chrispe

okres Vyškov

3 body

1 2 3 4 5 9 18 26 34
    • 21.11.2017  12:44

,,Když jsem mluvila s Janey, jakoby ze mě vycházel hlas mojí matky. Vymítač ďábla. Tohle nesmíš děláát! Tohle nenós. Kde ses courala! Nikdo tě nebude mít rád, když se nebudeš česáát bllaééé!" - ,,A tímhle hlasem jsi mluvila?"

• 21.11.2017  12:40

Je libo trochu irské hudby? ;)

• 21.11.2017  12:36

Milý a velmi naivní historický romantický příběh natočený ve čtyřicátých letech. Těžko říct, jak dalece se drží předlohy, neb jsem ji nečetla. I přes jasná klišé a průhledný příběh jsem se nenudila.

• 19.11.2017  22:16

Když jsem tuhle epizodu viděla poprvé, tak jsem prskala smíchy. Podruhé, když už víte co čekat, to není ono. Ale i tak jsem se hodně pobavila.

• 19.11.2017  22:15

Vana forever!

• 19.11.2017  22:13

Až mi bylo Bena líto. :-)

• 19.11.2017  22:12

,,Je to jako by mi skončil trest ve vězení a dostal jsem o dvacet let navíc kvůli deseti minutám zlobení." - ,,Jenom třem a půl!"

• 19.11.2017  22:05
    Vánoce podruhé (TV film) (2014)

Ve finále spíše nudný, průměrný vánoční film, který kapičku vyzdvihují celkem sympatičtí herci a laciné fóry. Herečka v hlavní roli mi stále připomínala tu, která hraje Hermionu v HP. Dala bych dvě a půl hvězdy a to nejde. Tak tomu trošku přilepším.

• 18.11.2017  20:45
    Moje rodina - Série 1 (série) (2000)

Rozjezd první série je skvělý, ke konci přichází pár slabších dílů, ale i když píšu slabších, tak se u nich člověk fakt zasměje.

• 18.11.2017  20:43

Díl, který si snaží ukradnout Nick, ale Ben ho stejně válcuje. :-)

• 18.11.2017  20:40

O tom, jak Ben prostě nemůže být zpívající otec, nabitý pozitivní energií. :-)

• 18.11.2017  20:34

,,Kéž bysem byla mrtvá!" - ,,Janey! Jak tohle můžeš říct! Kéž BYCH byla mrtvá, neříká se bysem! Chlapce spíš oslníš gramatikou než obepnutými džínsy!"

• 18.11.2017  20:29

,,Majkle, sněz to!" - ,,Nejdřív ty!" - ,,Jsi menší, budeš reagovat dřív."

• 16.11.2017  23:38

,,Jenomže... nikdy nevíte, kdy vám nějací vagabundi vpadnou do domu!" - ,,To je dobrý, tenhle má klíče."

• 16.11.2017  23:36

Susan je čtyřicet a kapituluje svou dosavadní existenci a Ben se jako vždy veze. Mezi třema a čtyřma *.

• 16.11.2017  09:53

Za mě slabší díl, který pozvedá poslední cca 10 minut.

• 16.11.2017  09:34

Když se spolu kluci nebaví, tak mě to taky nijak vzlášť nebaví. A tak jsem se několikrát přistihla, jak koukám na hodinky. Kdo se tady kapku vyloupl ze své ulity je Sherlockův bratr Mycroft a je velmi zajímavý.

• 15.11.2017  09:17

,,Pročpak jsme ho měli?" - ,,Protože jsi byl líný vstát z postele a dojít k šuplíku." ;) A kdo Bena nezačal milovat hned, tak teď už musí.

• 15.11.2017  09:13

První díl se nese v seznamování s panovačnou Susan, blbečkem Nickem, rajdou Janey, jízlivým benjamínkem Michaelem a samozřejmě s hlavou rodiny - manželem, otcem a dentistou!... Benem Harperem a tvůrcům se to nenásilně daří. ,,Co tě na tom tak strašně štve?" - ,,Je to moje holčička." - ,,Ó najednou je to tvá holčička. Včera to byla zabedněná nána posedlá nákupy!" - ,,Zkrátka... ji vidím z více úhlů."

• 12.11.2017  22:04

Docela mě překvapuje to nízké hodnocení. Ten film se mi jako žádná tragédie nezdál. I když název zní víc než vánočně, tak na mě žádnou vánoční atmosférou nedýchl. Což je na jednu stranu škoda, ale na druhou ten film prostě o vánocích nebyl, jen byl zasazen do adventní doby. Jsem ráda, že pan Abrhám a paní Šafránková dostali pěknou roli, mám pocit, že v dnešní době se na starší herce zapomíná a když už si na ně tvůrci vzpomenou, tak je mi za ně v těch rolích smutno, jak jsou pitomé v pitomých filmech a zkrátka si nemyslím, že tohle by byl ten případ. Co mě na filmu mírně iritovalo byla postava Dolores, která byla v mých očích tak nějak pitomá, ale to neznamená, že nebyla uvěřitelná. Taky konec trochu pokulhává... ne proto, že byl hrozně průhlednej, ale SPOILER!! těma penězma mi to prostě přišlo, jako kdyby si koupila nejen dítě, ale i gigola ;) // Dojemný byl příběh matky s dítětem - nikdy bych neřekla, že se zařadím do řady těch, který po narození dítěte všechno ohledně dětí tak dojímá a když pan vrátný tomu drobečkovi šeptal, že ho do nemocnice prostě nedá, tak se mi úplně svíralo srdce :-)) - ale byla to spíš taková vata na výplň času. Co mě ještě mile překvapilo ta malá holčička - Emily Hrabáková. Ne, že by byla talent jako Tomáš Holý :D ale fakt mě příjemně překvapila její přirozenost před kamerou, což se poslední dobou u dětských rolí vůbec nevidí (k porovnání tu máme hned jejího brášku). No... sumasumárum to podle mě za podívání stojí... je to pohodový, oddechový (i když z toho mohli udělat pěkný drama a díky bohu neudělali) a ještě poznámka na závěr - někdo to tu nazýval jako pokus o Lásku nebeskou po česku... tak to je fakt mimo a lidi by měli vážně přestat srovnávat s tím filmem cokoliv jen proto, že je ve filmu víc postav a příběhů, co se dotýkají. "Hauk." (naštěstí, protože mám dnes pocit, že mi ty myšlenky vůbec nejdou do klávesnice nějak rozumně naťukat)

• 10.11.2017  17:20
    Klid a pohoda (TV film) (2003)

Průměrný vánoční film, který spolu s délkou stopáže ztrácí i atmosféru. Zaujaly mě zuby hlavní hrdinky a velmi špatné zvládnutí role herce ztvárňujícího jejího manžela. Víc k tomu asi nemám :D

• 10.11.2017  12:47

Zprvu jsem měla pocit, že ten film neví, co vlastně je. Komedie s trapnýma hláškama, nebo vážnej film o vážných věcech. Dát do toho humor... a proč vlastně ne. Ale myslím, že ten vulgární se fakt nehodí. Rozdělila bych ho na dvě ne stejně velké poloviny. Doopravdy mě vtáhl do děje až tak v posledních cca 40 minutách, kdy se tam taky začal mnohem víc objevovat Freeman (a vlastně i díky němu jsem si to pustila). Jo, jsem ženská, romantika a tak, ale o tom ten film (si myslím) fakt nebyl. Znovu to vidět mě nijak neláká, ale je tam spousta věcí na zamyšlení, což se mi na první pohled moc nezdálo že bude. A to se vždycky počítá.

• 9.11.2017  09:09
    Sherlock - Série 2 (série) (2012)

Tvůrci se pochlapili a jdou stále narohu. Po výborném prvním dílu přišel jeden trochu slabší, aby se třetí zase vyšvihl. A kdo tvrdí, že se netřese na další sérii, tak lže!

• 9.11.2017  09:03

Rozhoduju se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Už jen proto, že nakonci mi hlavou zuřivě šlo (jo, přiznávám, říkala jsem to nahlas a třásla přítelovým ramenem jak pominutá): ,,Další díl! Dalšíííí dííííl!!!" Pravda je taková, že tam na mě bylo až moc Moriartyho... já nemám ráda, když se mým oblíbeným hrdinům ubližuje :-))) a taky taková, že až když teď konečně dostal Moriarty dost prostoru, tak jsem konečně dokázala ocenit toho herce, co ho hraje, protože je to paráda. Předtím mi jeho pojetí role vždy připadalo spíš k smíchu než abych cítila obavy. Zápletka skvělá, role Katherine Parkinson z ajťáků na facku ;)

• 7.11.2017  21:41

Jedním slovem perfetto!! Bála jsem se konce a ten prostě BYL. Skvělá konverzačka, skvělý nápad, dobří herci. Cokoliv dalšího bych napsala by byl jen spoiler a já doporučuji na to kouknout bez nějakých větších informací a prostě jen nasávat gradující atmosféru. Já jsem velmi spokojená.

• 6.11.2017  22:56

Vtipná chytrá komedie s vážným tématem, kde si hlavní roli střihnul Kumail Nanjiani (aby ne, když to bylo podle jeho vlastního příběhu) a byl výborný, i když jsem měla pocit, že se nemůže přestat smát a to někdy i ve chvíli, kdy se to úplně nehodilo :-)

• 1.11.2017  23:05

Nezastírám... rozhoduji se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Když jsem díl viděla poprvé, tak to pro mě bylo zklamání. Přiznávám, že knihy A. C. Doyla jsem nikdy nečetla a neznám nic víc, než jen strašidelný příběh o psu baskervillském, který mě jako dítě fascinoval a jehož adaptaci jsem si nikdy v tv nenechala ujít. Poprvé mi vůbec nesedlo to moderní pojetí, to sterilní prostředí laborek jsem vnímala mnohem víc, než tajemná blata... nebo rokli, chcete-li. Teď po opětovném vidění můžu říct, že díky tomu, že jsem na to byla připravená, jsem si díl mohla mnohem více vychutnat. ;) Co je na tomhle díle fajn, je větší prostor daný Lestradovi - ke dvoum sympaťákům se přidává třetí. A mimochodem... ten pes je prostě udělanej blbě. Když už jde vidět, tak víc než strach vzbuzuje pobavení. A to je škoda.

• 26.10.2017  15:37

Ach... ach ach... :-) no jestli si vaše srdce (milé dámy) nezíská Sherlock zde, tak už asi nikdy. Skvělý případ plus je to díl, kdy se dooprady zasmějete. Super!

• 24.10.2017  11:07

Na seriál se nedívám, zaujaly mě ukázky a když jsem na to pak narazila, tak jsem nepřepla. Začátek zaujme, i když je to stokrát omletá podívaná. Ve chvíli, kdy nám scénáristé ukážou potenciální pachatele není nic těžkého (bude to znít blbě) už podle "ksichtu" tipnout správně a pak už jen čekat, zda nebudete překvapeni. Nebudete. Závěr je doopravdy k pousmání. Z hereckých výkonů bych vyzdvihla snad jen Veroniku Kubařovou, bez ní by to možná ani nezaujalo. Nemám srovnání s jiným dílem, takže hodnotím jako lehký podprůměr.

• 23.10.2017  11:27
    Rampelník (TV film) (2009)

Celkem pěkná klasická adaptace pohádky o Rampelníkovi (někdy i Rumplcimprcamprovi, Dupynožkovi a věřím, že i jinak nazývanému mužíčkovi) po německu. Pěkné exteriéry i interiéry, žádné znásilnění klasiky, celkem sympatické obsazení a povedený Rampelník.

1 2 3 4 5 9 18 26 34