Série 3 (série) (2007)

Třetí série se zabývá opravdu převážně vztahem doktora a Louisy. Vše pomalu vrcholí (se všema zatáčkama a karambolama), až k té největší slávě. Většinou jsem se doopravdy bavila. Asi zatím z těch viděných sérií nejvíc. A moc se těším na další!

• 27.3.2018  21:09

Těšila jsem se na Louisu ve svatebních šatech. A člověk by řekl, že to, že se pro lásku hrabete v prasečím zadku, něco znamená.

1 2 3 4 5 11 20 30 39