chrispe

okres Vyškov

4 body

1 2 3 4 5 12 22 33 43
    • 4.9.2018  19:33

Bez znalosti jedničky nemůžu porovnávat, ale mně se to líbilo. Párkrát jsem se fakt zasmála (pusa otce a syna mě vždy bezpečně dostala) a navíc se to odehrává o Vánocích, že jo. Výplachová oddechovka, s tím jsem si to pouštěla a toho se mi dostalo. Jen ten Gibson mi tam přišel jak pěst na oko, minimálně ho mohli ostříhat a učesat.

• 3.9.2018  21:09

V tomto díle se sešlo plno nesympatických postav. Jinak je zcela průměrný. Jess řeší 16 let starou vraždu, za kterou sedí údajně nevinný člověk ve vězení.

• 2.9.2018  22:59

Stranger things mají podle mého hodně pomalý rozjezd (sama jsem přemýšlela, zda to v půlce nevzdat), ale poslední dva díly (jo, je to trochu smutný, když to takhle vidím napsaný) jsou prostě skvělý. Nejsem žádnej fanoušek scifi, takže na to mám svůj pohled a nevidím tam všechny ty odkazy a vychytávečky, přesto můžu říct, že mě tahle parta velkých i malých lidí nakonec do sebe vtáhla a další řadu určitě zkouknu.

• 2.9.2018  22:56

Prostě pecka.

• 2.9.2018  21:50

Hele já si těch pět nechám ještě v záloze, ale tohle bylo vážně dobrý. Škoda jen, že se na to musí čekat celých šest dílů. Jsem docela ráda, že jsem to někdy v té půlce nevzdala.

• 2.9.2018  21:02

Rodící se románek (fakt to bude takový klišé?) a závěr dílu znovu upoutalo mou pozornost. A začínám být napnutá jak kšandy, protože smyčka se utahuje. Tak snad nebudu zklamaná!

• 1.9.2018  12:44

Sice vím, že to dokoukám, ale za mě teda spíš nic než moc. Je to trochu nuda a nějak si nedovedu představit, že bych někomu seriál doporučovala. Skoro si nedokážu zdůvodnit, proč na to sama koukám, natož abych dokázala vyjmenovat pozitiva. Ten nápad není špatný, ale nějak se to táhne jak žvejka. Navíc to, jak vždycky někdo na něco dojde, mi přijde trochu přitažený za vlasy. Třeba kompas... té scéně jsem prostě nevěřila.

• 1.9.2018  12:39

Máme za sebou půlku. To nadšení okolo seriálu upřímně nechápu, ale konečně mám pocit, že se něco začne dít.

• 25.8.2018  22:53

Já nevím. Jsem z toho taková rozpačitá. No... dost tam blikají světýlka a závěr opět navnazující na další díl.

• 25.8.2018  22:01

Druhý díl mě spíše nebavil než bavil. Skoro celou dobu se tam v podstatě nic neděje a pak finišem vytváří půdu pro to, aby si člověk měl chuť pustit další díl. Snad budou další díly spíš podobné tomu prvnímu, než tomuto dílu.

• 24.8.2018  12:25

Kdyby ten příběh byl o sestře hlavní hrdinky, tak si myslím, že by to bylo zajímavější. Samozřejmě ne s příběhem, který jí tam daly. U té byla energie. Škoda. A ano, klasické klišé.

• 24.8.2018  11:50

Ale jo, Maggie byla celkem sympatická a celkem slušně Jess nehradila. Prostřední seriálového studia. Dost jsem se v tomto díle zamýšlela nad tím, co se dřív v Americe nosilo. Ten kontrast, kdy jde Maggie chodbou v širokých kalhotách a vestičce a kolem prochází žena v těch typicky osmdesátkových elastických šatech na tělo. To mi asi zůstalo v mysli nejvíc :D. Vrah s celou zápletkou jsou tu hrozně průhlední.

• 24.8.2018  11:46

Velká show velká nebyla. Co k tomu víc napsat. Moc mě to nebavilo. Díl s Jessicou.

• 23.8.2018  22:52

Důvod, proč jsem na to hodila oko (i když přiznávám se, že ne moc soustředěné), byla fascinace hlavní hrdinkou. Něco na ní prostě bylo... možná ty krásný zrzavý vlasy! Jinak film splňuje všechny body, které by červená knihovna měla mít, ale vidím to spíš podprůměrně. Ne ne ani ty vlasy to nezachrání.

• 23.8.2018  20:50

Jess a reality. Nic moc. Ne, tato série se k mým oblíbeným asi řadit nebude.

• 23.8.2018  20:50

Dost možná jsem už toho seriálu přesycená (přece jen na to čučím v TV, kde dávají momentálně dva díly za sebou), ale ani přítomnost Jess mi nepřinesla nijak zvláštní podívanou. Prostředí burzy... a vlastně ani ne.

• 22.8.2018  22:30

První díl mě rozhodně zaujal, i když na tyhle mimozemský věci popravdě moc nejsem. Jsem zvědavá, co z téhle partičky kluků a divné dívky vyleze. A snad se všichni sejdou zase pohromadě.

• 22.8.2018  13:16

Cabot Cove. A pak dost nesympatický Jonathan Brandis z Nekonečného příběhu 2. Za mě spíš podprůměrný díl.

• 22.8.2018  13:14

Nijak zvlášť jsem se u této epizody nebavila. A pokud jsou tohle příběhy Jessicy Fletcherové (popravdě jsem si vždycky myslela, že píše klasické starosvětské detektivky), tak bych asi vášnivý čtenář nebyla. Tohle mě ale nebavilo a nějak jsem se na to nemohla soustředit. Btw: Herec co hraje Charlieho mi děsně připomínal Jima Belushiho.

• 21.8.2018  09:17
    Sherlock - Série 4 (série) (2017)

Vidím, že čtvrtá série to má s hodnocením jako na houpačce a skoro to vypadá, že ji buď budete zbožňovat, nebo nenávidět. S nadsázkou napsáno. Já byla, až na ten opravdu slabší první díl spokojená. Vedle efektů a nereálností je tu totiž ta emoční linka a na to já většinou slyším. A.... budu si muset od A. C. Doyla fakt něco přečíst, strašně by mě zajímalo, jak moc se těch děl tvůrci drží. V téhle sérii si nedělám naděje.

• 21.8.2018  09:15

Já vlastně nevím! Střídavě jsem se zmítala mezi pocity jako WTF a to je PECKA! Jasně, je to něco úplně jinýho než na začátku a já sama si nejsem jistá, zda s tím souzním nebo ne. Ale asi jo, protože pořád tam jsou výborní Cumberbacht a Freeman, kteří si vytvořili dostatečně pevnou půdu pod nohama, aby to NEMUSELO být pořád to samé a mohlo se víc experimentovat.

• 20.8.2018  16:11

Další v řadě dílů odehrávající se v Cabot Cove. To už je u mě malé plus. Celé město řeší skandál okolo starosty, jeho údajné milenky a kopy nemanželských dětí. Větší prostor je tu dán drbnám z místního salonu krásy. Průměrný díl.

• 20.8.2018  16:09

Poručík za katedrou je dalším dílem bez Jess. Ty já moc nemusím, ale tento poručík byl docela sympaťák, stejně jako jeho tři pomocníci. Díl je z prostředí univerzity, kdy se detektiv odvolaný z případu, snaží tento případ vyřešit na vlastní pěst spolu se svými studenty.

• 20.8.2018  12:24

U těchto filmů, ať už jsou od Rosamundy nebo Ingy, nebo Gertrudy, ví člověk přesně co čekat. Krásný exteriéry/interiéry jsou už normou - řekla bych, že to je jedno z hlavních lákadel, proč se na tyhle vyplachováky dívat. Herci se v té německé produkci točí skoro pořád ti samí - neznáte jména, ale stopro znáte minimálně jeden obličej. Příběhy jsou průhledné, je jasné kdo je padouch a kdo je ten hodnej, kdo s kým skončí, kdo dojde štěstí a kdo se jako záporák se zlou potáže. Takže úspěch těchto filmů u diváka může způsobit to, že to prostě miluje, nebo momentální rozpoložení či NĚCO, co zaujme (a může to být opravdu cokoliv). Tento film naplňuje vše kromě toho něčeho. Otřepaný příběh, okoukaní a ne moc sympatičtí herci, žádné překvapení, žádné WOW prostředí, i když pěkné.

• 19.8.2018  22:55

Zezačátku jsem byla rozpačitá. Koukat se na nějakou smažku, ať už jde o Sherlocka, nebo kohokoli jiného mi nepřipadá nijak zábavné a Watson byl na ránu pěstí. Ale potom se to rozjelo a konec měl grády. A teď píšu spíš o té citové stránce, než o úplným závěru. I když i ten je zajímavý, jsem zvědavá, co se z toho vyklube.

• 19.8.2018  19:09

Popravdě. Asi nejzajímavější na této epizodě mi přišel Watson a jeho mobil. Bídák! :D Jinak mám potřebu zdůraznit, že je to stále velmi sympatické, aby ten můj komentář nevyzněl moc přísně.

• 18.8.2018  22:31
    Deadpool 2 (2018)

Dvojka v mých očích rozhodně předčila jedničku. Nožky a Základní instinkt forever!

• 17.8.2018  23:35

Díky recenzi a pár komentářům jsem od toho nic moc nečekala a o to víc mě překvapilo, jak se mi to líbilo. U Amy Schumer jsem se taky bála fekálního, sprostýho a divnýho humoru... to celkem zbytečně. Rory Scovel byl super, srdce mi u pohledu na něj nejednou zjihlo :D a i na fešáka Toma Hoppera bylo fajn pokoukání. Neberte ten film moc vážně, má pěknou myšlenku, tak si ji každý přeberte po svým a zkuste ji aplikovat do svých životů. Howgh!

• 17.8.2018  11:22

Jo jo, starý dům, vražda a nenasytní dědicové, takové příběhy mám ráda. Akorát ten konec, potrestání vraha, mi přišel dost přitažený za vlasy a myslím, že by to takto nešlo. But who knows.

• 16.8.2018  21:54

Vánoční Cabot Cove, sic bez sněhu. Přiznávám se, že v tomto hodnocení nejsem, alespoň co se týče zápletky, objektivní. Protože světýlka a podkres vánočních písní. Jistě chápete. Takže... Falalala lá la la la la!

1 2 3 4 5 12 22 33 43