Troufalky - The Scarlet Letter (2018) (epizoda)

Téma body posivity. To hýbe internetem kdykoli se objeví. Přijde mi škoda, že ho ve finále tak zazdili, mohlo to být opravdu zajímavý.

Troufalky - Rose Colored Glasses (2018) (epizoda)

Nejsem si jistá, jestli jsem ještě v #teamAlex. Přiznávám, že nepobírám to, co Kat řešila, protože to nejspíš musíte žít. Každopádně nechápu, proč byla tak tlačena do vyhranění se. Protože být míšenkou a být s tím v pohodě není špatná věc, ale z těch reakcí okolí měl člověk pocit, jako by byla. Dobré téma.

To je vražda, napsala - Tma za dveřmi (1996) (epizoda)

I když jsem měla hned silné tušení, co se z toho nakonec vyklube, musím přiznat, že mě epizoda opravdu zaujala hned od začátku a myslím, že se povedla.

Troufalky - Feminist Army (2018) (epizoda)

První díl se pitvá ve starých problémech a nepřináší nic moc nového.

Troufalky - Série 1 (2017) (série)

Vychází mi tu tři hvězdy, ale přemýšlím nad čtyřma, protože tři většinou dávám průměru a tohle je určitě nad. Lidi to srovnávají se Sexem ve městě, ale já tam podobnost fakt nevidím. Líbí se mi otevírání palčivých témat - ať už se jedná o prevenci rakoviny, znásilnění, novinářskou etiku, skutečnost, že velké procento žen nedosahuje orgasmu, nebo třeba otázka, proč je mužská bradavka v pohodě a ženská nepřípustná. Holky nejsou jen sympatický (Jane fakt nemusím) a "teta" Jacqueline děsně prvoplánová. Rozhodně to nesplnilo očekávání, která jsem ještě u prvních dvou dílů měla a doufala, že to půjde jen nahoru, ale i tak mě to baví a jsem zvědavá na další řady.