Valeria - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

Přese vše jsem se na konci usmívala jak měsíček na hnoju. Takže asi dobré. ;)

Tohle jsme my - Bazén (2016) (epizoda)

Asi nejvíc mě zasáhla malá Kate, ty plavky byly super a měla od mámy slyšet, že je nádherná. Do Jacka jsme nejspíš zamilovaní už všichni ne? Postava Rebeccy si mě taky pomalu získává. Být rodičem je sakra těžký a tady vidím spoustu chyb, ale taky obrovskou spoustu lásky.

Tohle jsme my - Pilot (2016) (epizoda)

Skvělý pilot. Nenudila jsem se ani chvíli. Bavily mě dialogy. Těším se na další díl.

Wednesday - Jako kůl v hřbitovním plotě (2022) (epizoda)

Jde to nahoru. Tady už jsem ani nezaznamenala hluchý místa. Najednou byl konec. Baví mě to. Nevermore je rozhodně zajímavé místo. Má to trochu HP vibes, ale já to vidím spíš jako plus, než vykrádačku. A až teď jsem si uvědomila/poznala, že učitelka je Christina Ricci!

Pět let - Epizoda 8 (2022) (epizoda)

Tak si shrňme základy. NE znamená NE. Přestaň znamená NE. Nechci znamená NE. Možná znamená NE. ANO znamená ANO. A je úplně jedno, jestli jste v klubu, na cestě domů, před akcí či už jste začali. Skvěle zahraný, je tam vidět šok, zamrznutí. Z té scény se mi udělalo zle. Tereza měla rozhodně koule, že do jámy lvové vešla sama a táta a máma jako lvi svý mládě chránili.

V pasti - V temné pasti (2021) (série)

Já jsem spokojená. Strašně ráda jsem se vrátila na Island a ke všem postavám. Díky tomu, že to má pouhých šest dílů (namísto předchozích deseti) byl děj svižný a za mě to nemělo hluchý místa. Atmosféra byla super, často jsem byla napnutá jak špagát a fakt doufám, že se tvůrci pustí do čtvrté řady. Mají ve mně věrnou divačku.