12 Gifts of Christmas (2015) (TV film)

První půlka se mi zdála nadějná. Sympatická hlavní hrdinka, chlap s hezkým úsměvem. Vypadalo to, že to bude mít hezkou myšlenku a že to bude hlavně o vymýšlení hezkých vánočních dárků namísto prvoplánových předražených kravin. Ale pak se moje představa nějak přestala naplňovat a já se přistihla, že se nudím. Konec mi nesedl vůbec, měla jsem pocit, že z hlavní hrdinky nakonec udělali spíš blbku (a ten Santa s notebookem? Wtf?!). Nicméně je to další průměr, neurazí, nenadchne. Btw: Chtělo by to míň "dokonalých" lidí, tady mě ta vyumělkovanost nějak byla do očí a zvláště maminka trochu znervózňovala. 2,5*

Nevyjasněné záhady - Smrt v Oslu (2020) (epizoda)

Opět nevyjasněná vražda/sebevražda, ale u tohoto dílu bych konečně řekla, že sem do toho pořadu vážně patří.

Panství Downton - Epizoda 2 (2014) (epizoda)

Chápu Lady Edith. Nicméně chtít po někom, aby její dítě miloval (a ono bezpochyby je milováno) a přitom si dělat zadní vrátka... moc nechápu, proč to manželce pana Drewa neřeknou. Takhle je těch lidí nešťastných mnohem víc.

Christmas Wonderland (2018) (TV film)

Celkem příjemná vánoční romantická podívaná a kdyby ubrali trochu toho romantického kýče, byla by ještě příjemnější. Nejsem si jistá, zda mi Emily Osment v roli Heidy seděla nebo ne, ale zároveň přiznávám, že právě ona mě nalákala k tomu se podívat a měla jsem ji za záruku jakési "kvality". Trochu mě zklamalo, jak tvůrci vyřešili konec, proč jen se to vždy musí zvrtnout v láska vs. kariéra.

To je vražda, napsala - Nic pro zasmání (1987) (epizoda)

Jestli něco tento díl fakt zazdilo, tak naprostá absence sympatie a šarmu dvou komiků. Štěk George Clooneyho je takové zpestření. 2,5*

Nevyjasněné záhady - Vražda poradce Bílého domu (2020) (epizoda)

Vypadá to, že i v druhé řadě budeme pokračovat v nevyřešených vraždách. Tento díl mě moc nestrhl, i když mi bylo toho pomalu se šinoucího dědy na kamerách líto. Těžko říct, zda se připletl k něčemu, k čemu neměl, nebo ho dostihlo něco z minulosti. Zdravotní stav všemu asi taky nepomohl.

Panství Downton - Epizoda 1 (2014) (epizoda)

Svět se mění. Od začátku první řady uběhlo v seriálu 12 let. A ty změny sice nejsou fatální, ale velké. A mě je z toho trochu smutno, i když pro mnoho lidí jsou to změny bezesporu k lepšímu životu. Lady Edith je mi moc líto (i když ji stále nemám moc ráda) a ta "Tomova" učitelka mi není vůbec sympatická.

Vánoce na objednávku (2018) (TV film)

Průměrný vánoční romantický film s celkem sympatickým workoholikem Stevenem a Gretchen, královnou vánočního kýče. V té úvodní slovní přestřelce jsem jasně stála za Stevenem. Vedlejší postavy jsou spíš prkenné a nic moc. Škoda, že se ze mě s každým dalším rokem stává větší a větší cynik. Dřív bych si ten film užila víc. Takhle jsem občas trapností obracela oči vsloup. 2,5*