Premiantka (2024)

Zcela upřímně nevím, co si o tom vlastně myslet. Jako by se to vždycky rozběhlo jedním směrem, najednou zabrzdilo a běželo zas na úplně jinou stranu. Když už jsem měla pocit, že jsem chytla myšlenku, kterou to má předat, zůstalo jen prázdno. Emočně to bylo velmi ploché, čekala jsem, že to donutí pokládat si mnohem víc otázek, z prostředí se dalo určitě vystříkat mnohem víc. Dialogy často šroubované, Martin Freeman místy hrál jako na divadelním jevišti. No a jedno vím jistě, Jenna se pro roli Cairo vůbec nehodila. Oproti tomu Dagmara Dominczyk byla skvělá.

Maxton Hall: Svět mezi námi - Série 1 (2024) (série)

Maxton Hall je klasická pohádka o tom, jak se bohatý zakouká do chudé, jak se z nenávisti stane láska, že v chudém domě je láska, kdežto v bohatém jen chlad... no dosaďte si ještě nějaké klišé, které vás napadne a skoro jistě tam bude. Plusem je, že je to všechno zabalené do hezkého kabátku a pokud máte tyhle příběhy rádi a dokážete se přenést přes vykulené oči a sevřené rty hlavní hrdinky v každé třetí scéně, tak je to pro vás to pravé.

Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)

Maxton Hall: Svět mezi námi - Mimo dosah (2024) (epizoda)

Já vím, jak to dopadne, ale prostě si to odmítám připustit! :D Jedině Kieran a Ruby! Nezlobte se na mě, ale Baeufort si tam vede nějakou vymyšlenou válku a je tak trapnej, až je mi za něj stydno. A nějakým chytnutím sestry za ručičku svou debilitu nevylepší.

Potvora (2016) (seriál)

První tři díly mě uváděly do rozpaků, protože jsem za prvé čekala Mirandu 2.0 a za druhé byla ta holka a její život tak k politování, že mi přišlo až nepatřičný se pomalu čemukoli smát. V druhé sérii se dala do kupy, psycho rodinka zůstala, přibyl divnej hot kněz a já tetelila v té chemii mezi postavami. Oblíbené postavy: Claire, hot kněz