chrispe

okres Vyškov

3 body

1 2 3 4 5 10 19 27 36
    • 7.2.2018  11:52

Zatím to vypadá, že mi víc sedí, když doktor neordinuje v "tvrdém jádru" a posouvá se kousek dál. Pointa mi došla jen pár vteřin předtím, než ji prozradili, takže super. Smutný příběh. A stále si stojím za tím, že je Louisa pokrytecká husa.

• 2.2.2018  12:34
    Doktor Martin (TV seriál) (2004)

Seriál z venkovského prostředí s minimem akce, takový (hodně nadneseně) jiný doktor z hor. ;) ;) Doktora Martina jsem narozdíl od buranských obyvatel vzala na milost hned. I když je to divný patron. Narozdíl ale od mnohých obyvatel městečka umí uznat chybu, když se jí dopustí a ví co dělá. Pěkné místo natáčení, milostná linka je víc než jasná, ale já pořád ve skrytu duše doufám, že ho scénáristé dají do kupy s někým jiným, než s Louisou. Jsem kousek za první řadou a zatím se to nevymyká průměru, ani samo sobě.

• 1.2.2018  16:01

Já být doktůrkem, tak slavnou Louisu kopnu do zádele. ;)

• 30.1.2018  16:36

Do první epizody druhé série (jak jinak než poklidně) vplula Katherine Parkinson a já jen doufám, že se v seriálu nějaký čas zdrží.

• 26.1.2018  21:46

Za mě opravdu zklamání. Na film mě nalákalo herecké obsazení, protože oba dva herci jsou neskuteční sympaťáci a mám je ráda. A oni nezklamali, ale ten scénář teda jo. Dál budu SPOILERovat. Delší zasněžená část místy nudila, kratší nezasněžená začala zajímavě a mě proběhlo hlavou, že by udělali líp, kdyby to bylo aspoň půl napůl - boj o přežití a pak život po. Ale ve finále... bože co to bylo za červenou limonádu s naprosto prázdnýma řečma. Ne ne ne.... fakt ne.

• 25.1.2018  16:09
    Doktor Martin - Série 1 (série) (2004)

První série je příjemným úvodem do seriálu. Sice je to poklidné, ale musím se přiznat, že člověka mé povahy často štvali starousedlíci snad více jak nebohého doktora. Ten je sice kapku jiný, ale sympaťák!

• 25.1.2018  16:06

Ta konečná byla vážně vtipná. Čekala jsem to asi stejně tak jako Louisa. :-)

• 25.1.2018  16:04

Achich ouvej... stará láska nerezaví! ;)

• 24.1.2018  15:09

První díl, který mě zaujal trochu víc. Jak by taky ne, když se na scéně (ne)objeví gigantická veverka.

• 24.1.2018  15:08

Vše jede ve stále stejné rovině, příjemná podívaná.

• 22.1.2018  16:30

Já moc nevím, co k tomu napsat. Většinu filmové stopáže jsem moc nechápala, o co jde, nebo jsem nechápala proč. Hlavní hrdina Richard Krauz, ač obsazen sympatickým hercem, byl skoro pořád na přesdržku. Závěrečkou vlakovou "honičku" jsem vůbec nepochopila v tom smyslu, že jsem ani nepoznala, že někdo před někým utíkal (myslela jsem, že jdou "utíkají" spolu) a proto mě závěrečná věta Edy trochu dostala a pořád přemýšlím, jestli jsem viděla dobře. nebo to bylo myšleno jinak. Ke konci jsem se nudila, spíš než na děj jsem se začala soustředit na myšlenku, jestli se zvednout a dojít si pro mobil. Zajímalo by mě, jaká je kniha a jestli je i v ní hlavní hrdina takový. Na druhou stranu jsem ráda, že se pokoušíme (nebo Slováci?) o takový filmy, i když to třeba moc nevyjde. Atmosféra, hlavně zezačátku, nebyla zase tak špatná... jen mám pocit, že tu prostě dost haproval scénář.

• 22.1.2018  16:24
    Wind River (2017)

Wind river vyniká svojí atmosférou. Ta se vážně povedla. Taky sympatickým výběrem herců i tím, jak své role zvládli zahrát. Zbytek je bohužel jen průměr průměr průměr. Příběh a zápletka jsou opravdu velmi jednoduché. Hlavní hrdina Cory Lambert je typický good guy, který všechno zmákne. Agentka FBI nezvykle držící se vzadu, a taky klaďaska celým svým srdcem. Příběh nenudí, to bych lhala, dívá se na to dobře, ale pocity po dodívání jsou velmi smíšené. Více o tom, co v tom filmu haprovalo se rozepisovat nebudu, v těch 710 komentářích, co tu doposud jsou je toho opravdu hodně. Shrnula bych to tak, že film nenaplnil mé očekávání, ale rozhodně na zalepení jednoho večera můžu doporučit a hlavně nenudil.

• 11.1.2018  20:34

V tomto díle mi vesničtí obyvatelé pili krev snad více, než doktoru Martinovi jeho asistentka. Jak si pak člověk má tu podívanou užít?

• 11.1.2018  10:11

Já bych kvůli tomu výhledu taky zůstala :D První díl nabízí příjemnou podívanou, jesm zvědavá, co bude dál. Hlavní hrdina rozhodně zaujme jak zevnějškem, tak ne zrovna sluníčkovou povahou.

• 30.12.2017  17:24

Z názvu jsem čekala něco úplně jiného. Tohle bylo hlavně hodně nudné, označení za komedii je dost mimo. Tento film se mi z hlavy pomalu vypařuje už teď, pár minut po dodívání.

• 28.12.2017  22:01
    Hitchcock (2012)

Mně se to líbilo. Kus života pana Hichcocka jeho ženy Almy, v době se natáčel jeho nejslavnější film. Příjemná kamera, dva skvělí herci a zajímavý děj. Co víc si může jedno děvče přát?

• 24.12.2017  11:21

Ve srovnání se starými a nebojím se říct i legendárními krkavci, je tohle jen slabý šálek čaje. U téhle pohádky se žádná traumata nejspíš dít nebudou, i když i tady jsou nepěkné momenty, ale kam se hrabou na to staré zpracování. To už dané příběhem. Dívala jsem se v tv, což byla nejspíš první chyba - čtyři (myslím) reklamy udělají svoje a já se ke konci už fakt nudila a vyhlížela konec. Taky ve filmech nevyhledávám Marthu Issovou. Nicméně se mi to fakt líbilo. Líbivá kamera, krásné záběry interiéru i exteriéru. Ale že by se tahle pohádka stala klasikou? Možná se mýlím, ale nemyslím si. Nejradši bych dala 3 a půl *.

• 23.12.2017  16:45

Dvojka se mi líbila dokonce trošku více jak jednička. Ale už mi tam chyběla ta opravdová pohádkovost, spíš bych to přirovnala k rodinnému filmu, nebo k něčemu mezi těmito dvěma žánry. Jediné, co mě fakt prásklo přes oči byl ten propastný rozdíl (vzhledově) mezi matkou a dcerou (asi po tatínkovi ;), zkrátka bych tyto dvě herečky dohromady nedávala, ale to je nepodstatné. Kerekes tam propašovala trochu lascivnosti, podle mě se do pohádek moc nehodí, ale pořád to bylo lepší, jak v Dešťové víle. Jinak ale proti ní vážně nic nemám :D Zimní pohádky jsou prostě super.

• 19.12.2017  20:33

Skoro mám chuť dát dvě hvězdičky, protože stejně jako je Ben svědek naprd, tak tento díl byl nic moc.

• 19.12.2017  20:31

Od Harperovské dovolené prostě člověk čeká trochu víc. Ale i tak jsem se u tohoto dílu pobavila.

• 19.12.2017  20:30

,,Bene Harpere! Držíte něco v ruce?" - ,,... ano." - ,,Tak prosím, nestyďte se, my všichni se rádi pobavíme. Přečtěte to." - ,,Já... se vsadím... že...." - ,,Neslyším! Vstaňte prosím! A mluvte nahlas!" - ,,Dobře. Fajn fajn. Smraďoch Moris nabeton děti nemá a ani neví, co je sex."

• 19.12.2017  20:24

Nikdy... nikdy nebuď spící dítě! To už víme z Přátel ;)

• 19.12.2017  20:22

Miluju tematické díly a tenhle byl i trošičku strašidelný ;) v rámci možností... to se musí uznat!

• 19.12.2017  20:21

,,Susan uvědomuješ si, že budu mít zakázáno s tebou o případu mluvit? Když na to příjde... o čemkoli... navždycky. Ovšem že sex je povolený!"

• 19.12.2017  20:13

Druhý pokus ve kterém to Ben a Susan rozjíždí na vlastní pěst. A tentokrát je to mnohem, mnohem lepší. Těch pět nadhodnucuji, ale má to pár fakt skvělých momentů.

• 19.12.2017  20:11

,,Koukejte, mám jedno pravidlo. Jedno jediné. Nikdy nespěte s žádným cvokem kromě manželky."

• 19.12.2017  20:05

Galadriel mi to vzala z klávesnice (i když hodnotím o dost výš, jak ona): Nic se nezměnilo oproti prvnímu dílu.

• 19.12.2017  16:03

Jsem spíš na klasiku a pohádky v tomto stylu se mi většinou nelíbí. A nejinak tomu bylo i u této. Hlavní hrdinové mají sice pěkné ksichtíky, ale koukat na nemastného neslaného Ondřeje a Květušku, které nějakou pohádkou nevinnost nevěřím ani za mák, mě moc nebavilo.

• 19.12.2017  15:59

Musím se přiznat, že jsem se Švejkovi vyhýbala jak v literální, tak ve zfilmované podobě. A včera jsem to (díky tomu, že nebylo co dělat) konečně alespoň shlédla a byla jsem celkem příjemně překvapená. Švejk v podání pana Hrušínského pro mě není nijak zvlášť sympatická, nebo líbivá postava... ale rozhodně zajímavá a já se bavila hlavně vynikajícím Kopeckým a Benešem.

• 18.12.2017  15:30
    Single Man (TV seriál) (2017)

Za mě zklamání. Taclík vystřihl tak nesympatického hlavního hrdinu, že jsem vůbec nechápala, co na něm Ilona vidí. SPOILER!! Konec stál taky za starou belu ;) natočit klišé a pak tam hodit na posledních pár vteřin Sabinu, aby divák udělal WAU mi přišlo úsměvný. A pro toho, kdo neviděl Single Lady nicneříkající.

1 2 3 4 5 10 19 27 36