V pasti - Epizoda 5 (2018) (epizoda)

Tady to šlape od začátku až do konce. Vikingur se nám rozjel. 4,5*

Panství Downton - Epizoda 2 (2011) (epizoda)

Díl u kterého jsem si říkala, zda nemá Edith místo mozku v hlavě piliny. A zpráva, kterou donese pán nešťastné kuchařce mě prostě zvedla ze židle.

Panství Downton - Série 1 (2010) (série)

První série je velmi slušná a rozhodně nenudí. Od potopení Titaniku po začátek První světové války.

Panství Downton - Epizoda 7 (2010) (epizoda)

Tak nám zabili Ferdinanda. A lásku na Downtonu střídají hořké slzy. A já už konečně vím, co jsem v pozdějších dílech nevěděla - co znamená mýdlo milostpaní.

Panství Downton - Epizoda 1 (2010) (epizoda)

Viděla jsem teď pár dílů z třetí a čtvrté řady a říkala si, že si to zkusím dát od začátku. A ano, je zajímavé vrátit se na začátek, když vše, co jsem prozatím viděla, postavy ještě čeká. Je to rozhodně zajímavé už od tohoto prvního dílu (zvlášť porovnávat prozatimní charaktery, které se časem trochu promění), bavila jsem se a vůbec mi nevadilo, že jsem věděla, jak to skončí. Pátou hvězdičku dávám za dvě věci. Za scénu, kdy pán promlouvá k panu Batesovi a říká mu, že musí odejít. Protože to co předvedl ve výrazu Brendan Coyle... to byl prostě herecký koncert. Fakt mě to dostalo. A potom kvůli samotnému závěru, který mi vyvolal úsměv na rtech.

Miranda - Season 2 (2010) (série)

V druhé řadě Mirandu zjemnili po všech stránkách. Jak fyzicky, tak její chování. A já musím přiznat, že mi to vyhovovalo. I díky tomu mi už přišlo uvěřitelný, že se fakt Garymu líbí. Každopádně je to furt velká legrace.